Oslo-skin-lab-contact-over-ons.jpg

O nás & kontakt

V Oslo Skin Lab veríme v holistický prístup ku kráse. Veríme, že krásna pleť začína vnútri.

Krása začína zvnútra

Holistický prístup ku kráse znamená nielen starostlivosť o pleť tváre, ale aj celého tela zvonku i zvnútra. Naše produkty obsahujú veľmi starostlivo vybrané ingrediencie, ktoré sú jednoduché, bezpečné a pritom účinné. Naše prípravky dopĺňajú a podporujú každodenné ošetrenie a sú základom efektívnej a celostnej starostlivosti o pleť.

Náš hit – kolagénový prášok The Solution™ zmenil pravidelnú starostlivosť o pleť mnohých Európaniek, a to vďaka jednoduchému, účinnému a multifunkčnému prístupu ku kráse – minimalistická starostlivosť o pleť vo svojej najlepšej forme.

Pôvod

Oslo Skin Lab bola založená v roku 2017 a na rastúci škandinávsky trh s kozmetikou uviedla prípravky na bezpečnú a preukázateľne účinnú starostlivosť o pleť začínajúcu vnútri nášho tela.

Severský pôvod znamená prírodný a autentický prístup k životu a ku kráse. Pre Oslo Skin Lab sú charakteristické úprimnosť, rýdzosť a čistota stelesnené v našich špičkových výrobkoch a službách.

Zakladateľka Cecilie Nordstrøm verí, že je možné podporiť pleť tak, aby si pomohla sama. Jej cieľom je vyvíjať produkty, ktoré vyhovujú všetkým typom pleti a sú pre všetkých, ktorí si myslia, že snaha o krásnu pleť stojí za to, a to bez ohľadu na vek.

„Naša pleť odráža to, čo sa deje v našom vnútri. Krása a zdravie idú ruka v ruke. Najlepším spôsobom, ako dosiahnuť doživotne žiariacu a hladkú pokožku, je dodať jej to, čo potrebuje, aby si pomohla sama.“

Cecilie Nordstrøm

Veda

Spolupracujeme s vedcami a expertmi, aby boli naše produkty vyrobené z bezpečných, otestovaných a štúdiami preverených surovín. Všetky naše výrobky slúžia ako doplnok ku každodennej starostlivosti o pleť pre tých, ktorí hľadajú prirodzené a skutočné výsledky.

Tím

Každý člen nášho stále rastúceho tímu je veľmi vášnivým zástancom filozofie starostlivosti o pleť „zvnútra von“. Do našej firemnej kultúry patrí diskusia a vzájomná podpora a naším cieľom je do tejto diskusie a podpory zahrnúť aj našich zákazníkov. Diskutujte s nami na Instagrame, Facebooku alebo našom oddelení starostlivosti o zákazníkov.

O spoločnosti

NutraQ CZ s.r.o. je súčasťou nórskej skupiny NutraQ Group, ktorá vyvíja celý rad výživových doplnkov, ktoré môžu pomôcť zaistiť váš denný príjem nevyhnutných vitamínov, antioxidantov a mastných kyselín. Niektoré výrobky môžu prispieť k prevencii konkrétnych chorôb. Skupina vyvíja aj zdravotnícke produkty a výrobky na starostlivosť o pleť.

Používame len kvalitné zložky, ktoré sú dobre zdokumentované. Na výrobu našich výrobkov používame len kvalitné suroviny od overených dodávateľov, ktorí spĺňajú nielen štandardy kvality, ale aj správne výrobné procesy (GMP) a pravidlá ekologickej udržateľnosti zdrojov (napríklad certifikácia Friend of the Sea pre Calamari olej apod.).

Spoločnosť má zastúpenie v Nórsku, Švédsku, Fínsku, Dánsku, Českej republike, Holandsku a na Slovensku. Naším cieľom je ponúknuť slovenskému spotrebiteľovi výrobky tej najvyššej kvality.

Členstvo Oslo Skin Lab

Keďže predávame najmä výživové doplnky s látkami extrahovanými z prírodných zdrojov, ktoré nie sú geneticky upravované a neobsahujú chemické prvky, účinky sa väčšinou dostavia až po niekoľkých mesiacoch užívania.

Všetky produkty preto predávame v rámci členstva Oslo Skin Lab a je pre nás zásadné, aby si to zákazník uvedomoval už pri kúpe produktu.

Zakúpenie jednej krabičky nemá na zdravie človeka veľký význam, je nutné počítať s dlhodobým užívaním.

Naše hodnoty

Naším poslaním je pomáhať ľuďom k lepšiemu každodennému životu prostredníctvom overených, vysoko kvalitných produktov. Hodnoty našej spoločnosti sú zodpovednosť, rešpekt, statočnosť a inovácie.

  • Zakladáme si na vysokej kvalite všetkých našich produktov.
  • Používame len kvalitné a účinné ingrediencie.
  • Všetky naše produkty vyrábame v súlade so správnou výrobnou praxou.
  • Všetky informácie o produktoch a ich účinkoch sú presne zdokumentované.

Naše záruky

  • Zakúpený tovar platíte bankovým prevodom so 14-dennou splatnosťou.
  • Členstvo Oslo Skin Lab je bez záväzku a je možné ho kedykoľvek ukončiť.
  • Tovar môžete do 14 dní vrátiť.

S akoukoľvek otázkou sa obráťte na oddelenie starostlivosti o zákazníkov.

Napíšte nám: info@osloskinlab.sk

Zavolajte nám: 0233221155 (po-pia 9.00-16.00 hod.)

Adresa: NutraQ CZ s.r.o., Pod dráhou 1637/2, 170 00,
Praha 7, Česká republika

Účet pre úhradu faktúr: SK74 7300 0000 0090 0004 4370

KONTAKT PRE MÉDIÁ

Ste novinár a máte otázky týkajúce sa nášho podnikania? Kontaktujte, prosím, naše tlačové centrum.

Kvalita je pre nás prioritou.