#osloskinlab_member_1080x607_web.jpg

ČLENSTVO VÁM VRÁSKY NEPRIDÁ

Každá žena má právo mať krásnu pleť. S pribúdajúcou životnou múdrosťou netreba rezignovať na svoju krásu ani sa uspokojiť s kompromisom. Dovoľte si žiariť – pre váš dobrý pocit i pre vaše okolie. Stačí na to veľmi málo. Rozhodnúť sa a ísť do toho. Investujte do pravidelnej vnútornej starostlivosti a dodajte pokožke hydrolyzovaný kolagén prostredníctvom The Solution.  A naše členstvo vám to výrazne zjednoduší. Prečo?

  1. Každá zmena je proces. Vašou úlohou je vytrvať na ceste. Práve k tomu vám pomôže zvýhodnené členstvo bez záväzkov, vďaka ktorému na vaše dávky kolagénu už nezabudnete. Pravidelne vám ich totiž pošleme, a to dokonca za mesačnú zvýhodnenú cenu 43,60 EUR (v porovnaní so štandardnou cenou 62,40 EUR).
  2. Uľahčíme vám cestu za krajšou pleťou. Každá starostlivosť je založená na pravidelnosti, vďaka členstvu vám bude zásielka kolagénového prášku The Solution dodávaná pravidelne každé štyri týždne a vy máte výrazne väčšiu šancu vytrvať vo vašej snahe za krajšou pokožkou.
  3. Členstvo bez poznámok pod čiarou a za výhodnejšiu cenu. Odmenou vám bude krásna pleť a zároveň 30 % zľava na všetky zásielky, poštovné zadarmo a aj 14-denná splatnosť faktúry. Odhlásenie z členstva je možné kedykoľvek.
  4. Strach má veľké oči a tvorí vrásky. Nedajte sa vystrašiť! Členstvo je bez záväzkov, je možné ho kedykoľvek zastaviť alebo celkom zrušiť. Zároveň máte 14-denné právo tovar z prvej zásielky vrátiť. Hoďte za hlavu nielen vrásky, ale aj strašidelné príbehy, ktoré vám s nami nehrozia. Na nič sa nehráme, umožňujeme ženám dospieť ku skutočnej zmene.
  5. Vieme, kto sme a akú kvalitu ponúkame. Starostlivosť o pleť je s nami vidieť. O tom, že nekupujete mačku vo vreci svedčí celý rad dôkazov:
  • vedecké štúdie potvrdzujúce zmenšenie hĺbky vrások v priemere o 20 % už za 8 týždňov,
  • víťazstvo v Harpers Bazaar Anti-Aging Beauty Awards 2019,
  • nominácia na prestížnu dánsku cenu,
  • a najmä veľa spokojných a dlhodobých zákazníčok vrátane známych blogeriek.

OSLCZ_TheSolution_side_open_web_satchet.jpgOdpútajte sa od stereotypov.

Vyberte sa na cestu za jedinečnosťou, ktorá vašu osobnosť vyzdvihne a umožní vám vyzerať mladistvo v akomkoľvek veku. Dajte vášmu vnútornému čaru šancu presadiť sa navonok. Byť krásna je predsa také prirodzené!

Krása je záväzok.

Naše členstvo je však bez záväzkov. Rozmaznávajte sa. Budeme to my, kto vám včas a pravidelne dodá všetko potrebné na to, aby ste vaše vrásky držali pod kontrolou a vaša pokožka sa stala pevnejšia a pružnejšia. Obavy nie sú na mieste, odhlásiť sa môžete kedykoľvek. My však vieme, že nebudete chcieť. Cítiť sa krásne je veľmi naplňujúce – najmä ak sa tak vnímate nielen vy sama, ale počúvate aj obdivné reakcie vašich blízkych.

Prečo do toho ísť?

Zaslúžite si byť krásna.