OSL_Karolina_3_1140x600_1022.jpg

Krásna Karolina Chomisteková prezradila svoje beauty tipy

Kráľovná krásy z roku 2013 a bývalá riaditeľka Miss Slovensko Karolína Chomisteková nám predstavila 3 must have tipy, ktoré nesmú chýbať v jej dennej beauty rutine.

Moje ráno vždy začína s dobrou kávou a možno si všetci myslíte, že prvý beauty a MUST HAVE kúsok bude krém alebo niečo podobné, ale nie je to tak. 

Je to Beauty Collagen The Solution od Oslo Skin Lab, ktorý posilňuje a zlepšuje kvalitu mojej pleti práve zvnútra a jeho užívanie je veľmi jednoduché.
Kolagén je v podstate bez chuti, môžete si ho primiešať do kávy, do vody a je to taká moja ranná rutina, bez ktorej si neviem predstaviť svoj deň. 
Výsledky kolagénu som si všimla už po mesiaci užívania. Moja pleť je jemnejšia, zmizli mi jemné vrásky a zlepšila sa mi kvalita vlasov a nechtov.

RS1681_OSL_0622_13090_W-Article_1140x600.jpg

Môj druhý must have tip sú tieto sticky, nazvem ich, že make-up sticky, ktoré majú úžasnú formu. Je to vlastne make-up v tubičke, ktorý so mnou cestuje všade možne a dokáže vás krásne “refreshnúť” po dlhej ceste. 
Tým, že často cestujem a musím byť stále, nazvem to ready, tak naozaj je to mojou neodmysliteľnou súčasťou, teda mojej kabelky. Sú v rôznych farbách, čiže si ich viete prispôsobiť pleti a majú super aplikátor na konci. Čiže naozaj niečo, čo podľa mňa v ženskej kabelke by nemalo chýbať.

Medzi taký posledný môj hot kúsok, ktorý som si obľúbila v poslednej dobe. Tiež super kabelkové balení, je to Lip Kiss. 
V podstate je to maska na pery, ktorá dodá vašim perám šťavnatosť, plnosť, hydratáciu.

Všetky tieto 3 moje beauty vychytávky sú veľmi "Travel Friendly", čiže tie balenia su naozaj maličké a sú v podstate ready na to, keď sa potrebujem “refreshnúť” počas dňa. 

Takže aj preto patria medzi moje obľúbené.

Celý rozhovor s Karolínou Chomistekovou si môžete pozrieť aj v tomto videu: