HEREČKA ANDREA RŮŽIČKOVÁ ZDIEĽA SVOJE TAJOMSTVO S OSLO SKIN LAB

Žena, v ktorej sa prelína krása, úspech a charizma. A tiež autenticita a otvorenosť. Premýšľa nad krásou komplexne, a tak vie, že na to, aby bola v najlepšej kondícii, je potrebné starať sa o seba zvonka aj vnútorne, a preto je už dlhodobo verná produktom Oslo Skin Lab.

VIANOČNÝ PUNČ - DECEMBROVÝ MOCKTAIL

Na zdravie sezóny prinášame recept na extravagantný vianočný punč. S nástupom zimy sa ponorte do sviatočného ducha s naším vianočným punčom – symfóniou chutí, ktorá obsahuje dávku sezónneho ovocia, pikantný citrón a hrejivý dotyk škorice. Podáva sa na veľkých kockách ľadu a predstavuje vizuálny a chutný pôžitok pre každé stretnutie. Máme tu slávnostný rok a mnoho ďalších!

PARTNERSKÝ PROGRAM

Máte blog, YouTube kanál alebo instagramový účet? Odporúčajte naše produkty a zarábajte peniaze.

LAHODNÝ AMARETTO MOCKTAIL

Zdvihnite svoj nápoj na novú úroveň s naším neodolateľným Amaretto Mocktail! Čistá chuť, sviežosť a bez alkoholu - ideálny spoločník pre vaše chvíle s blízkymi.

GLOBÁLNY DOSAH SPOLOČNOSTI OSLO SKIN LAB NABERÁ NA OBRÁTKACH VĎAKA NOVEJ KREATÍVNEJ BRAND PORADKYNI ANINE BING

Spoločnosť Oslo Skin Lab vznikla v roku 2017 a verte nám, odštartovali sme tým poriadne dobrodružstvo! Naše úžasné produkty sme uviedli na trh nielen v 10 európskych krajinách, ale dokonca aj v USA. A hádajte čo? V októbri strelíme ďalšie šampanské na oslavu nášho veľkolepého vstupu na belgický trh alias do šťastnej krajiny číslo dvanásť! 🎉

OSLO SKIN LAB SÚČASŤOU TOP _SESSION EVENTU V BRATISLAVE!

Srdečne vás pozývame na ten najvýnimočnejší event roka, ktorý ti prináša magazín Top Fashion spoločne s nami, Oslo Skin Lab. Prichádzame s niečím úplne novým a revolučným!

Dni Marianne v Oslo Skin Lab

Najočakávanejšia nákupná akcia roka! Od 15. do 18. septembra 2023 prebehli septembrové Dni Marianne a my sme boli ich súčasťou!

DVOJFAREBNÉ SMOOTHIE PRE ŽIARIVÚ PLEŤ OD OSLO SKIN LAB

RECEPT NA 3 RÔZNE DIPY

Na tanier si pripravte svoju obľúbenú zeleninu: kapusta, mrkva, brokolicu, karfiol, zeler – čokoľvek čo máte radi. K zelenine si pripravíme tri lahodné dipy a párty môže začať.

KOLAGÉN JE MOJA PREVENCIA PROTI STARNUTIU PLETI, HOVORÍ AMBASADORKA JITKA SCHNEIDEROVÁ

Česká ambasádorka, filmová a divadelná herečka Jitka Schneiderová užíva kolagén už tri roky. Ako sama podotýka, za svoj vzhľad vďačí nielen génom. O kráse zmýšľa ako o balíčku, o ktorý sa treba starať. A to práve aj pravidelným pitím kolagénu.

VÍKEND V MILÁNE

Chcete stráviť perfektný víkend v Miláne? V našom krátkom sprievodcovi vám predstavíme hlavné pamiatky, ktoré v tomto meste stoja za návštevu. Tiež vám povieme, kde sa v Miláne dobre najete, a dáme tipy, ako sa pohodlne a jednoducho dostanete na všetky zaujímavé miesta. Rovnako ako väčšina talianskych miest Miláno septembra históriou a kultúrnym dedičstvom. Všetky tieto skvosty nájdete najmä v srdci mesta, tak neváhajte a vyrazte na prieskum!

NAVŠTÍVTE STOCKHOLM

Hľadáte inšpiráciu, kam nabudúce vyraziť cez víkend? Ak ste na túto otázku prikývli, čo hovoríte na Štokholm, ktorý je v lete vďaka svojej polohe pri vode úplne ideálnou destináciou? V tomto článku vám Lina zo švédskej pobočky Oslo Skin Lab predstaví niekoľko tipov, ako si v hlavnom meste Švédska užiť ten najkrajší čas.

CLAUDIA (53) JE PRESVEDČENÁ, ŽE KRÁSA VYCHÁDZA ZVNÚTRA. PRETO UŽÍVA KOLAGÉN THE SOLUTION

Spolu s časopisom určeným pre ženy vo veku 50+ sme pripravili rozhovor s 53-ročnou Claudiou, ktorá je jednou z užívateliek kolagénu The Solution™. Príbehy našich klientiek sú pre nás nesmierne cenné. Preto sme požiadali niekoľko z nich, aby sa s nami podelili o svoj príbeh a skúsenosti s užívaním kolagénu The Solution™. Oslovená Cladia, ktorá sa dlhé roky cítila nezdravo a nešťastne, v súčasnosti pracuje ako hormonálna terapeutka. V roku 2013 jej život prešiel zásadnou zmenou, pretože sa rozhodla, že chce starnúť zdravo a že chce byť fit a plná energie. Začala sa preto viac hýbať, zdravo sa stravovať a meditovať. Claudia tiež zmenila rutinu svojej starostlivosti o pleť, pretože verí, že aj krása vychádza zvnútra.

MICHAELA A JEJ PITNÝ REŽIM S KOLAGÉNOM

Súčasťou našich The Solution™ príbehov sa stala aj Michaela Linková, ktorá má 52 rokov, a aj vďaka pravidelnému primiešavaniu nášho kolagénu do pohára s čistou vodou, omladla jej pleť behom 3 mesiacov až o 7 rokov!

