DSC_1076.jpg

MARIANA CHCELA KOLAGÉN, KTORÝ SA PRISPÔSOBÍ JEJ AKTÍVNEMU ŽIVOTU

V tomto článku Príbehov si predstavíme Marianu Lojkovičovú (43), ktorá žije aktívne telom aj dušou. Prečo sa zamilovala do kolagénu The Solution a aké prvé zmeny na sebe zbadala po pár mesiacoch užívania?

The Solution vždy po ruke

Či už neradi strácate čas, alebo žijete hlavou v oblakoch a občas vám z nej niečo vypadne, dôležité je zariadiť sa v živote tak, aby ste počúvali svoje telo a dopriali mu všetko, čo potrebuje. 
A práve preto sme si dali na balení kolagénu The Solution tak veľmi záležať. Vopred sme vám nadávkovali potrebné denné množstvo kolagénu do praktického vrecúška, ktoré si môžete hodiť do tašky, auta či poličky v kancelárii, a pripraviť si tak svoj obľúbený kolagén kedykoľvek vám to napadne.

Dokonca sa ani nemusíte báť, že si zabudnete objednať ďalšie balenie. Stačí si raz zriadiť naše členstvo a my vám budeme automaticky posielať nové balenie kolagénu The Solution každých 28 dní. Dokonalé, však?

Mariana verí, že kolagén pomáha so sebadôverou
Keď sa Mariana rozhodla, že začne užívať hydrolyzovaný kolagén, už dopredu vedela, že si chce vybrať značku, ktorá je nielen známa, ale má najmä štúdiami overené účinky. A tak voľba padla práve na Oslo Skin Lab.


DSC_1090.jpg

Mariana veľmi rada športuje a snaží sa zdravo stravovať, takže potrebuje kolagén, ktorý sa prispôsobí jej aktívnemu životnému štýlu: „Úplne mi vyhovuje, že je balený v sáčkoch a je v práškovej forme, pretože sa veľmi ľahko rozpúšťa. Vyhovuje mi, že je bez príchute, takže ho často miešam nielen do čistej vody, ale aj do polievok.” A ako sa cíti po troch mesiacoch užívania kolagénu The Solution?

„Nakoľko sa vidím a pozorujem každý deň, je ťažké badať zmeny, ale zdá sa, že sa mi zjemnili vrásky okolo očí. Kolagén Oslo Skin Lab by som odporučila všetkým ženám, ktorým na mladistvom a zdravom vzhľade záleží. Pretože, len keď sa žena cíti sviežo a mlado, posilní to jej sebadôveru,“ hovorí Mariana.