OSL_awards_stories_1140x600_1121.jpg

Cenu víťaza si z roka na rok odnáša kolagén Solution™

Beauty kolagén The Solution™ získal niekoľko medzinárodných ocenení od organizácií, ako sú Harper’s Bazaar, COSTUME a Dutch Beauty Awards.

Od založenia v roku 2017 až po vstup na deviaty trh, a to začiatkom roku 2021, získal kolagén The Solution™ medzinárodný úspech. The Solution™ sa momentálne pýši piatimi medzinárodnými oceneniami, čím púta pozornosť mnohých editoriálov a drží si nominácie a ceny z niekoľkých krajín.

 • Tara Pro Age, Nórsko 2023 - víťaz v kategórii Doplnky (The Solution™ Beauty Collagen)
 • Glamour Glammies, Poľsko 2023 – víťaz v kategórii Editor's Choice (The Glow™ Inside Out Beauty Booster)
 • Vogue Beauty Awards, Poľsko 2023 – nominácia v kategórii Doplnky (The Glow™ Inside Out Beauty Booster)
 • Top Influencer's Top, Poľsko 2023 – víťaz v kategórii Zdravie (The Solution™ Beauty Collagen)
 • Vogue Beauty Awards, Poľsko 2022 – nominácia v kategórii Trendy v kráse – doplnky (The Solution™ Beauty Collagen)
 • Časopis LIV „Pro Age“, Dánsko 2022 – víťaz v kategórii kolagénových doplnkov (The Solution™ Beauty Collagen)
 • Harper's BAZAAR Beauty Awards, Česká republika 2022 – nominácia v kategórii Najlepší doplnok stravy roka (The Solution™ Beauty Collagen)
 • Kostým Skjønnhetsfavoritter, Nórsko 2022 – nominácia v kategórii „Vnútorná krása“ (The Solution™ Beauty Collagen)
 • Kostým Skønhedsfavoritter, Dánsko 2022 – víťaz v kategórii „Vnútorná krása“ (The Solution™ Beauty Collagen)
 • Cosmopolitan Beauty Awards, Česká republika 2021 – víťaz v kategórii Najlepší doplnok stravy roka (The Solution™ Beauty Collagen)
 • Kostým Skjønnhetsfavoritter, Dánsko 2021 – víťaz v kategórii „Vnútorná krása“ (The Solution™ Beauty Collagen)
 • Dutch Beauty Awards, 2021 – víťaz v kategórii Najlepší kozmetický produkt (kozmeceutiká označujú kozmetické produkty, ktoré majú vedecky dokázané účinky) (The Solution™ Beauty Collagen)
 • Vogue Beauty Awards, Poľsko 2021 – nominácia v kategórii Premiere of the Year (The Solution™ Beauty Collagen)
 • Kostým Skønhedsfavoritter, Dánsko 2020 – víťaz v kategórii Produkt roka s obsahom kolagénu (The Solution™ Beauty Collagen)
 • Costume Awards, Nórsko 2020 – nominácia na cenu za najlepšiu značku starostlivosti o pleť (The Solution™ Beauty Collagen)
 • Harper's BAZAAR, Česká republika 2019 – víťaz v kategórii Najlepší doplnok proti starnutiu (The Solution™ Beauty Collagen)
 • Scandinavian Global Makeup Awards 2019 – 2. miesto v kategórii Best Luxury Skin Care Brand (The Solution™ Beauty Collagen)
 • Scandinavian Global Makeup Awards 2019 - 2. miesto v kategórii Najlepší produkt proti starnutiu (The Solution™ Beauty Collagen)
 • Danish Beauty Awards 2019 – nominácia v kategórii „Vnútorná krása“ (The Solution™ Beauty Collagen)

RS1695_OSL_082214457_W-Article_1140x600.jpg

Starostlivosť o pleť zvnútra - rastúci trend

Zakladateľka Cecilie Nordstrøm je nadšená úspechom výrobku a jeho pozitívnym ohlasom. Vždy verila, že krása vychádza zvnútra a že nestačí sa o pleť starať len zvonka. Cecilie verí, že je dôležité dbať na dôslednú starostlivosť o pleť aj zvnútra. „Všetky nominácie a ocenenia kolagénu The Solution™ sú dôkazom toho, že starostlivosť o pokožku zvnútra predstavuje rastúci trend a že náš kolagén skutočne prináša výsledky,“ hovorí.

RS446_OSL_Cecilie-Nordstrom_0221_2187_W-Article_1140x600.jpg

Kožná terapeutka Anne Berit Eide má vlastnú kliniku v Osle (Oslo Hudpleieklinikk) a videla ako kolagén The Solution™ funguje. Preto nie je vôbec prekvapená z ocenení a nominácií, ktoré kolagén The Solution™ získal. Je nadšená, že môže sledovať pozitívny rast značky v nasledujúcich rokoch. „Úspech kolagénu je tak ľahko pochopiteľný - je to neuveriteľne dobrý produkt. Páči sa mi, že okrem toho, že je úplne bezpečný, je aj veľmi jednoduché jeho každodenné používanie,“ hovorí Anne Berit.

Anne Berit tiež tvrdí, že niet pochýb o tom, že najúčinnejšia cesta ku krásnej pokožke musí začínať zvnútra. Podporuje použitie bioaktívnych kolagénových peptidov v prípravku na dosiahnutie sviežeho a zdravého vzhľadu. Anne s nami tiež zdieľa svoje zistenia po skenovaní zákazníkov, ktorí používali The Solution™ a dospela k záveru, že všetky skenovania preukázali pozitívne výsledky na pokožke. Medzi niekoľkými dôveryhodnými zákazničkami, na ktoré mal kolagén pozitívny vplyv, spomína aj dánsku odborníčku na krásu a blogerku Silke Grane, ktorá v súčasnosti používa The Solution™ už niekoľko rokov. „Silke pokračuje v dosahovaní lepších výsledkov pri každom skenovaní - to je pôsobivé!“, hovorí Anne Berit.

RS148_Silke_Grane_3217_W-Article_1140x600.jpg

„Skenovanie, ktoré bolo vykonané na pleti Silke ukazuje neuveriteľné výsledky. Tiež sme ohromení tým, čo vidíme u tých zákazníkov, ktorí kolagénový prášok používali kratšiu dobu - a že ich je čoraz viac, pretože The Solution™ a trend krása zvnútra sú stále populárnejšie.“

Silke_bord_1140x600.jpg