PRÍBEH ROMANY: KOLAGÉN MI POMOHOL CÍTIŤ SA SEBAVEDOMEJŠIE

V tomto článku Vám predstavíme Romanu a jej príbeh s kolagénom The Solution™. Má 46 rokov a kolagén od Oslo Skin Lab sa pre ňu stal nenahraditeľným produktom, na ktorý už nedá dopustiť.

THE SOLUTION OPÄŤ NOMINOVANÝ NA COSMOPOLITAN BEAUTY AWARDS

The Solution Beauty Collagen bol opäť nominovaný v kategórii doplnok stravy v Cosmopolitan Beauty Awards 2023.

CÍCEROVÉ PALACINKY

Malé a ľahké a najmä zdravé palacinky sú ideálne pre každodenný život, ale aj párty. Naplňte tieto slané palacinky obľúbenou plnkou a pochutnajte si!

MARIANA CHCELA KOLAGÉN, KTORÝ SA PRISPÔSOBÍ JEJ AKTÍVNEMU ŽIVOTU

V tomto článku Príbehov si predstavíme Marianu Lojkovičovú (43), ktorá žije aktívne telom aj dušou. Prečo sa zamilovala do kolagénu The Solution a aké prvé zmeny na sebe zbadala po pár mesiacoch užívania?

ALEXANDRA A JEJ KOLAGÉNOVÝ RITUÁL

V našej sérii článkov The Solution Stories vás zoznámime s príbehmi slovenských žien, ktoré si zamilovali účinky nášho The Solution kolagénu. Dnes vám svoje skúsenosti porozpráva Alexandra Biollaz (40).

MELISSA, 40 ROKOV

Teraz beriem kolagén každý deň už takmer 10 mesiacov a vidím veľký rozdiel ako v pružnosti pokožky, tak aj v hebkosti a lesku.

ZÁKUTIA BRATISLAVY OČAMI DIANY Z OSLO SKIN LAB: KAM SA VYBRAŤ NA JARNÚ PRECHÁDZKU?

Rovnako ako príroda sa na jar prebúdza aj hlavné mesto Slovenska. Ľudia konečne vyjdú do jeho nielen historických ulíc a užívajú si prvé lúče slnka. Na Bratislavu nedá dopustiť ani slovenská commercial manažérka Diana Král, ktorá si pre vás pripravila 4 tipy na prechádzky jarnou Bratislavou.

FASHIONSPY UŽÍVA KOLAGÉN UŽ TRIŠTVRTE ROKA. VÝSLEDOK SI NEMÔŽE VYNACHVÁLIŤ

Módna štylistka a influencerka Mirka Dobiš Michalková známa pod umeleckým menom FashionSpy užíva pravidelne už trištvrte roka kolagén Oslo Skin Lab. Vyskúšať ho na vlastnej koži sa rozhodla vlani na jar. A ako sama hovorí, z výsledkov, ktoré sú zrejmé už na prvý pohľad, má veľkú radosť.

SPOZNAJTE NAŠU ČLENKU RUŽENU

Starajte sa o svoju pokožku zvnútra. Každá denná dávka The Solution obsahuje 2,5 g bioaktívneho hydrolyzovaného kolagénu, špeciálne navrhnutého na zvýšenie elasticity a pevnosti pokožky.

PRÍBEH MARKETY

Ak chcete oddialiť starnutie a vznik vrások, riešením je pravidelné užívanie bioaktívneho hydrolyzovaného kolagénu. Naše klientky na vlastnej koži vyskúšali náš kolagén The Solution a stav ich pokožky ich po troch mesiacoch užívania veľmi milo prekvapil.

PRÍBEH KLIENTKY EVY (58)

Na prahu tridsiatky stráca naša pokožka kvôli prirodzenému úbytku kolagénu svoju pružnosť, pevnosť a mladistvý vzhľad. Ak chcete oddialiť starnutie a vznik vrások, riešením je pravidelné užívanie bioaktívneho hydrolyzovaného kolagénu.

SILVIA V 63 ROKOCH ZISTILA, AKÝ SKVELÝ JE KOLAGÉN PRE PRUŽNOSŤ POKOŽKY!

Silvia sa v starostlivosti o pleť doslova vyžíva a venuje jej naozaj veľa času a pozornosti. Uvedomuje si, že má veľmi svetlú a jemnú pleť, preto je v posledných 10 rokoch na slnku veľmi opatrná. Vie, že nadmerné vystavovanie sa ultrafialovým lúčom zvyšuje tvorbu vrások.

CECILIE NORDSTRØM a ANINE BING - líderky v časopise VOGUE

Zakladateľka Oslo Skin Lab a CMO Cecilie Nordstrøm a globálna ambasádorka Oslo Skin Lab, dánska dizajnérka Anine Bing poskytli exkluzívny rozhovor českému magazínu Vogue. Zakladateľky dvoch super značiek hovorili o biznise, investíciách a spoločnej ceste.

RECEPT NA TEPLÚ A VÝŽIVNÚ KAŠU

Bez ohľadu na to, či sú vaše novoročné predsavzatia spojené so zdravšou stravou alebo životným štýlom, nový lahodný recept, ktorý je výživný a zároveň hrejivý v nasledujúcich chladných zimných mesiacoch, je skvelý spôsob, ako naštartovať nový rok. Vyskúšajte tento recept na škandinávsku raňajkovú kašu, ktorá vás zaručene zahreje zvnútra – a zlepší vašu pleť aj zvnútra, ak do zmesi pridáte svoju dennú dávku The Solution!

SPOZNAJTE NAŠU ČLENKU LEENU

Vďaka vysokokvalitným produktom a pravidelným rutinám bola pleť bývalej letušky Leeny vždy vo výbornej kondícii aj napriek tomu, že bola roky vystavená suchému vzduchu v kabíne lietadla. Preto nemohla uveriť vlastným očiam, ako veľmi sa stav jej pleti zlepšil po tom, ako sa o ňu začala starať aj zvnútra.

