OSL_1266_1140x600_0523_CZ.jpg

ALEXANDRA A JEJ KOLAGÉNOVÝ RITUÁL

V našej sérii článkov The Solution Stories vás zoznámime s príbehmi slovenských žien, ktoré si zamilovali účinky nášho The Solution kolagénu. Dnes vám svoje skúsenosti porozpráva Alexandra Biollaz (40).

Kolagén náš každodenný

Kolagén je prirodzená súčasť každého ľudského organizmu, vďaka ktorej máme krásnu a zdravú pokožku, vlasy, nechty či iné časti tela. Starnutím ho však postupne rok po roku strácame, čo sa prejaví prvými vráskami, oslabenými nechtami alebo korunkou krásy, ktorá stratí svoju prirodzenú žiaru a lesk. 
Práve preto by sme po 25. narodeninách mali do našej každodennej rutiny zaradiť pravidelné užívanie hydrolyzovaného kolagénu, ktorý zlepšuje elasticitu pokožky, robí vrásky menej viditeľnými a dokonca im predchádza. Kde takýto elixír mladosti nájdete? Predsa u nás v Oslo Skin Lab!

Alexandra + The Solution = VL

Náš kolagénový prášok The Solution pomohol už mnohým ženám a jednou z nich bola aj Alexandra, ktorá sa rozhodla náš kolagén užívať, vďaka čomu sa stal súčasťou jej každodenných rituálov.

OSL_1203_1140x600_0523_CZ.jpg

„Verím v starostlivosť o pleť zvonka i zvnútra, preto som sa chcela presvedčiť o efektívnosti tohto kolagénu. Je pre mňa dôležité, aby som sa vo vnútri cítila dobre, pretože len vtedy mám pocit, že dobre vyzerám aj navonok. Mám rada moje rituály, medzi ktoré patrí napríklad aj dobrý pitný režim,” hovorí Alexandra. 
Prvé zmeny na sebe badala Alexandra už po mesiaci užívania The Solution. „Nielen moja pleť, ale aj pokožka celého tela bola vláčnejšia, jemnejšia a celkovo sviežejšia. Je to pre mňa nový rituál zdravého životného štýlu, ktorého výsledkom je krajšia pleť,” zhodnotila. 
Okrem samotných účinkov kolagénu The Solution si Alexandra pochvaľovala aj členstvo, vďaka ktorému sa nemusí báť, že si zabudne objednať ďalšiu dávku. „Vyhovuje mi, aké je to jednoduché. Nemusím sa o nič starať, pretože mi každý mesiac domov príde krabička. Členstvo je bez záväzkov, môžete ho kedykoľvek prerušiť alebo zrušiť. A nič neplatíte dopredu. S každým balením obdržíte faktúru so 14-dňovou splatnosťou a platíte bankovým prevodom až po doručení,” teší sa Alexandra.