OSL_Grey_Slow_aging_W-Article_1140x600.jpg

Trend Slow-aging: Spomaľte proces starnutia pokožky a získajte prirodzenú mladistvú pleť

Starnutie je úplne prirodzené a predovšetkým krásne. S každým uplynulým rokom sme zase o niečo múdrejší a sebavedomejší. Prežívame nové okamihy, ktoré zdieľame so svojimi blízkymi. Každá vráska a linka na pokožke je iba pripomienkou všetkých našich zážitkov. Ambíciou Oslo Skin Lab nie je ponúkať produkty, vďaka ktorým vymažete stopy času a budete po celý život vyzerať rovnako, ako vo svojich dvadsiatich rokoch. Naopak, radi by sme vám pomohli vyzerať skvele v každom období života. Naše produkty prinášajú svieži, mladistvý vzhľad pokožky a pomáhajú spomaľovať vznik nových známok starnutia

RS533_OSL_Jitka_Schneiderova_DSC01160_W-Article_1140x600.jpg

Vývojové trendy v starostlivosti o pleť

Starostlivosť o pleť sa už nedržíme len v rovine krémov aplikovaných zvonku a rôznych ošetrujúcich ošetrení. Podľa nedávneho výskumu bolo potvrdené, že efektívne výsledky možno dosiahnuť aj tým, že telu doplníme určité látky. Trend starostlivosti, ktorá začína vo vnútri nadchol aj významnej osobnosti v kozmetickom priemysle, vďaka čomu sa The Solution Beauty Collagen teší širokej podpore. Získal niekoľko ocenení a tiež máme radosť znespočtu pozitívnych recenziách od našich zákazníkov.

Koncept pomalého starnutia

Produkty Oslo Skin Lab pomáhajú zlepšiť kvalitu vašej pleti a znížiť známky starnutia. Vždy platí pravidlo, že známkam starnutia radšej predchádzať, než ich potom opravovať. Na stav vašej pokožky neblaho pôsobia každodenné vplyvy – slnečné žiarenie, znečistené prostredie, váš životný štýl, vaše zdravie a prirodzené starnutie. Preto je tak dôležité používať správne produkty počas každodennej rutiny v starostlivosti o pleť. Našim cieľom je pomôcť čo najviac spomaliť proces starnutia pokožky prirodzeným spôsobom, aby ste sa aj s pribúdajúcim vekom cítili skvele a vaša pokožka len žiarila. Na tom stojí základ spomaleného starnutia pleti.

Návrh bez názvu.png

Pomalé starnutie je reakciou na anti-aging. Predstavuje veľkú zmenu, keď sa už neusilujeme len o večne mladistvý vzhľad. Zároveň sa učíme ako sa o seba a svoju pleť čo najlepšie starať, a to pomocou rutín, ktoré nám ale zásadne neovplyvňujú zabehnuté životy. Chceme byť spokojní so svojím životom as tým, čo vidíme v zrkadle – bez ohľadu na náš vek.

RS527_OSL_Jitka_Schneiderova_DSC00640_W-Article_1140x600.jpg