EŠTE LEPŠIE VÝSLEDKY. ROK PO TOM!

Je to už rok, čo odborníčka na kozmetiku Silke Grane (49) absolvovala sken pleti, ktorý ukázal zmenšenie hĺbky vrások o 51 %! Rozhodla sa, že ho podstúpi opäť. „Neverila som vlastným očiam, že došlo k ďalšiemu zlepšeniu,“ hovorí Silke prekvapene.

TESTOVALI SME S MARIANNE. AKO KOLAGÉN THE SOLUTION™ HODNOTÍ?

O krásu aj mladistvý vzhľad sa treba starať. Prečo? Pretože kvôli prirodzenému úbytku kolagénu naša pokožka stráca svoju pružnosť a pevnosť. Po 25. narodeninách sú vrásky a celulitída za rohom a čakajú na svoju príležitosť. Jednou z ciest, ako proces starnutia spomaliť, je pravidelné dopĺňanie kolagénu do pokožky. Riešenie ponúka The Solution™ od Oslo Skin Lab. A práve ten testovala beauty redaktorka z časopisu Marianne.

STARAJME SA O SEBA TENTO ROK EŠTE LEPŠIE!

Každý z nás chce byť produktívnejší v práci, no zároveň si urobiť viac času na seba, žiť aktívnejšie, cítiť sa šťastnejšie a robiť veci, ktoré ho napĺňajú. Nech už sa chcem posunúť v akejkoľvek oblasti, vyžaduje to nemalé úsilie a energiu. Lenže kde ju vziať? Spísala som Vám pár tipov, ktoré Vám zaručene pomôžu na ceste najlepšou verziou samej seba! Tu sú...

SMOOTHIE TIPY OD SMOOTH&COOKING

Je to už 5 mesiacov, čo som začala užívať Oslo skin Lab The Solution™. Presvedčila ma skvelá odozva z Nórska a taktiež ponuka od Oslo Skin Lab, aby som ich zázračný produkt otestovala.

PRIRODZENÁ KRÁSA

Ako stylistka stretávam krásne ženy všetkých vekových kategórií. A myslím si, že tie najkrajšie sú tie, ktoré so znakmi starnutia bojujú prirodzenými spôsobmi a s rešpektom k svojmu telu.

ÚČINKY THE SOLUTION™ SA DAJÚ ZMERAŤ, NO ODHALIA ICH AJ FOTOGRAFIE

Čo si myslí May-Britt Moradová? May-Britt Moradová pracuje na klinike Hudpleieklinikk, ktorá sídli v Osle a zameriava sa na starostlivosť o pleť. A práve rukami May-Britt prešla väčšina tých, ktorí 8 týždňov užívali The Solution™ v Nórsku.

KOLAGÉNOVÉ DOPLNKY POKOŽKE PROSPIEVAJÚ

„Chcete, aby vaša koža fungovala tak, ako má, vyzerala zdravo, a teda aj krásne? V takom prípade by ste mali pravidelne užívať kolagénové doplnky,“ tvrdí Anne Berit Eideová z kliniky Hudpleieklinikk v Osle.

KOLAGÉN, KTORÝ SI VAŠA POKOŽKA ZAMILUJE

Existuje hneď niekoľko typov kolagénov. Nie všetky ale pôsobia ako „spomaľovač“ starnutia pokožky. Aký kolagén teda pokožka miluje?

AKO NA TO, ABY VAŠA POKOŽKA ŽIARILA ZDRAVÍM?

Vždy ma zaujímalo, ako telu urobiť dobre prostredníctvom zdravých a kvalitných výrobkov. Napokon, práve naša pokožka najlepšie odráža, ako žijeme. Je zrkadlom toho, čo nám do vienka dala genetika, ale aj toho, čo jeme a čo každý deň prežívame. Pozrite sa, čo je pre našu pokožku „radosť“ a čo, naopak, „starosť“.

DOSTATOK VODY: STAČÍ TO NA KRÁSNU PLEŤ?

Vďaka pitiu veľkého množstva vody bude vaša pokožka vyzerať mladšie. Asi si teraz hovoríte: „Áno, to je pravda!“ Ale je to skutočne pravda? Áno aj nie.

KATRINE (40): HLADŠIA PLEŤ ZA MENEJ NEŽ DVA MESIACE!

„Nikdy som nedostala toľko komplimentov na svoju pleť ako teraz,“ usmieva sa Katrine Kvalsundová, ktorá tento rok oslávila 40. narodeniny.

HARPER´S BAZAAR ANTI-AGING AWARDS 2019

Každý mesiac sa na trhu objavia nové kozmetické prípravky, ktoré sľubujú, že spomalia starnutie a omladia vašu pleť o pár rokov. Beauty redaktorky Harper´s Bazaar otestovali a predstavili tie, ktoré podľa ich skúseností fungujú najlepšie.