VITAJTE V ROKU 2023

Verím, že štart nového roka je významná udalosť. Aj keď reálne sa len preklopí jeden deň do druhého, isté kúzlo to má. Prichádza obdobie, v ktorom môžete začať odznova, nechať minulosť za sebou a sústrediť sa na príležitosti, ktoré sú pred vami a čakajú len na to, aby ste ich využili. Preto srdečne vítam rok 2023 a sľubujem, že sa chopím všetkých príležitostí, ktoré tento rok prinesie!

6 TIPOV NA BALENIE VIANOČNÝCH DARČEKOV A PRÍPRAVU NAJKRAJŠIEHO VIANOČNÉHO STOLA

Zrecyklujte papierové stužky z našich The Solution krabíc a vyrobte si najkrajšie vianočné dekorácie!

NEALKOHOLICKÉ „VARENÉ VÍNO” PRE VIANOČNÚ NÁLADU

V Nórsku, domovskej krajine spoločnosti Oslo Skin Lab, považujú mnohí ľudia návštevu vianočných trhov spríjemnenú pohárom teplého vareného vína, známeho ako „gløgg”, za obľúbenú vianočnú zábavku a zimnú aktivitu. No keďže toto sviatočné obdobie doslova prekypuje alkoholom, nezaškodí dať vášmu telu, a v neposlednom rade aj pleti, od neho na chvíľku pauzičku. Preto vám prinášame nealkoholickú verziu nórskeho vareného vína „gløgg", ktorá chutí rovnako skvele, no nezaťaží vašu pečeň ani pokožku.

ZIMNÁ STAROSTLIVOSŤ

Zima síce ešte oficiálne neprišla, no s príchodom novembra už vážne klope na dvere. Blíži sa obdobie sviatkov a s ním aj stres a davy ľudí. Práve preto je to ten správny čas na poriadnu starostlivosť o samého seba. Veď uvidíte, že vďaka našim antistresovým tipom zvládnete toto hektické tempo oveľa lepšie. Budete sa cítiť šťastnejší a váš spánok bude kvalitnejší.

KURKUMOVÉ ZEMIAKOVÉ PLACKY

Povráva sa, že kurkuma je skvelý protizápalový zázrak, ktorý dokonca prináša určité výhody aj vašim kĺbom a celkovému zdraviu. Ruku do ohňa za to nedáme, no jedným sme si istí, a to že kurkuma je skvelé korenie v kombinácii s takmer akoukoľvek zeleninou. My osobne ju milujeme v raňajkových zemiakových plackách! Tieto raňajky s vysokým obsahom sacharidov sú skvelé na to, aby ste sa počas dlhého pracovného dňa cítili sýti, a čo je najlepšie, môžete ich pripraviť v mnohých variáciách, takže vás nikdy neomrzia.

TESTOVANIE S OSLO SKIN LAB

Testujte s nami a získajte kolagén OSLO SKIN LAB na tri mesiace zadarmo.

ZIMNÁ SELF-CARE

Brrrr, vonku je už zima a vaša pokožka je bezpečne skrytá pod vrstvami teplého oblečenia. Napriek tomu je dôležité starať sa o ňu aj teraz. Pretože keď na jar všetky tie vrstvy opäť zhodíte, stále budete chcieť cítiť radosť, keď si oblečiete svoje obľúbené šaty.

RUŽOVÝ MESIAC

Mesiac október je známy aj ako ružový mesiac, a to z dôvodu upozornenia na veľmi dôležitú tému týkajúcu sa rakoviny prsníkov a ich kontroly. Radi by sme preto prispeli svojou troškou v podobe návodu na samovyšetrenie prsníkov.

TIPY NA JESENNÚ SELF-CARE

Jesenná temnota sa na nás začína podpisovať. Dni sa skracujú a my máme pocit, že prichádzame o čas. Práve preto je extrémne dôležité dopriať si čas pre seba a dobiť si baterky! Niekedy je dôležité uprednostniť samého seba, aby sme sa následne dokázali postarať o všetko a všetkých okolo nás. Self-care je jednoducho malá investícia s veľkou návratnosťou. Pre niekoho môže self-care predstavovať meditáciu, pre iného zase beh alebo čítanie knihy. Najdôležitejšie je si sľúbiť, že si ten čas nájdete rovnako, ako keď to sľúbite napríklad priateľom. A, hlavne, aby to bol prísľub, ktorý vám prinesie úžitok.

S ČESKOU HEREČKOU JITKOU SCHNEIDEROVOU O TOM, AKO MILOVAŤ SVOJ VEK

Česká ambasádorka, herečka Jitka Schneiderová bola prvým hosťom podcastov Harper's Bazaar Big Questions na tému „Ako milovať svoj vek“. V rozhovore prezradila nielen svoje každodenné kozmetické rutiny a rituály, vďaka ktorým sa cítia dobre, ale aj to, ako vníma svoj vek a kedy sa cítila úplne najspokojnejšia.

CVIKLOVÉ LATTE

Tento mesiac sa nesie v znamení ružovej, a preto sa s vami chceme podeliť o nasledujúci chutný ružový recept, ktorý môžete vyskúšať spolu so svojimi kamoškami. Káva a „babské rozhovory" sú veľmi cenným spôsobom, ako udržiavať priateľské vzťahy. A s týmto receptom budú vaše stretnutia ešte o kúsok špeciálnejšie.

TVÁROVÁ JÓGA PODĽA SAARA SAHRMAN

Saara Sahrman je inštruktorkou pilatesu, ktorá vyvinula vlastnú metódu starostlivosti o telo s názvom SaSS. Je to skratka pre intuitívne cvičenie a odráža Saarin spôsob myslenia na pohyb tela. Svaly v oblasti tváre tiež potrebujú pravidelnú údržbu, aby zostali elastické a mladistvé. Pri tvárovom tréningu je nosným pilierom efektívne bránicové dýchanie a použitie centrálnej časti tela, ktoré sú spojené so strečingom aj svalovo kondičnými pohybmi v oblasti hlavy. Cvičenie sa odporúča vykonávať raz denne, 3-5 dní v týždni.

Krásna Karolina Chomisteková prezradila svoje beauty tipy

Kráľovná krásy z roku 2013 a bývalá riaditeľka Miss Slovensko Karolína Chomisteková nám predstavila 3 must have tipy, ktoré nesmú chýbať v jej dennej beauty rutine.

