ZIMNÁ SELF-CARE

Brrrr, vonku je už zima a vaša pokožka je bezpečne skrytá pod vrstvami teplého oblečenia. Napriek tomu je dôležité starať sa o ňu aj teraz. Pretože keď na jar všetky tie vrstvy opäť zhodíte, stále budete chcieť cítiť radosť, keď si oblečiete svoje obľúbené šaty.

KURKUMOVÉ ZEMIAKOVÉ PLACKY

Povráva sa, že kurkuma je skvelý protizápalový zázrak, ktorý dokonca prináša určité výhody aj vašim kĺbom a celkovému zdraviu. Ruku do ohňa za to nedáme, no jedným sme si istí, a to že kurkuma je skvelé korenie v kombinácii s takmer akoukoľvek zeleninou. My osobne ju milujeme v raňajkových zemiakových plackách! Tieto raňajky s vysokým obsahom sacharidov sú skvelé na to, aby ste sa počas dlhého pracovného dňa cítili sýti, a čo je najlepšie, môžete ich pripraviť v mnohých variáciách, takže vás nikdy neomrzia.

ZIMNÁ STAROSTLIVOSŤ

Zima síce ešte oficiálne neprišla, no s príchodom novembra už vážne klope na dvere. Blíži sa obdobie sviatkov a s ním aj stres a davy ľudí. Práve preto je to ten správny čas na poriadnu starostlivosť o samého seba. Veď uvidíte, že vďaka našim antistresovým tipom zvládnete toto hektické tempo oveľa lepšie. Budete sa cítiť šťastnejší a váš spánok bude kvalitnejší.

S ČESKOU HEREČKOU JITKOU SCHNEIDEROVOU O TOM, AKO MILOVAŤ SVOJ VEK

Česká ambasádorka, herečka Jitka Schneiderová bola prvým hosťom podcastov Harper's Bazaar Big Questions na tému „Ako milovať svoj vek“. V rozhovore prezradila nielen svoje každodenné kozmetické rutiny a rituály, vďaka ktorým sa cítia dobre, ale aj to, ako vníma svoj vek a kedy sa cítila úplne najspokojnejšia.

TIPY NA JESENNÚ SELF-CARE

Jesenná temnota sa na nás začína podpisovať. Dni sa skracujú a my máme pocit, že prichádzame o čas. Práve preto je extrémne dôležité dopriať si čas pre seba a dobiť si baterky! Niekedy je dôležité uprednostniť samého seba, aby sme sa následne dokázali postarať o všetko a všetkých okolo nás. Self-care je jednoducho malá investícia s veľkou návratnosťou. Pre niekoho môže self-care predstavovať meditáciu, pre iného zase beh alebo čítanie knihy. Najdôležitejšie je si sľúbiť, že si ten čas nájdete rovnako, ako keď to sľúbite napríklad priateľom. A, hlavne, aby to bol prísľub, ktorý vám prinesie úžitok.

CVIKLOVÉ LATTE

Tento mesiac sa nesie v znamení ružovej, a preto sa s vami chceme podeliť o nasledujúci chutný ružový recept, ktorý môžete vyskúšať spolu so svojimi kamoškami. Káva a „babské rozhovory" sú veľmi cenným spôsobom, ako udržiavať priateľské vzťahy. A s týmto receptom budú vaše stretnutia ešte o kúsok špeciálnejšie.

Krásna Karolina Chomisteková prezradila svoje beauty tipy

Kráľovná krásy z roku 2013 a bývalá riaditeľka Miss Slovensko Karolína Chomisteková nám predstavila 3 must have tipy, ktoré nesmú chýbať v jej dennej beauty rutine.

Späť k rutinám

Aj vy ste starostlivosť o svoju pokožku toto leto flákali? Poďte sa spolu s našimi Oslo Skin Lab dievčatami pozrieť na to, k akým „pleťovým” rutinám sa túto jeseň určite vrátia!

Všetko, čo chcete vedieť o kolagéne

Slovo kolagén pochádza z gréckeho slova „kólla“, čo znamená lepidlo. Hoci ste pravdepodobne nezačali premýšľať o vráskach a starnutí v čerstvom, mladom veku, ale v 25. roku života vaše telo začalo znižovať produkciu kolagénu. Odvtedy znížilo produkciu kolagénu o 1-2% ročne. Vo veku 40 rokov sa tento pokles zvyčajne začína prejavovať vo forme liniek, vrások a celulitídy. Hoci vám The Solution môže pomôcť spomaliť a dokonca zvrátiť niektoré z týchto príznakov, pochopenie kolagénu a toho, ako funguje The Solution vo vašom tele, je niečo, čo si my - kolagénoví experti myslíme, že je zábavné a môže vám pomôcť lepšie pochopiť proces starnutia vášho tela! Tu je 8 faktov o kolagéne, ktoré ste možno nevedeli.

Anine Bing + Oslo Skin Lab = Naša LOVE STORY

S hrdosťou a pokorou vám predstavujeme Anine Bing, globálnu ambasádorku našej značky! Anine je stelesnením všetkého, čo Oslo Skin Lab predstavuje, a to zahŕňa aj jej kreatívny a elegantný štýl či vibrácie inovatívnej a tvrdo pracujúcej šéfky. Vyžaruje krásu úplne bez námahy a za svoju prirodzene mladistvú pleť vďačí aj spoločnosti Oslo Skin Lab.