Claudia 53.jpg

CLAUDIA (53) JE PRESVEDČENÁ, ŽE KRÁSA VYCHÁDZA ZVNÚTRA. PRETO UŽÍVA KOLAGÉN THE SOLUTION

Spolu s časopisom určeným pre ženy vo veku 50+ sme pripravili rozhovor s 53-ročnou Claudiou, ktorá je jednou z užívateliek kolagénu The Solution™. Príbehy našich klientiek sú pre nás nesmierne cenné. Preto sme požiadali niekoľko z nich, aby sa s nami podelili o svoj príbeh a skúsenosti s užívaním kolagénu The Solution™. Oslovená Cladia, ktorá sa dlhé roky cítila nezdravo a nešťastne, v súčasnosti pracuje ako hormonálna terapeutka. V roku 2013 jej život prešiel zásadnou zmenou, pretože sa rozhodla, že chce starnúť zdravo a že chce byť fit a plná energie. Začala sa preto viac hýbať, zdravo sa stravovať a meditovať. Claudia tiež zmenila rutinu svojej starostlivosti o pleť, pretože verí, že aj krása vychádza zvnútra.

Zdravie a krása vychádza zvnútra. Rada si udržujem svieži a žiarivý vzhľad. Aby bola moja pleť v čo najlepšej kondícii, je samozrejme veľmi dôležitá vyvážená strava a dostatok tekutín. Tiež každý mesiac navštevujem kozmetičku, každý večer si vyčistím pleť a potom aplikujem vyživujúce sérum a pleťový krém. Ráno túto rutinu opakujem znova: čistím si pleť, nanášam pleťové sérum a pleťový krém. Raz týždenne si tiež doprajem peeling celého tela a dám si pleťovú masku.

Rovnako ako zdravie, tak aj krása vychádza zvnútra. Preto som začala používať kolagén The Solution™ od Oslo Skin Lab, ktorý beriem každý deň zhruba deväť mesiacov. Vďaka svojmu vzdelaniu som vedela, že kolagén je veľmi dôležitý pre to, aby bola moja pleť pevnejšia. Pochvaľujem si, že kolagén od Oslo Skin Lab je balený vo vreckách. Zmeny som na sebe začala pozorovať iba štyri týždne od začiatku jeho užívania. Moje jemné vrásky boli menej viditeľné, a dokonca aj moja kozmetička povedala: „Claudia, tvoja pleť vyzerá nádherne!“

Následne som bola trochu kritickejšia a rozhodla som sa, že s užívaním kolagénu od Oslo Skin Lab na chvíľu prestanem. Premýšľala som, či sú výsledky a komplimenty skutočne kvôli The Solution™. A áno, čoskoro po vysadení som si všimla, že moja pleť stratila pevnosť a vrásky boli opäť viditeľnejšie. Akonáhle som sa ku kolagénu The Solution™ vrátila, viditeľné výsledky sa vrátili. Moja pleť je poškodená kvôli môjmu predošlému životnému štýlu, pokiaľ ju môžem zlepšiť používaním kolagénu, prečo to neurobiť? Navyše The Solution™ prospieva nielen mojej pleti, ale aj môj kaderník si všimol, že mám kvalitnejšie vlasy. Moje nechty sú tiež oveľa pevnejšie, nepotrebujú už žiadnu extra starostlivosť. Po pravde, vďaka The Solution™ pozorujem pozitívne výsledky na celom svojom tele!”
Moje vrásky boli menej viditeľné, a dokonca aj moja kozmetička povedala: "Claudia, tvoja pleť vyzerá nádherne."