Brokolicový šalát s chrumkavým cícerom

Keď sa po špičkách približujeme k hranici medzi letom a jeseňou, môžeme sa ocitnúť zmietaní medzi túžbou po teplom, jesennom príjemnom jedle a ľahkých a sviežich letných jedlách. Tento brokolicový šalát je skvelou zmesou oboch – zeleného aj výživného, je ideálny na letné piknikové počasie, no stále je ťažší ako väčšina šalátov a obsahuje príchute, ktoré nám pripomínajú jeseň. Skúste zahryznúť a sami sa rozhodnite, do akej sezóny podľa vás tento šalát patrí!

Oslo Skin Lab - súčasťou ikonického sveta Vogue

Jedinečný projekt VOGUE CS Art opäť obohatí šatníky o ďalší zberateľský kúsok. A viete čo? Aj my sme sa stali súčasťou ikonického sveta Vogue.

Rituály sta­rostlivosti sú tajomstvom prirodzenej krásy

Prirodzene krásna, vždy usmiata, a pozitívne naladená. Taká je modelka a televízna moderátorka Soňa Skoncová. Spýtali sme sa , aký je jej recept na spokojný úsmev, ktorý rozdávava všade okolo seba. „Spo­kojnosť a harmónia,“ znela jej odpoveď. „A tú dosiahne žena len vtedy, ak je šťastná vnútri aj navonok.“ Rovnica, ktorá ide ruka v ruke s krásou a so starostlivosťou o telo či pleť. Ak vnímame samy seba, to nás naviguje k tomu, aby sme vyzerali prirodzene, zdra­vo a krásne,“ vysvetľuje obľúbená moderátorka, ktorej materstvo dalo úplne iný pohľad na svet.

Podovolenkové rutiny dievčat z Oslo Skin Lab

Aký vzťah majú k beauty rutinám naše kolegyne? Okrem pravidelného užívania kolagénu The Solution a nového produktu The Glow, vám v nasledujúcich riadkoch Renáta, Diana a Veronika prezradia, na ktoré ďalšie rutiny po lete nedajú dopustiť! 

Späť k rutinám

Aj vy ste starostlivosť o svoju pokožku toto leto flákali? Poďte sa spolu s našimi Oslo Skin Lab dievčatami pozrieť na to, k akým „pleťovým” rutinám sa túto jeseň určite vrátia!

Máte toto leto veľa voľného času? Tu sú aktivity pre vnútorný pokoj

Leto vrcholí! To znamená dlhé slnečné večery, ktoré môžete stráviť oddychom v záhrade, na balkóne alebo na terase. Máte nejaký voľný čas navyše? To je skvelé! Pokiaľ nemáte problém s výberom toho, čo s týmto voľným časom... Pretože existuje asi 1000 pokušení a možností, ako vás zabaviť. Všetky tieto možnosti môžu spôsobiť, že sa vaša myseľ zblázni, zatiaľ jediné, čo chceme, je vnútorný pokoj.

Recept: Grilovaný baby rímsky šalát s pistáciami

V mnohých krajinách je august posledným letným mesiacom, keď sa vaše prázdniny možno skončili, no letná nálada je stále vo vzduchu a veľa ľudí trávi večery a víkendy stretnutiami s priateľmi vonku. Grilovanie je skvelým doplnkom k týmto stretnutiam a môže byť celkom zdravé, ak grilujete zeleninu a nejaké chudé mäso. Tento recept na grilovaný baby rímsky šalát môže byť skvelou prílohou alebo predjedlom pri grilovaní. Ale na to, aby bol chutný, nie je potrebný gril!

Všetko, čo chcete vedieť o kolagéne

Slovo kolagén pochádza z gréckeho slova „kólla“, čo znamená lepidlo. Hoci ste pravdepodobne nezačali premýšľať o vráskach a starnutí v čerstvom, mladom veku, ale v 25. roku života vaše telo začalo znižovať produkciu kolagénu. Odvtedy znížilo produkciu kolagénu o 1-2% ročne. Vo veku 40 rokov sa tento pokles zvyčajne začína prejavovať vo forme liniek, vrások a celulitídy. Hoci vám The Solution môže pomôcť spomaliť a dokonca zvrátiť niektoré z týchto príznakov, pochopenie kolagénu a toho, ako funguje The Solution vo vašom tele, je niečo, čo si my - kolagénoví experti myslíme, že je zábavné a môže vám pomôcť lepšie pochopiť proces starnutia vášho tela! Tu je 8 faktov o kolagéne, ktoré ste možno nevedeli.

Objavte spôsoby, ako mať v lete krásnu a zdravú pleť

Slnko a teplé počasie so sebou prinášajú celý rad problémov v starostlivosti o pleť. V zime je tou správnou voľbou bohatý krém, no v lete potrebuje vaša pleť ľahší gél alebo sérum. Hoci by mal byť produkt s ochranným faktorom SPF vo vašej dennej rutine počas celého roka, avšak je jeho aplikácia nutnosťou, keď ste celý deň vonku na slnku. Aby sme vám pomohli sledovať stav vašej letnej pokožky, vytvorili sme zoznam s tipmi na prirodzenú krásu vašej letnej pokožky a vlasov. Podarilo sa vám skontrolovať všetky tipy naraz? Wau, žiariš! Ak nie, začnite hneď – stále sme v strede leta!

Letné recepty na piknik plný krásy

Rozmaznávajte svoju pokožku a chuťové poháriky týmito dobrotami bez cukru. Sú svieže, výživné a počas letného pikniku dokonale zapôsobia na vašich priateľov. Navyše, obsahujú poriadnu dávku kolagénu The Solution, ktorý nakopne vašu letnú žiaru!

Anine Bing + Oslo Skin Lab = Naša LOVE STORY

S hrdosťou a pokorou vám predstavujeme Anine Bing, globálnu ambasádorku našej značky! Anine je stelesnením všetkého, čo Oslo Skin Lab predstavuje, a to zahŕňa aj jej kreatívny a elegantný štýl či vibrácie inovatívnej a tvrdo pracujúcej šéfky. Vyžaruje krásu úplne bez námahy a za svoju prirodzene mladistvú pleť vďačí aj spoločnosti Oslo Skin Lab.

