OSL_awards_stories_1140x600_1121.jpg

Cenu víťaza si z roka na rok odnáša kolagén Solution™

Beauty kolagén The Solution™ získal niekoľko medzinárodných ocenení od organizácií, ako sú Harper’s Bazaar, COSTUME a Dutch Beauty Awards.

Od založenia v roku 2017 až po vstup na deviaty trh, a to začiatkom roku 2021, získal kolagén The Solution™ medzinárodný úspech. The Solution™ sa momentálne pýši piatimi medzinárodnými oceneniami, čím púta pozornosť mnohých editoriálov a drží si nominácie a ceny z niekoľkých krajín.

2021

Nedávno The Solution™ získal ocenenie v kategórii Doplnky stravy v súťaži Cosmopolitan Beauty Awards 2021 v Českej republike. Krátko predtým bol kolagén The Solution™ víťazom kategórie Cosmeceuticals v súťaži Dutch Beauty Awards 2021. Cosmeceuticals oceňuje kozmetické výrobky, ktoré majú vedecky dokázaný účinok. Oslo Skin Lab bolo poctené, že získal takéto ocenenie, pretože sa potvrdilo to, čo ukazujú tisíce spokojných zákazníkov a samotný vedecký výskum: The Solution™ funguje.

Kolagén The Solution™ získal tento rok tiež nomináciu na cenu Vogue Beauty Awards Poland v kategórii „Premiéra roka“ a od Cosmopolitan Beauty Awards Česká republika v kategórii „Doplnok stravy“.

2020

V roku 2020 sa dostal kolagén The Solution™ na najvyššie priečky vo svojej kategórii v súťaži COSTUME BEAUTY Favorites v Dánsku. Porotu tvorili beauty redaktori a profesionály, ktorí hodnotili, ktoré výrobky sa stanú finalistami. Nakoniec bolo na samotných čitateľkách, aby rozhodli o víťazovi pre každú kategóriu. To zabezpečilo, že víťazné produkty boli odborne ohodnotené a zároveň aj populárne medzi spotrebiteľmi. Produkt The Soution™ bol nominovaný už dvakrát, čo signalizuje silné postavenie značky na trhu za posledné roky. The Solution™ získal v tomto roku tiež nomináciu na cenu Costume Awards v Nórsku v kategórii „Najlepšia značka v starostlivosti o pleť“.

2019

Počas súťaže Harper's Bazaar Czech Republic a Anti-Aging Awards v roku 2019 si kolagén The Solution™ odniesol víťazstvo v kategórii „Najlepší doplnok stravy proti starnutiu“. Porotu tvorili beauty redaktori časopisu, ktorí produkt sami otestovali. Porota zistila, že kolagénový prášok mal znateľný účinok a jeho používanie bolo veľmi jednoduché. The Solution™ obsadilo v tom istom roku tiež druhé miesto v dvoch kategóriách na Škandinávskych globálnych make-up oceneniach, a to ako najlepšia značka v starostlivosti o pleť a najlepší produkt proti starnutiu. Kolagén The Solution™ bol navyše nominovaný v kategórii Inner Beauty v súťaži Danish Beauty Awards roku 2019.

Starostlivosť o pleť zvnútra - rastúci trend

Zakladateľka Cecilie Nordstrøm je nadšená úspechom výrobku a jeho pozitívnym ohlasom. Vždy verila, že krása vychádza zvnútra a že nestačí sa o pleť starať len zvonka. Cecilie verí, že je dôležité dbať na dôslednú starostlivosť o pleť aj zvnútra. „Všetky nominácie a ocenenia kolagénu The Solution™ sú dôkazom toho, že starostlivosť o pokožku zvnútra predstavuje rastúci trend a že náš kolagén skutočne prináša výsledky,“ hovorí.

RS446_OSL_Cecilie-Nordstrom_0221_2187_W-Article_1140x600.jpg

Kožná terapeutka Anne Berit Eide má vlastnú kliniku v Osle (Oslo Hudpleieklinikk) a videla ako kolagén The Solution™ funguje. Preto nie je vôbec prekvapená z ocenení a nominácií, ktoré kolagén The Solution™ získal. Je nadšená, že môže sledovať pozitívny rast značky v nasledujúcich rokoch. „Úspech kolagénu je tak ľahko pochopiteľný - je to neuveriteľne dobrý produkt. Páči sa mi, že okrem toho, že je úplne bezpečný, je aj veľmi jednoduché jeho každodenné používanie,“ hovorí Anne Berit.

Anne Berit tiež tvrdí, že niet pochýb o tom, že najúčinnejšia cesta ku krásnej pokožke musí začínať zvnútra. Podporuje použitie bioaktívnych kolagénových peptidov v prípravku na dosiahnutie sviežeho a zdravého vzhľadu. Anne s nami tiež zdieľa svoje zistenia po skenovaní zákazníkov, ktorí používali The Solution™ a dospela k záveru, že všetky skenovania preukázali pozitívne výsledky na pokožke. Medzi niekoľkými dôveryhodnými zákazničkami, na ktoré mal kolagén pozitívny vplyv, spomína aj dánsku odborníčku na krásu a blogerku Silke Grane, ktorá v súčasnosti používa The Solution™ už niekoľko rokov. „Silke pokračuje v dosahovaní lepších výsledkov pri každom skenovaní - to je pôsobivé!“, hovorí Anne Berit.

RS148_Silke_Grane_3217_W-Article_1140x600.jpg

„Skenovanie, ktoré bolo vykonané na pleti Silke ukazuje neuveriteľné výsledky. Tiež sme ohromení tým, čo vidíme u tých zákazníkov, ktorí kolagénový prášok používali kratšiu dobu - a že ich je čoraz viac, pretože The Solution™ a trend krása zvnútra sú stále populárnejšie.“

Silke_bord_1140x600.jpg