Renée Toft hovoří o ranní rutině, otužování a novoročních předsevzetí

SLOW-AGING: Udržte si pleť pevnú

Starajte sa o svoju pokožku zvnútra. Každá denná dávka The Solution obsahuje 2,5 g bioaktívneho hydrolyzovaného kolagénu, špeciálne navrhnutého na zvýšenie elasticity a pevnosti pokožky.

Škandinávská raňajková kaše

Začnite svoj deň s výživnou teplou kašou podľa nášho receptu Či už na Vašom zozname novoročných predsavzatí figuruje zdravšie stravovanie a zdravší životný štýl alebo nie, v súčasnom zimnom období je skvelé dopriať si hrejivé a výdatné raňajky, aby sme sa v novom roku pekne naštartovali

ELLEphoria a kolagénový welcome drink

V priestoroch 4. poschodia Event Space sa cez víkend 22.-24. októbra uskutočnila beauty akcia roka ELLEphoria.

Cenu víťaza si z roka na rok odnáša kolagén Solution™

Beauty kolagén The Solution™ získal niekoľko medzinárodných ocenení od organizácií, ako sú Harper’s Bazaar, COSTUME a Dutch Beauty Awards.

Jitka Schneiderová a jej rozžiarený deň aj  pleť

Česká divadelná a filmová herečka, nechala nás a Harpers Bazaar nahliadnuť do obľúbených miest na pražských Vinohradoch a svojho domovského divadla.

KATRINE (42): HLADŠIA PLEŤ ZA MENEJ AKO DVA MESIACE!

„Nikdy som nedostala toľko komplimentov na svoju pleť ako teraz,“ hovorí s nadšením Katrine Kvalsund (42).

Cosmopolitan Beauty Awards pozná svojich víťazov

Limitovaná edícia džínsových búnd Vogue CS & Oslo Skin Lab

Džínsová bunda od 50. rokov v podstate nevyšla z módy a vyzerá skvele, aj keď nesie známky obnosenia. Sami možno máte nejaký taký vintage poklad po rodičoch v skrini. Džínsová bunda je natoľko univerzálny kus, že ju môžete nosiť ako dlho chcete a stále pritom vyzerať inak.

Linda Hallbjork, 46: Moja pokožka je jemnejšia

Po tridsiatke začína hladina kolagénu v tele postupne klesať a nie je ľahké nájsť vhodný produkt, ktorý by dodal pokožke potrebnú pružnosť.

Vždy verila, že sa má starať o pokožku zvnútra

Cecilie Nordstrom - žena, ktorá stojí za úspešným kolagénovým prípravkom The Solution „Je zrejmé, že na našu pokožku má veľký vplyv to, čo jeme. Aby bola vo forme, potrebujeme správnu výživu,“ hovorí.

Zákaznícky prieskum ukazuje veľkú spokojnosť

Kolagén je proteín, ktorý sa hojne nachádza v našom tele a je veľmi dôležitý pre stavbu pokožky. Boli publikované rôzne štúdie, ktoré preukázali, že užívanie bioaktívnych kolagénnych peptidov obsiahnutých v The Solution má pozitívny vplyv na redukciu vrások i celulitídy. Ako ale rozpoznať tieto účinky bez prístroja, ktorý by ich zmeral?

Zdravá pleť žiari zvnútra

Silvany Bricen (47) je vnímaná ako jedna z najdôveryhodnejších beauty expertov v Nórsku. Jej blog The Beauty Edit sledujú tisíce ľudí. Minulý rok objavila kolagénový prášok The Solution

The Solution Beauty Collagen získal Dutch Beauty Award

The Solution Beauty collagen získal prvú cenu v kategórii Cosmeceuticals v Dutch Beauty Award 2021. Holandské ceny boli udelené prostrednictvom slávnostného livestreamu.

Ako sa cíti vo svojej koži SweetLady

"Skin care"? Čo to je? Potrebujem to? Kým pár rokov dozadu by som si povedala, že “ešte je čas”, dnes hovorím, že je “najvyšší čas” a mohla som sa o to zaujímať aj skôr. Prečo? Poďme postupne.

PO ROKU SA VRÁSKY HEIDI ZREDUKOVALI O ĎALŠÍCH 25 %!

Heidi Lindblad (49) zmenila životný štýl a výrazne schudla. Avšak strata hmotnosti jej zvýraznila vrásky na tvári. Preto sa rozhodla, že vyskúša kolagénový prášok od Oslo Skin Lab.

Testovali sme s čitateľkami Marianne

Čitateľky Marianne si na vlastnej koži vyskúšali účinky kolagénu Oslo Skin Lab. Ako dopadol ich trojmesačný test?