Vydajte sa na letnú prehliadku Kodane s naším dánskym OSL tímom!

Stephanie Irmov, naša senior commercial manager z Dánska, má pre vás niekoľko tipov, ako si užiť Kodaň počas letných mesiacov! Stephanie vrelo odporúča navštíviť toto mesto práve v letnej sezóne. „Na Kodani je počas letných mesiacov jednoducho niečo čarovné. Všetci vyliezajú zo svojich zimných ulít a väčšinu času trávia vonku, aby si konečne vychutnali teplo, skvelé jedlo a drinky." Nižšie nájdete 4 top aktivity, ktoré návštevníkom Kodane vrelo odporúča!

TIPY, AKO SI TOTO LETO BEZPEČNE UŽIŤ SLNKO

Užite si toto leto slnko plnými dúškami! Stačí, ak sa budete držať niekoľkých našich tipov a predídete tak jeho potenciálne škodlivým účinkom.

Pripravte svoju pokožku na leto!

Leto sa nezadržateľne blíži a my chceme byť 100% pripravení, keď nás letné slnko konečne vytiahne von do tepla s odhalenými nohami. Zostavili sme 8 skvelých spôsobov, ako začať pripravovať svoju pokožku na leto, aby sme hneď, keď sa objavia slnečné lúče a horúčavy, boli pripravení odpovedať širokým úsmevom, odhalenou pokožkou a holými nohami v sandáloch.

Zelené cestoviny s detoxikančným účinkom

Tento výživný recept na zelené cestoviny je plný ingrediencií s detoxikačným účinkom. Teraz sa teda môžete pripraviť na leto bez toho, aby ste sa vzdali chuti a pocitu svojho obľúbeného jedla – cestovín.

Dominika Cibulková a jej pleť vo svetle reflektorov

Talentovaná tenistka, starostlivá mamička a zvodná žena v jednom. To je Dominika Cibulková, ktorá sa rozhodla prijať tanečnú výzvu v televíznej súťaži Let's Dance. A išlo jej to skvele! Týždeň čo týždeň sme so zatajeným dychom sledovali nielen jej tanečné kreácie, ale aj nádherné outfity a dychberúci make-up. Ako to, že jej pleť vyzerá tak skvele aj v žiari reflektorov?

Jar súvisí s pocitom ľahkosti – nenechajte sa zaťažiť veľkonočným jedlom!

Veľkonočné sviatky sú často sprevádzané množstvom sladkých dobrôt. Či už sú to anglické ovocné buchtičky, poľská baba, americké ochutené marshamallows alebo akékoľvek sladké dobroty v tvare vajíčka alebo zajačika, sme si istí, že v tomto období budete v pokušení dopriať si toho viac. Aj keď odporúčame dopriať si svoje obľúbené sladké s mierou, vieme tiež, že prílišná konzumácia cukru môže spôsobiť, že sa cítime unavení a ťažkopádni. Veľký príjem sladkého má aj nepriaznivé účinky na naše zdravie, čo sa môže prejaviť aj na našej pokožke.

Tipy ako pripraviť pleť s príchodom jari

V zime naša pokožka trpí. Nedostatok slnečného svetla a čerstvého vzduchu, oslabený imunitný systém, zvýšená únava z kratších a tmavších dní, viac „komfortných jedál“ a menej čerstvého ovocia a zeleniny, to všetko prispieva k tomu, že pleť je v zime matnejšia a suchšia. V zime používame mastnejšie krémy na tvár obsahujúce retinol a kyselinu hyaluronovú , aby sme zabránili vysušeniu pokožky v chladnom a suchom zimnom vzduchu.

Kolagén verzus celulitída: Štúdie v tom majú jasno!

Prirovnávame ju k pomaranču, tvarohu, schovávame ju pred zrakmi cudzích aj blízkych a v ideálnom prípade sa o nej radšej ani s nikým nebavíme. Veď čo by na nevzhľadnú celulitídu povedali ostatní? Po pravde? Nič. Pretože ňou trpí až 9 z 10 žien, takže je úplne normálna! Chcete vedieť, čo to celulitída vlastne je a ako sa jej dá predchádzať? Tak to ste na správnom mieste, pretože to všetko vám prezradíme v tomto článku.

SKRÁŠĽUJÚCA KARFIOLOVÁ POLIEVKA

Karfiol obsahuje mnoho rôznych vitamínov a minerálov, ktoré posilňujú vaše zdravie vo vnútri aj navonok.

Tip Oslo Skin Lab na týždenné menu

V Oslo Skin Lab si potrpíme na potraviny vhodné pre pokožku a radi hlásame výhody stravy šetrnej k pleti, kedykoľvek je to možné. Vieme však tiež, aké jednoduché je o tom hovoriť, ale aké ťažšie môže byť s tým niečo urobiť.

Plnené stredozemné papriky

Už viete, že tím Oslo Skin Lab miluje potraviny plné antioxidantov a vitamínu C. Tento lahodný recept obsahuje oboje a je ideálnym variantom ako na obed, tak na večeru.

Ako mať lepšiu pleť malou zmenou jedálnička?

Urobiť najlepšie rozhodnutie pre svoju pleť nie je vždy ľahké. Áno, vieme, že môže byť jednoduché vybrať si, či a aké prípravky starostlivosti o pleť používať.

Starostlivosť o seba je dôležitejšia, než si možno myslíte

Cecilie Nordstrøm je zakladateľkou a CMO Oslo Skin Lab. V kancelárii je jednoznačne kreatívnou marketérkou a motivujúcou líderkou, v konferenčných miestnostiach zase inovatívnym kreatívcom s množstvom nápadov, ktoré sa vždy snaží realizovať.

Antioxidanty a oxidačný stres: čo potrebujete vedieť

Aby sme lepšie pochopili ako pokožka starne, mali by sme vedieť, že existujú dva typy starnutia – vnútorné, ku ktorému dochádza prirodzene a vonkajšie, to majú na svedomí vonkajšie vplyvy.