SILKE GRANE: „TOTO JE PRODUKT, KTORÝ ABSOLÚTNE MILUJEM!“

47-ročná Silke Grane je odborníčka na kozmetiku s viac než 20-ročnými skúsenosťami v odbore. Aj ona sa spojila s Oslo Skin Lab aby vyskúšala, či The Solution™ funguje. A… výsledky ju šokovali!

LETO JE TU A S NÍM AJ NÁPOR SLNEČNÝCH LÚČOV

Milujete chytanie bronzu? Áno, je pravda, že slnko má na náš organizmus pozitívny vplyv. Platí ale aj to, že slnečné lúče prispievajú ku skoršiemu vzniku vrások a urýchľujú starnutie pokožky. Aby ste si tento rok vzali zo slnka len to najlepšie a svoju pokožku zbytočne nezaťažovali, doprajte jej starostlivosť. Základom je hydratácia a kozmetika s UV faktorom, no pomôže aj pravidelný príjem kolagénu.

NOMINÁCIA NA DANISH BEAUTY AWARDS 2019

Náš kolagén The Solution™ bol nominovaný na Danish Beauty Awards 2019 v kategórii "Vnútorná krása".

5 tipov, ako sa zbaviť stresu

Stres ovplyvňuje nielen našu psychiku, ale aj náš zdravotný stav. Aj naša pokožka kvôli stresu starne rýchlejšie. My vám však poradíme, ako sa ho zbaviť.

5 tipov na perfektnú starostlivosť o tvár

Pracujem ako mejkap artistka a štylistka a každý deň s hrôzou a zároveň s prekvapením zisťujem, koľko ľudí si pri svojom hektickom životnom štýle neurobí čas na starostlivosť o pleť. Preto ponúkam mojich 5 tipov na každodennú starostlivosť. Ich výhoda? Zaberú len minimum času. A pridám aj tipy na výrobky, ktoré sama používam a odporúčam.

5 tipov na dokonalú starostlivosť o telo

V lete telo ostreľujú slnečné lúče, v zime ho často spaľuje mráz a chlad. To však nie sú dôvody, prečo by vaša pokožka mala byť suchá a podráždená. Skúste jej predchádzať vďaka týmto 5 tipom na dokonalú každodennú starostlivosť o telo.

Jednoduchá a efektívna starostlivosť zvnútra

Záujem o starostlivosť o pleť v posledných rokoch rastie. Aj vy ju pravdepodobne rozmaznávate zvonku pomocou kvalitných krémov s UV ochranou, antioxidantmi, vitamínmi alebo minerálmi. Bojovať proti predčasnému starnutiu pleti však môžete aj zvnútra. Napokon, vedeli ste, že vinníkom prehlbujúcich sa vrások je kolagén, respektíve jeho úbytok v takzvanej dermis?

Pre všetky typy pleti

Čas sa nám nevpisuje len do tváre, postupujúce roky sa prejavujú aj na ďalších častiach nášho tela. S vekom sa mení aj pokožka hrudníka, paží, ale predovšetkým stehien. A obvykle nie k lepšiemu. Veď ktorú ženu netrápi nevzhľadná celulitída? Aj s pomarančovou kožou však môžete bojovať. Efektívne a zvnútra!

SMOOTHIES PRE KRÁSNU PLEŤ

Doprajte niečo skvelé svojim chuťovým bunkám i pleti. Vybrali sme pre vás pár receptov na lahodné smoothies, ktoré sú plné vitamínov a urobia dobre vášmu telu i vašej pokožke.

RECEPTY NA JEDLÁ, KTORÉ OCENÍ AJ VAŠA PLEŤ

Sme to, čo jeme. Naozaj! Každé sústo a každý dúšok ovplyvňujú vzhľad našej pokožky. Pozitívne i negatívne. Po dávke rafinovaných cukrov, alkoholu alebo zlých tukov je pokožka mastná a nepekná. Naopak, tie správne vitamíny a nenasýtené mastné kyseliny dodajú vašej pokožke vzpruhu. Máme pre vás tipy na niekoľko hlavných jedál, vďaka ktorým bude vaša pokožka jasať. Pozor, recepty sú pre dve osoby.

ŠKANDINÁVIA JE MÔJ DRUHÝ DOMOV

Tereza je jednou z tvárí influencerskej kampane Oslo Skin Lab. Predovšetkým preto, že Škandinávia je jej druhý domovom a taktiež preto, že sa o seba veľmi rada stará.

RENATE GERSCHTANOWITZ HOLANDSKÁ AMBASÁDORKA OSLO SKIN LAB

31. júla 2020, Amsterdam - Renate Gerschtanowitz sa stáva novou holandskou ambasádorkou značky Oslo Skin Lab. Renate pôsobí v Holandsku dlhé roky ako moderátorka, avšak v posledných rokoch sa zapája hlavne aj do projektov so sociálnym zameraním a tiež sa venuje vlastnému podnikaniu. Aj vďaka svojej prirodzenej kráse a mentalite sa Renate perfektne hodí k značke Oslo Skin Lab.