ALEXANDRA A JEJ KOLAGÉNOVÝ RITUÁL

V našej sérii článkov The Solution Stories vás zoznámime s príbehmi slovenských žien, ktoré si zamilovali účinky nášho The Solution kolagénu. Dnes vám svoje skúsenosti porozpráva Alexandra Biollaz (40).

MARIANA CHCELA KOLAGÉN, KTORÝ SA PRISPÔSOBÍ JEJ AKTÍVNEMU ŽIVOTU

V tomto článku Príbehov si predstavíme Marianu Lojkovičovú (43), ktorá žije aktívne telom aj dušou. Prečo sa zamilovala do kolagénu The Solution a aké prvé zmeny na sebe zbadala po pár mesiacoch užívania?

S ČESKOU HEREČKOU JITKOU SCHNEIDEROVOU O TOM, AKO MILOVAŤ SVOJ VEK

Česká ambasádorka, herečka Jitka Schneiderová bola prvým hosťom podcastov Harper's Bazaar Big Questions na tému „Ako milovať svoj vek“. V rozhovore prezradila nielen svoje každodenné kozmetické rutiny a rituály, vďaka ktorým sa cítia dobre, ale aj to, ako vníma svoj vek a kedy sa cítila úplne najspokojnejšia.

CLAUDIA (53) JE PRESVEDČENÁ, ŽE KRÁSA VYCHÁDZA ZVNÚTRA. PRETO UŽÍVA KOLAGÉN THE SOLUTION

Spolu s časopisom určeným pre ženy vo veku 50+ sme pripravili rozhovor s 53-ročnou Claudiou, ktorá je jednou z užívateliek kolagénu The Solution™. Príbehy našich klientiek sú pre nás nesmierne cenné. Preto sme požiadali niekoľko z nich, aby sa s nami podelili o svoj príbeh a skúsenosti s užívaním kolagénu The Solution™. Oslovená Cladia, ktorá sa dlhé roky cítila nezdravo a nešťastne, v súčasnosti pracuje ako hormonálna terapeutka. V roku 2013 jej život prešiel zásadnou zmenou, pretože sa rozhodla, že chce starnúť zdravo a že chce byť fit a plná energie. Začala sa preto viac hýbať, zdravo sa stravovať a meditovať. Claudia tiež zmenila rutinu svojej starostlivosti o pleť, pretože verí, že aj krása vychádza zvnútra.

FASHIONSPY UŽÍVA KOLAGÉN UŽ TRIŠTVRTE ROKA. VÝSLEDOK SI NEMÔŽE VYNACHVÁLIŤ

Módna štylistka a influencerka Mirka Dobiš Michalková známa pod umeleckým menom FashionSpy užíva pravidelne už trištvrte roka kolagén Oslo Skin Lab. Vyskúšať ho na vlastnej koži sa rozhodla vlani na jar. A ako sama hovorí, z výsledkov, ktoré sú zrejmé už na prvý pohľad, má veľkú radosť.

DVOJFAREBNÉ SMOOTHIE PRE ŽIARIVÚ PLEŤ OD OSLO SKIN LAB

TIPY NA JESENNÚ SELF-CARE

Jesenná temnota sa na nás začína podpisovať. Dni sa skracujú a my máme pocit, že prichádzame o čas. Práve preto je extrémne dôležité dopriať si čas pre seba a dobiť si baterky! Niekedy je dôležité uprednostniť samého seba, aby sme sa následne dokázali postarať o všetko a všetkých okolo nás. Self-care je jednoducho malá investícia s veľkou návratnosťou. Pre niekoho môže self-care predstavovať meditáciu, pre iného zase beh alebo čítanie knihy. Najdôležitejšie je si sľúbiť, že si ten čas nájdete rovnako, ako keď to sľúbite napríklad priateľom. A, hlavne, aby to bol prísľub, ktorý vám prinesie úžitok.

CVIKLOVÉ LATTE

Tento mesiac sa nesie v znamení ružovej, a preto sa s vami chceme podeliť o nasledujúci chutný ružový recept, ktorý môžete vyskúšať spolu so svojimi kamoškami. Káva a „babské rozhovory" sú veľmi cenným spôsobom, ako udržiavať priateľské vzťahy. A s týmto receptom budú vaše stretnutia ešte o kúsok špeciálnejšie.

Krásna Karolina Chomisteková prezradila svoje beauty tipy

Kráľovná krásy z roku 2013 a bývalá riaditeľka Miss Slovensko Karolína Chomisteková nám predstavila 3 must have tipy, ktoré nesmú chýbať v jej dennej beauty rutine.

Späť k rutinám

Aj vy ste starostlivosť o svoju pokožku toto leto flákali? Poďte sa spolu s našimi Oslo Skin Lab dievčatami pozrieť na to, k akým „pleťovým” rutinám sa túto jeseň určite vrátia!

Všetko, čo chcete vedieť o kolagéne

Slovo kolagén pochádza z gréckeho slova „kólla“, čo znamená lepidlo. Hoci ste pravdepodobne nezačali premýšľať o vráskach a starnutí v čerstvom, mladom veku, ale v 25. roku života vaše telo začalo znižovať produkciu kolagénu. Odvtedy znížilo produkciu kolagénu o 1-2% ročne. Vo veku 40 rokov sa tento pokles zvyčajne začína prejavovať vo forme liniek, vrások a celulitídy. Hoci vám The Solution môže pomôcť spomaliť a dokonca zvrátiť niektoré z týchto príznakov, pochopenie kolagénu a toho, ako funguje The Solution vo vašom tele, je niečo, čo si my - kolagénoví experti myslíme, že je zábavné a môže vám pomôcť lepšie pochopiť proces starnutia vášho tela! Tu je 8 faktov o kolagéne, ktoré ste možno nevedeli.

Anine Bing + Oslo Skin Lab = Naša LOVE STORY

S hrdosťou a pokorou vám predstavujeme Anine Bing, globálnu ambasádorku našej značky! Anine je stelesnením všetkého, čo Oslo Skin Lab predstavuje, a to zahŕňa aj jej kreatívny a elegantný štýl či vibrácie inovatívnej a tvrdo pracujúcej šéfky. Vyžaruje krásu úplne bez námahy a za svoju prirodzene mladistvú pleť vďačí aj spoločnosti Oslo Skin Lab.