Tri prejavy sebalásky, z ktorých budete mať radosť

Či už oslavujete sviatok svätého Valentína so svojimi partnermi alebo tzv. Galentine's Day, ktorý oslavuje ženské priateľstvo alebo žiadny z nich, urobte si tohtoročný február čas a oslávte SEBA. Všetci radi oslavujeme lásku k ostatným, ale je dôležité spomenúť si aj na lásku k sebe samým. Február býva jedným z najchladnejších mesiacov v roku a chladné večery ponúkajú ideálnu príležitosť na to, aby sme si dopriali trochu starostlivosti. Dnes chceme zdieľať niekoľko našich obľúbených spôsobov, ako si tento rok na Valentína dopriať sebalásku.

Jednoduché cvičenie pre zaneprázdnené ženy (a mužov)

Každý vie, že silový tréning by mal byť súčasťou dennej rutiny, ale je to rovnaké ako so správnou starostlivosťou o pleť - niekedy môže byť veľmi ťažké nájsť čas. V Oslo Skin Lab ponúkame starostlivosť o pleť, ktorá je rýchla a efektívna. Naša kolegyňa z Osla Skin Lab, Stine Eklund, má skúsenosti ako inštruktorka skupinových tréningov a ponúka nám tipy, ako na to, aby aj cvičenie bolo rýchle a efektívne. Prečítajte si jej tipy.

Trend Slow-aging: Spomaľte proces starnutia pokožky a získajte prirodzenú mladistvú pleť

Starnutie je úplne prirodzené a predovšetkým krásne. S každým uplynulým rokom sme zase o niečo múdrejší a sebavedomejší. Prežívame nové okamihy, ktoré zdieľame so svojimi blízkymi. Každá vráska a linka na pokožke je iba pripomienkou všetkých našich zážitkov. Ambíciou Oslo Skin Lab nie je ponúkať produkty, vďaka ktorým vymažete stopy času a budete po celý život vyzerať rovnako, ako vo svojich dvadsiatich rokoch. Naopak, radi by sme vám pomohli vyzerať skvele v každom období života. Naše produkty prinášajú svieži, mladistvý vzhľad pokožky a pomáhajú spomaľovať vznik nových známok starnutia

Džem z chia semienok

Február je v plnom prúde a pre nás začína byť náročné dodržiavať novoročné predsavzatia. Vyskúšajte recept na super rýchly a zdravý džem z chia semienok. Obľúbili sme si ho, pretože má nízky obsah pridaných cukrov, je plný antioxidantov a je ideálny na raňajky.

Získajte tento rok z vašich beauty predsavzatí maximum

S príchodom nového roku sme všetci snívali o tom, že sa už dostaneme z pandémie a rok 2022 strávime aktívne tak, ako sme boli zvyknutí z doby predcovidovej. My sme si teda dali hneď niekoľko predsavzatí, ktoré nám pomôžu ku krajšiemu a zdravšiemu zovňajšku a nižšie vám ponúkame tri tipy, ako si osvojiť novú beauty rutinu a nezanevrieť na ňu.

Renée Toft hovorí o rannej rutine, otužovaní a novoročných predsavzatia

Bývalá dánska topmodelka a v súčasnosti spisovateľka, režisérka a psychologička Renée Toft (58) sa stala ambasádorkou Oslo Skin Lab po 8 mesiacoch užívania kolagénu The Solution.

Škandinávská raňajková kaše

Začnite svoj deň s výživnou teplou kašou podľa nášho receptu Či už na Vašom zozname novoročných predsavzatí figuruje zdravšie stravovanie a zdravší životný štýl alebo nie, v súčasnom zimnom období je skvelé dopriať si hrejivé a výdatné raňajky, aby sme sa v novom roku pekne naštartovali

SLOW-AGING: Udržte si pleť pevnú

Starajte sa o svoju pokožku zvnútra. Každá denná dávka The Solution obsahuje 2,5 g bioaktívneho hydrolyzovaného kolagénu, špeciálne navrhnutého na zvýšenie elasticity a pevnosti pokožky.

ELLEphoria a kolagénový welcome drink

V priestoroch 4. poschodia Event Space sa cez víkend 22.-24. októbra uskutočnila beauty akcia roka ELLEphoria.

KATRINE (42): HLADŠIA PLEŤ ZA MENEJ AKO DVA MESIACE!

„Nikdy som nedostala toľko komplimentov na svoju pleť ako teraz,“ hovorí s nadšením Katrine Kvalsund (42).

Limitovaná edícia džínsových búnd Vogue CS & Oslo Skin Lab

Džínsová bunda od 50. rokov v podstate nevyšla z módy a vyzerá skvele, aj keď nesie známky obnosenia. Sami možno máte nejaký taký vintage poklad po rodičoch v skrini. Džínsová bunda je natoľko univerzálny kus, že ju môžete nosiť ako dlho chcete a stále pritom vyzerať inak.

Jitka Schneiderová a jej rozžiarený deň aj  pleť

Česká divadelná a filmová herečka, nechala nás a Harpers Bazaar nahliadnuť do obľúbených miest na pražských Vinohradoch a svojho domovského divadla.

Linda Hallbjork, 46: Moja pokožka je jemnejšia

Po tridsiatke začína hladina kolagénu v tele postupne klesať a nie je ľahké nájsť vhodný produkt, ktorý by dodal pokožke potrebnú pružnosť.

Vždy verila, že sa má starať o pokožku zvnútra

Cecilie Nordstrom - žena, ktorá stojí za úspešným kolagénovým prípravkom The Solution „Je zrejmé, že na našu pokožku má veľký vplyv to, čo jeme. Aby bola vo forme, potrebujeme správnu výživu,“ hovorí.

Zákaznícky prieskum ukazuje veľkú spokojnosť

Kolagén je proteín, ktorý sa hojne nachádza v našom tele a je veľmi dôležitý pre stavbu pokožky. Boli publikované rôzne štúdie, ktoré preukázali, že užívanie bioaktívnych kolagénnych peptidov obsiahnutých v The Solution má pozitívny vplyv na redukciu vrások i celulitídy. Ako ale rozpoznať tieto účinky bez prístroja, ktorý by ich zmeral?