The Solution™ dokáže spomaliť starnutie pleti. To potvrdzujú oslovení experti na problematiku pleti.

Nezávislé kozmetičky podporujú užívanie The Solution Beauty collagen. Viditeľný účinok tohto produktu na vrásky preukázalo ako komplexné skenovanie pleti v ich kozmetických salónoch, tak i klinické štúdie.

EŠTE LEPŠIE VÝSLEDKY. ROK PO TOM!

Je to už rok, čo odborníčka na kozmetiku Silke Grane (49) absolvovala sken pleti, ktorý ukázal zmenšenie hĺbky vrások o 51 %! Rozhodla sa, že ho podstúpi opäť. „Neverila som vlastným očiam, že došlo k ďalšiemu zlepšeniu,“ hovorí Silke prekvapene.

PRIRODZENÁ KRÁSA

Ako stylistka stretávam krásne ženy všetkých vekových kategórií. A myslím si, že tie najkrajšie sú tie, ktoré so znakmi starnutia bojujú prirodzenými spôsobmi a s rešpektom k svojmu telu.

AKO NA TO, ABY VAŠA POKOŽKA ŽIARILA ZDRAVÍM?

Vždy ma zaujímalo, ako telu urobiť dobre prostredníctvom zdravých a kvalitných výrobkov. Napokon, práve naša pokožka najlepšie odráža, ako žijeme. Je zrkadlom toho, čo nám do vienka dala genetika, ale aj toho, čo jeme a čo každý deň prežívame. Pozrite sa, čo je pre našu pokožku „radosť“ a čo, naopak, „starosť“.

DOSTATOK VODY: STAČÍ TO NA KRÁSNU PLEŤ?

Vďaka pitiu veľkého množstva vody bude vaša pokožka vyzerať mladšie. Asi si teraz hovoríte: „Áno, to je pravda!“ Ale je to skutočne pravda? Áno aj nie.

KOLAGÉNOVÉ DOPLNKY POKOŽKE PROSPIEVAJÚ

„Chcete, aby vaša koža fungovala tak, ako má, vyzerala zdravo, a teda aj krásne? V takom prípade by ste mali pravidelne užívať kolagénové doplnky,“ tvrdí Anne Berit Eideová z kliniky Hudpleieklinikk v Osle.

KOLAGÉN, KTORÝ SI VAŠA POKOŽKA ZAMILUJE

Existuje hneď niekoľko typov kolagénov. Nie všetky ale pôsobia ako „spomaľovač“ starnutia pokožky. Aký kolagén teda pokožka miluje?

KATRINE (40): HLADŠIA PLEŤ ZA MENEJ NEŽ DVA MESIACE!

„Nikdy som nedostala toľko komplimentov na svoju pleť ako teraz,“ usmieva sa Katrine Kvalsundová, ktorá tento rok oslávila 40. narodeniny.

HARPER´S BAZAAR ANTI-AGING AWARDS 2019

Každý mesiac sa na trhu objavia nové kozmetické prípravky, ktoré sľubujú, že spomalia starnutie a omladia vašu pleť o pár rokov. Beauty redaktorky Harper´s Bazaar otestovali a predstavili tie, ktoré podľa ich skúseností fungujú najlepšie.

SILKE GRANE: „TOTO JE PRODUKT, KTORÝ ABSOLÚTNE MILUJEM!“

47-ročná Silke Grane je odborníčka na kozmetiku s viac než 20-ročnými skúsenosťami v odbore. Aj ona sa spojila s Oslo Skin Lab aby vyskúšala, či The Solution™ funguje. A… výsledky ju šokovali!

LETO JE TU A S NÍM AJ NÁPOR SLNEČNÝCH LÚČOV

Milujete chytanie bronzu? Áno, je pravda, že slnko má na náš organizmus pozitívny vplyv. Platí ale aj to, že slnečné lúče prispievajú ku skoršiemu vzniku vrások a urýchľujú starnutie pokožky. Aby ste si tento rok vzali zo slnka len to najlepšie a svoju pokožku zbytočne nezaťažovali, doprajte jej starostlivosť. Základom je hydratácia a kozmetika s UV faktorom, no pomôže aj pravidelný príjem kolagénu.

NOMINÁCIA NA DANISH BEAUTY AWARDS 2019

Náš kolagén The Solution™ bol nominovaný na Danish Beauty Awards 2019 v kategórii "Vnútorná krása".

5 tipov, ako sa zbaviť stresu

Stres ovplyvňuje nielen našu psychiku, ale aj náš zdravotný stav. Aj naša pokožka kvôli stresu starne rýchlejšie. My vám však poradíme, ako sa ho zbaviť.

