RS1508_DSC_5219_ANINEBING_OsloSkinLab_annamariafotograf_W-Article_1140x600.jpg

Anine Bing + Oslo Skin Lab = Naša LOVE STORY

S hrdosťou a pokorou vám predstavujeme Anine Bing, globálnu ambasádorku našej značky! Anine je stelesnením všetkého, čo Oslo Skin Lab predstavuje, a to zahŕňa aj jej kreatívny a elegantný štýl či vibrácie inovatívnej a tvrdo pracujúcej šéfky. Vyžaruje krásu úplne bez námahy a za svoju prirodzene mladistvú pleť vďačí aj spoločnosti Oslo Skin Lab.

Bolo to v lete roku 2021, keď sme sa s Anine prvýkrát dostali do kontaktu, a to preto, že nás oslovila na základe skvelých referencií na kolagén The Solution od svojich škandinávskych priateľov. Po niekoľkomesačnom testovaní The Solution na vlastnej koži, ním bola Anine taká nadšená, že sa rozhodla pomôcť nám s jeho uvedením na americký trh, pričom  sa stala hlasom šíriacim všetky skvelé benefity The Solution, ktoré zaznamenala z vlastnej skúsenosti.   

 Boli sme veľmi poctení, že žena takého kalibru, ako je Anine, s nami nadšene spolupracovala a pomáhala propagovať náš produkt. Pravdaže, vždy sme vedeli, že The Solution funguje, no popravde nás nikdy neomrzí počúvať to aj od iných, takže keď sme od Anine dostali tento e-mail už po niekoľkých mesiacoch od začiatku testovania, boli sme veľmi nadšení. 

 
"Chcela som vám len povedať, že už testujem Oslo Skin Lab takmer 3 mesiace a fakt ho milujem. WOW, moja pleť vyzerá úžasne a ešte aj balenie je totálna pecka. Je to na 100 % najlepší kolagénový prášok, aký som kedy vyskúšala. Super jednoduchý na použitie vďaka jednotlivým baleniam a nemá žiadnu chuť, čo je perfektné, keďže si ho každé ráno sypem do kávy. Dostávam TAK veľa komplimentov na moju pleť a myslím, že Oslo Skin Lab má na tom zaručene svoju zásluhu. " - Anine

RS1515_Z62_2515_ANINEBING_OsloSkinLab_annamariafotograf_SoMe-square_1080x1080 (1).jpg

V tom čase sme už diskutovali o možnom uvedení Oslo Skin Lab na americký trh, pretože sa v tej časti sveta na nás ľudia obracali s mnohými žiadosťami o kúpu nášho výrobku. Keďže sme vedeli, že máme podporu od tímovej hráčky akou je Anine, plány uvedenia na trh sa začali rýchlo realizovať aj vďaka globálnej spolupráci, ktorú sme jej ponúkli. 


Dnes, len po 5 rokoch pôsobenia na trhu, už môže Oslo Skin Lab posielať balíčky do všetkých kútov sveta z našej základne v USA a na tejto ceste nám pomáha aj samotná Anine Bing. Každý deň sa musíme uštipnúť, či sa nám náhodou nesníva to, že môžeme spolupracovať s takouto úžasnou ambasádorkou a vidieť, ako sa naša značka s úspechom rozširuje po celom svete. 
 

 Tím Oslo Skin Lab