Zdravá pleť žiari zvnútra

Silvany Bricen (47) je vnímaná ako jedna z najdôveryhodnejších beauty expertov v Nórsku. Jej blog The Beauty Edit sledujú tisíce ľudí. Minulý rok objavila kolagénový prášok The Solution

Cenu víťaza si z roka na rok odnáša kolagén Solution™

Beauty kolagén The Solution™ získal niekoľko medzinárodných ocenení od organizácií, ako sú Harper’s Bazaar, COSTUME a Dutch Beauty Awards.

Ako sa cíti vo svojej koži SweetLady

"Skin care"? Čo to je? Potrebujem to? Kým pár rokov dozadu by som si povedala, že “ešte je čas”, dnes hovorím, že je “najvyšší čas” a mohla som sa o to zaujímať aj skôr. Prečo? Poďme postupne.

DOPRAJTE SI OCHLADENIE

Leto nám oficiálne začalo a s ním aj prevažná väčšina tropických dní. A v takomto tropickom dni zostáva už len jediné. Siahnuť po zmrzline a najlepšie tej domácej.

Cosmopolitan Beauty Awards pozná svojich víťazov

Testovali sme s čitateľkami Marianne

Čitateľky Marianne si na vlastnej koži vyskúšali účinky kolagénu Oslo Skin Lab. Ako dopadol ich trojmesačný test?

The Solution Beauty Collagen získal Dutch Beauty Award

The Solution Beauty collagen získal prvú cenu v kategórii Cosmeceuticals v Dutch Beauty Award 2021. Holandské ceny boli udelené prostrednictvom slávnostného livestreamu.

MÁM VÝRAZNE MENEJ CELULITÍDY

Po dvoch tehotenstvách a úbytku hmotnosti o 43 kg musela Nadja Christophersen konštatovať, že jej pokožka už nie je tak elastická ako kedysi. Stratou pružnosti pokožky sa jej zvýraznila aj celulitída, ktorej sa chcela zbaviť.

PO ROKU SA VRÁSKY HEIDI ZREDUKOVALI O ĎALŠÍCH 25 %!

Heidi Lindblad (49) zmenila životný štýl a výrazne schudla. Avšak strata hmotnosti jej zvýraznila vrásky na tvári. Preto sa rozhodla, že vyskúša kolagénový prášok od Oslo Skin Lab.

The Solution™ dokáže spomaliť starnutie pleti. To potvrdzujú oslovení experti na problematiku pleti.

Nezávislé kozmetičky podporujú užívanie The Solution Beauty collagen. Viditeľný účinok tohto produktu na vrásky preukázalo ako komplexné skenovanie pleti v ich kozmetických salónoch, tak i klinické štúdie.

RENATE GERSCHTANOWITZ HOLANDSKÁ AMBASÁDORKA OSLO SKIN LAB

Renate Gerschtanowitz sa stáva novou holandskou ambasádorkou značky Oslo Skin Lab. Renate pôsobí v Holandsku dlhé roky ako moderátorka, avšak v posledných rokoch sa zapája hlavne aj do projektov so sociálnym zameraním a tiež sa venuje vlastnému podnikaniu. Aj vďaka svojej prirodzenej kráse a mentalite sa Renate perfektne hodí k značke Oslo Skin Lab.

TESTOVALI SME S MARIANNE. AKO KOLAGÉN THE SOLUTION™ HODNOTÍ?

O krásu aj mladistvý vzhľad sa treba starať. Prečo? Pretože kvôli prirodzenému úbytku kolagénu naša pokožka stráca svoju pružnosť a pevnosť. Po 25. narodeninách sú vrásky a celulitída za rohom a čakajú na svoju príležitosť. Jednou z ciest, ako proces starnutia spomaliť, je pravidelné dopĺňanie kolagénu do pokožky. Riešenie ponúka The Solution™ od Oslo Skin Lab. A práve ten testovala beauty redaktorka z časopisu Marianne.

ŠKANDINÁVIA JE MÔJ DRUHÝ DOMOV

Tereza je jednou z tvárí influencerskej kampane Oslo Skin Lab. Predovšetkým preto, že Škandinávia je jej druhý domovom a taktiež preto, že sa o seba veľmi rada stará.

EŠTE LEPŠIE VÝSLEDKY. ROK PO TOM!

Je to už rok, čo odborníčka na kozmetiku Silke Grane (52) absolvovala sken pleti, ktorý ukázal zmenšenie hĺbky vrások o 51 %! Rozhodla sa, že ho podstúpi opäť. „Neverila som vlastným očiam, že došlo k ďalšiemu zlepšeniu,“ hovorí Silke prekvapene.

STARAJME SA O SEBA TENTO ROK EŠTE LEPŠIE!

Každý z nás chce byť produktívnejší v práci, no zároveň si urobiť viac času na seba, žiť aktívnejšie, cítiť sa šťastnejšie a robiť veci, ktoré ho napĺňajú. Nech už sa chcem posunúť v akejkoľvek oblasti, vyžaduje to nemalé úsilie a energiu. Lenže kde ju vziať? Spísala som Vám pár tipov, ktoré Vám zaručene pomôžu na ceste najlepšou verziou samej seba! Tu sú...

SMOOTHIE TIPY OD SMOOTH&COOKING

Je to už 5 mesiacov, čo som začala užívať Oslo skin Lab The Solution™. Presvedčila ma skvelá odozva z Nórska a taktiež ponuka od Oslo Skin Lab, aby som ich zázračný produkt otestovala.

RECEPTY NA JEDLÁ, KTORÉ OCENÍ AJ VAŠA PLEŤ

Sme to, čo jeme. Naozaj! Každé sústo a každý dúšok ovplyvňujú vzhľad našej pokožky. Pozitívne i negatívne. Po dávke alkoholu alebo zlých tukov je pokožka mastná a nepekná. Naopak, tie správne vitamíny a nenasýtené mastné kyseliny dodajú vašej pokožke vzpruhu. Máme pre vás tipy na niekoľko hlavných jedál, vďaka ktorým bude vaša pokožka jasať. Pozor, recepty sú pre dve osoby.

PRIRODZENÁ KRÁSA

Ako stylistka stretávam krásne ženy všetkých vekových kategórií. A myslím si, že tie najkrajšie sú tie, ktoré so znakmi starnutia bojujú prirodzenými spôsobmi a s rešpektom k svojmu telu.