5 tipov na perfektnú starostlivosť o tvár

Pracujem ako mejkap artistka a štylistka a každý deň s hrôzou a zároveň s prekvapením zisťujem, koľko ľudí si pri svojom hektickom životnom štýle neurobí čas na starostlivosť o pleť. Preto ponúkam mojich 5 tipov na každodennú starostlivosť. Ich výhoda? Zaberú len minimum času. A pridám aj tipy na výrobky, ktoré sama používam a odporúčam.

5 tipov na dokonalú starostlivosť o telo

V lete telo ostreľujú slnečné lúče, v zime ho často spaľuje mráz a chlad. To však nie sú dôvody, prečo by vaša pokožka mala byť suchá a podráždená. Skúste jej predchádzať vďaka týmto 5 tipom na dokonalú každodennú starostlivosť o telo.

Jednoduchá a efektívna starostlivosť zvnútra

Záujem o starostlivosť o pleť v posledných rokoch rastie. Aj vy ju pravdepodobne rozmaznávate zvonku pomocou kvalitných krémov s UV ochranou, antioxidantmi, vitamínmi alebo minerálmi. Bojovať proti predčasnému starnutiu pleti však môžete aj zvnútra. Napokon, vedeli ste, že vinníkom prehlbujúcich sa vrások je kolagén, respektíve jeho úbytok v takzvanej dermis?

Pre všetky typy pleti

Čas sa nám nevpisuje len do tváre, postupujúce roky sa prejavujú aj na ďalších častiach nášho tela. S vekom sa mení aj pokožka hrudníka, paží, ale predovšetkým stehien. A obvykle nie k lepšiemu. Veď ktorú ženu netrápi nevzhľadná celulitída? Aj s pomarančovou kožou však môžete bojovať. Efektívne a zvnútra!

SMOOTHIES PRE KRÁSNU PLEŤ

Doprajte niečo skvelé svojim chuťovým bunkám i pleti. Vybrali sme pre vás pár receptov na lahodné smoothies, ktoré sú plné vitamínov a urobia dobre vášmu telu i vašej pokožke.

RECEPTY NA JEDLÁ, KTORÉ OCENÍ AJ VAŠA PLEŤ

Sme to, čo jeme. Naozaj! Každé sústo a každý dúšok ovplyvňujú vzhľad našej pokožky. Pozitívne i negatívne. Po dávke alkoholu alebo zlých tukov je pokožka mastná a nepekná. Naopak, tie správne vitamíny a nenasýtené mastné kyseliny dodajú vašej pokožke vzpruhu. Máme pre vás tipy na niekoľko hlavných jedál, vďaka ktorým bude vaša pokožka jasať. Pozor, recepty sú pre dve osoby.

TESTOVALI SME S MARIANNE. AKO KOLAGÉN THE SOLUTION™ HODNOTÍ?

O krásu aj mladistvý vzhľad sa treba starať. Prečo? Pretože kvôli prirodzenému úbytku kolagénu naša pokožka stráca svoju pružnosť a pevnosť. Po 25. narodeninách sú vrásky a celulitída za rohom a čakajú na svoju príležitosť. Jednou z ciest, ako proces starnutia spomaliť, je pravidelné dopĺňanie kolagénu do pokožky. Riešenie ponúka The Solution™ od Oslo Skin Lab. A práve ten testovala beauty redaktorka z časopisu Marianne.

STARAJME SA O SEBA TENTO ROK EŠTE LEPŠIE!

Každý z nás chce byť produktívnejší v práci, no zároveň si urobiť viac času na seba, žiť aktívnejšie, cítiť sa šťastnejšie a robiť veci, ktoré ho napĺňajú. Nech už sa chcem posunúť v akejkoľvek oblasti, vyžaduje to nemalé úsilie a energiu. Lenže kde ju vziať? Spísala som Vám pár tipov, ktoré Vám zaručene pomôžu na ceste najlepšou verziou samej seba! Tu sú...

ŠKANDINÁVIA JE MÔJ DRUHÝ DOMOV

Tereza je jednou z tvárí influencerskej kampane Oslo Skin Lab. Predovšetkým preto, že Škandinávia je jej druhý domovom a taktiež preto, že sa o seba veľmi rada stará.

MÁM VÝRAZNE MENEJ CELULITÍDY

Po dvoch tehotenstvách a úbytku hmotnosti o 43 kg musela Nadja Christophersen konštatovať, že jej pokožka už nie je tak elastická ako kedysi. Stratou pružnosti pokožky sa jej zvýraznila aj celulitída, ktorej sa chcela zbaviť.

DOPRAJTE SI OCHLADENIE

Leto nám oficiálne začalo a s ním aj prevažná väčšina tropických dní. A v takomto tropickom dni zostáva už len jediné. Siahnuť po zmrzline a najlepšie tej domácej.