mirka-d.jpg

FASHIONSPY UŽÍVA KOLAGÉN UŽ TRIŠTVRTE ROKA. VÝSLEDOK SI NEMÔŽE VYNACHVÁLIŤ

Módna štylistka a influencerka Mirka Dobiš Michalková známa pod umeleckým menom FashionSpy užíva pravidelne už trištvrte roka kolagén Oslo Skin Lab. Vyskúšať ho na vlastnej koži sa rozhodla vlani na jar. A ako sama hovorí, z výsledkov, ktoré sú zrejmé už na prvý pohľad, má veľkú radosť.

Mirka Dobiš Michalková sa podelila o skúsenosti, ktoré má s pravidelným užívaním kolagénu a rozhovorila sa o tom, či kolagén naozaj funguje.
Mirka začala kolagén užívať na jar 2022, teda zhruba trištvrte roka, a podľa svojich slov je s ním veľmi spokojná.

Užívať kolagén ju poradila lekárka-dermatovenerologička. FashionSpy následne vykonala osobný prieskum medzi kolagénmi a hľadala, ktorý kolagén je pre ňu najlepší.

„Z toho, čo som si zisťovala, mi prišiel najlepší Oslo. Objednala som si ho, oni ma následne oslovili na spoluprácu, takže som si dala pol roka takú ochrannú lehotu, keď som ho skúšala a zistila som, že naozaj funguje,“ opisuje svoje pocity Mirka.

Z výsledkov po trištvrte roku užívania kolagénu je Mirka nadšená. Prestali jej padať vlasy a vidia aj pozitívne zmeny na svojej pokožke, ktorá je pružnejšia, pevnejšia a žiarivejšia. „Samozrejme je to používaním aj dobrých krémov a ostatného, ale určite k tomu prispieva aj kolagén,“ podotýka influencerka.

 

Mirka Dobiš Michalková oceňuje aj veľmi jednoduché užívanie nášho kolagénu Oslo Skin Lab, a to vďaka malým sáčkom. Tento sáčik predstavuje jednu dávku kolagénu, sa jej zmestí do kabelky alebo pokojne do vrecka.
"A nasypete si to do akéhokoľvek nápoja, zamiešate, vypijete a máte," dopĺňa výhody kolagénu Oslo Skin Lab.