ÚČINKY THE SOLUTION™ SA DAJÚ ZMERAŤ, NO ODHALIA ICH AJ FOTOGRAFIE

Čo si myslí May-Britt Moradová? May-Britt Moradová pracuje na klinike Hudpleieklinikk, ktorá sídli v Osle a zameriava sa na starostlivosť o pleť. A práve rukami May-Britt prešla väčšina tých, ktorí 8 týždňov užívali The Solution™ v Nórsku.

SMOOTHIES PRE KRÁSNU PLEŤ

Doprajte niečo skvelé svojim chuťovým bunkám i pleti. Vybrali sme pre vás pár receptov na lahodné smoothies, ktoré sú plné vitamínov a urobia dobre vášmu telu i vašej pokožke.

NOMINÁCIA NA DANISH BEAUTY AWARDS 2019

Náš kolagén The Solution™ bol nominovaný na Danish Beauty Awards 2019 v kategórii "Vnútorná krása".

AKO NA TO, ABY VAŠA POKOŽKA ŽIARILA ZDRAVÍM?

Vždy ma zaujímalo, ako telu urobiť dobre prostredníctvom zdravých a kvalitných výrobkov. Napokon, práve naša pokožka najlepšie odráža, ako žijeme. Je zrkadlom toho, čo nám do vienka dala genetika, ale aj toho, čo jeme a čo každý deň prežívame. Pozrite sa, čo je pre našu pokožku „radosť“ a čo, naopak, „starosť“.

DOSTATOK VODY: STAČÍ TO NA KRÁSNU PLEŤ?

Vďaka pitiu veľkého množstva vody bude vaša pokožka vyzerať mladšie. Asi si teraz hovoríte: „Áno, to je pravda!“ Ale je to skutočne pravda? Áno aj nie.

KOLAGÉNOVÉ DOPLNKY POKOŽKE PROSPIEVAJÚ

„Chcete, aby vaša koža fungovala tak, ako má, vyzerala zdravo, a teda aj krásne? V takom prípade by ste mali pravidelne užívať kolagénové doplnky,“ tvrdí Anne Berit Eideová z kliniky Hudpleieklinikk v Osle.

KOLAGÉN, KTORÝ SI VAŠA POKOŽKA ZAMILUJE

Existuje hneď niekoľko typov kolagénov. Nie všetky ale pôsobia ako „spomaľovač“ starnutia pokožky. Aký kolagén teda pokožka miluje?

KATRINE (40): HLADŠIA PLEŤ ZA MENEJ NEŽ DVA MESIACE!

„Nikdy som nedostala toľko komplimentov na svoju pleť ako teraz,“ usmieva sa Katrine Kvalsundová, ktorá tento rok oslávila 40. narodeniny.

HARPER´S BAZAAR ANTI-AGING AWARDS 2019

Každý mesiac sa na trhu objavia nové kozmetické prípravky, ktoré sľubujú, že spomalia starnutie a omladia vašu pleť o pár rokov. Beauty redaktorky Harper´s Bazaar otestovali a predstavili tie, ktoré podľa ich skúseností fungujú najlepšie.

SILKE GRANE: „TOTO JE PRODUKT, KTORÝ ABSOLÚTNE MILUJEM!“

52-ročná Silke Grane je odborníčka na kozmetiku s viac než 20-ročnými skúsenosťami v odbore. Aj ona sa spojila s Oslo Skin Lab aby vyskúšala, či The Solution™ funguje. A… výsledky ju šokovali!

LETO JE TU A S NÍM AJ NÁPOR SLNEČNÝCH LÚČOV

Milujete chytanie bronzu? Áno, je pravda, že slnko má na náš organizmus pozitívny vplyv. Platí ale aj to, že slnečné lúče prispievajú ku skoršiemu vzniku vrások a urýchľujú starnutie pokožky. Aby ste si tento rok vzali zo slnka len to najlepšie a svoju pokožku zbytočne nezaťažovali, doprajte jej starostlivosť. Základom je hydratácia a kozmetika s UV faktorom, no pomôže aj pravidelný príjem kolagénu.

5 tipov, ako sa zbaviť stresu

Stres ovplyvňuje nielen našu psychiku, ale aj náš zdravotný stav. Aj naša pokožka kvôli stresu starne rýchlejšie. My vám však poradíme, ako sa ho zbaviť.

5 tipov na perfektnú starostlivosť o tvár

Pracujem ako mejkap artistka a štylistka a každý deň s hrôzou a zároveň s prekvapením zisťujem, koľko ľudí si pri svojom hektickom životnom štýle neurobí čas na starostlivosť o pleť. Preto ponúkam mojich 5 tipov na každodennú starostlivosť. Ich výhoda? Zaberú len minimum času. A pridám aj tipy na výrobky, ktoré sama používam a odporúčam.

5 tipov na dokonalú starostlivosť o telo

V lete telo ostreľujú slnečné lúče, v zime ho často spaľuje mráz a chlad. To však nie sú dôvody, prečo by vaša pokožka mala byť suchá a podráždená. Skúste jej predchádzať vďaka týmto 5 tipom na dokonalú každodennú starostlivosť o telo.

Jednoduchá a efektívna starostlivosť zvnútra

Záujem o starostlivosť o pleť v posledných rokoch rastie. Aj vy ju pravdepodobne rozmaznávate zvonku pomocou kvalitných krémov s UV ochranou, antioxidantmi, vitamínmi alebo minerálmi. Bojovať proti predčasnému starnutiu pleti však môžete aj zvnútra. Napokon, vedeli ste, že vinníkom prehlbujúcich sa vrások je kolagén, respektíve jeho úbytok v takzvanej dermis?

Pre všetky typy pleti

Čas sa nám nevpisuje len do tváre, postupujúce roky sa prejavujú aj na ďalších častiach nášho tela. S vekom sa mení aj pokožka hrudníka, paží, ale predovšetkým stehien. A obvykle nie k lepšiemu. Veď ktorú ženu netrápi nevzhľadná celulitída? Aj s pomarančovou kožou však môžete bojovať. Efektívne a zvnútra!