Oslo-skin-lab-contact-over-ons.jpg

O nás & kontakt

Nordic Health, s. r. o. je súčasťou nórskej skupiny NutraQ Group, ktorá vyvíja celý rad výživových doplnkov, ktoré môžu pomôcť zaistiť váš denný príjem nevyhnutných vitamínov, antioxidantov a mastných kyselín. Niektoré výrobky môžu prispieť k prevencii konkrétnych chorôb. Skupina vyvíja aj zdravotnícke produkty a výrobky na starostlivosť o pleť.

Používame len kvalitné zložky, ktoré sú dobre zdokumentované. Na výrobu našich výrobkov používame len kvalitné suroviny od overených dodávateľov, ktorí spĺňajú nielen štandardy kvality, ale aj správne výrobné procesy (GMP) a pravidlá ekologickej udržateľnosti zdrojov (napríklad certifikácia Friend of the Sea pre Calamari olej apod.).

Spoločnosť má zastúpenie v Nórsku, Švédsku, Fínsku, Dánsku, Českej republike, Holandsku a na Slovensku.

Naším cieľom je ponúknuť slovenskému spotrebiteľovi výrobky tej najvyššej kvality.

O Oslo Skin Lab

V laboratóriu Oslo Skin Lab sme presvedčení, že plnohodnotná starostlivosť o pleť začína vnútri. Veríme, že kvalita a stav vašej pokožky majú nemalý vplyv na to, ako sa každý deň cítite. Spolupracujeme s vedeckými pracovníkmi i s odborníkmi na starostlivosť o pleť a hľadáme alternatívy k niektorým drastickým a invazívnym kozmetickým procedúram.

Naše produkty si môžete objednať len na našich webových stránkach. Ak vás zaujíma niečo, čo ste tu nenašli, ozvite sa nám. Naše oddelenie starostlivosti o zákazníkov je tu pre vás.

Kontakt:

Napíšte nám: info@osloskinlab.sk

Zavolajte nám: 233 221 155

Adresa: Nordic Health s.r.o., Hybernská 1009/24, 110 00 Praha

KONTAKT PRE MÉDIÁ

Ste novinár a máte otázky týkajúce sa nášho podnikania? Kontaktujte, prosím, naše tlačové centrum.

NAŠE ZÁSIELKY


Keďže predávame najmä výživové doplnky s látkami extrahovanými z prírodných zdrojov, ktoré nie sú geneticky upravované a neobsahujú chemické prvky, účinky sa väčšinou dostavia až po niekoľkých mesiacoch užívania.

Všetky produkty preto predávame v rámci členstva v programe pravidelných zásielok a je pre nás zásadné, aby si to zákazník uvedomoval už pri kúpe produktu.

Zakúpenie jednej krabičky nemá na zdravie človeka veľký význam, je nutné počítať s dlhodobým užívaním.

NAŠE HODNOTY


Naším poslaním je pomáhať ľuďom k lepšiemu každodennému životu prostredníctvom overených, vysoko kvalitných produktov. Hodnoty našej spoločnosti sú zodpovednosť, rešpekt, statočnosť a inovácie.

  • Zakladáme si na vysokej kvalite všetkých našich produktov.
  • Používame len kvalitné a účinné ingrediencie.
  • Všetky naše produkty vyrábame v súlade so správnou výrobnou praxou.
  • Všetky informácie o produktoch a ich účinkoch sú presne zdokumentované.

Kvalita je pre nás prioritou.

NAŠE ZÁRUKY


Zakúpený tovar platíte bankovým prevodom alebo platobnou poukážkou so 14-dennou splatnosťou. Členstvo v programe pravidelných zásielok je bez záväzku a je možné ho kedykoľvek ukončiť. Tovar môžete do 14 dní vrátiť. Ak sa chcete na čokoľvek opýtať, obráťte sa, prosím, na oddelenie starostlivosti o zákazníkov.

Napíšte nám: info@osloskinlab.sk

Zavolajte nám: 233 221 155