p2m-347-131218-3259_1920x960.jpg

SILKE GRANE: „TOTO JE PRODUKT, KTORÝ ABSOLÚTNE MILUJEM!“

52-ročná Silke Grane je odborníčka na kozmetiku s viac než 20-ročnými skúsenosťami v odbore. Aj ona sa spojila s Oslo Skin Lab aby vyskúšala, či The Solution™ funguje. A… výsledky ju šokovali!

„Došlo u mňa k eliminácii vrások o 51 %!“

Takto komentovala prekvapená Silke výsledky ešte pár dní po tom, čo výsledky videla čierne na bielom. Ešte predtým, ako Silke začala začala s pravidelným užívaním prípravku proti vráskam The Solution™, podstúpila vyšetrenie pleti na klinike v Helsingborgu. Meracie prístroje vyhodnotili nielen hĺbku vrások, ale aj štruktúru pokožky a stav pigmentových škvŕn. Po 8 týždňoch pravidelného užívania došlo na rovnakej klinike k ďalšiemu vyhodnoteniu stavu pokožky. A všetci boli, samozrejme, zvedaví, či pravidelná konzumácia The Solution™ mala na pokožku nejaký vplyv.

Výsledok a prvá reakcia?

„Vlastne ani skoro nemôžem uveriť tomu, že je to pravda. Som naozaj veľmi príjemne prekvapená,“ reagovala Silke na informácie, ktoré sa dozvedela.

Pleť o 6 rokov mladšia než v skutočnosti

A to už za svoju profesijnú kariéru mala možnosť otestovať mnoho produktov a procedúr. Prevádzkuje úspešný blog beautybysilke.dk a predtým dlhé roky pracovala ako make-up artist a beauty editor v časopise. O svoju pleť sa 52-ročná Silke, samozrejme, pravidelne a intenzívne stará... A aj napriek tomu ju výsledky užívania kolagénového prášku veľmi prekvapili. Vyšetrenie pleti po pravidelnom užívaní totiž Silkinu pokožku vyhodnotilo ako pokožku 41-ročnej ženy – označilo ju teda o 6 rokov mladšiu. Okrem toho prístroje namerali zmenšenie vrások o 51 %!

„Zo svojej pleti mám teraz neuveriteľne dobrý pocit,“ popisuje Silke. „Skenovanie pokožky taktiež ukázalo, že je jej povrch výrazne hladší než predtým. A toto cítim aj pri každodennom líčení –nemusím používať podkladový make-up na vyrovnanie nedokonalostí.“

Kolagén je pleti vlastný, no jeho množstvo s vekom klesá

Kolagénový prášok The Solution™ neobsahuje žiadne prísady. Ide o čistý hydrolyzovaný kolagén. Napokon, kolagén je pleti vlastná bielkovina, ktorá sa v našom tele prirodzene vyskytuje. Práve vďaka nemu je naša pleť v mladšom veku hladká a pevná. Od 30. roku života ale množstvo kolagénu v pleti klesá. A to je hlavný dôvod, prečo vznikajú vrásky. Mimochodom, stratu kolagénu urýchľuje aj časté opaľovanie, fajčenie alebo znečistenie.

Výskumy ukazujú, že pravidelné užívanie kolagénových peptidov, ktoré prípravok The Solution™ obsahuje, môže znížiť hĺbku vrások aj eliminovať celulitídu. Prečítajte si podrobnosti!

Silke pripúšťa, že bola pred druhým testovaním pokožky nervózna. Aj napriek tomu, že sa o svoju pleť poctivo a príkladne stará, nebola si istá, že jej môže kolagénový prášok ešte v niečom pomôcť. „Počula som o skvelých referenciách od Vanessy Rudjord, takže som bola zvedavá. A z výsledkov potom, samozrejme, nadšená a vlastne aj šokovaná, že boli až také dobré,“ popisuje Silke.

Chcem byť hlavne prirodzená

Napokon, sama má na starnutie značne uvoľnený postoj. A to aj napriek svojmu povolaniu, kde je vzhľad veľmi dôležitý. „Pre mňa je vzdorovanie veku hlavne o tom, že sa snažím cítiť dobre a urobiť pre seba vždy len to najlepšie. Moja tvár je tak trochu aj mojou vizitkou, takže je logické, že sa chcem v dobrom stave udržať čo najdlhšie. Zároveň ale nechcem pôsobiť ako nejaká umelá karikatúra. Chcem byť prirodzená.“

Ako odborníčka otestovala Silke počas rokov množstvo produktov, ktoré boli na trhu dostupné. „Som tak trochu posadnutá kvalitnými čistiacimi prostriedkami, používam séra, hydratačné prípravky. A to denne. Toto ale bolo prvýkrát, čo som otestovala čistý kolagén,“ priznáva. „Som taktiež nadšená z toho, že sa jedná o 100 % prírodný produkt, ktorý neobsahuje žiadne iné prísady.“ Rovnako ľahké bolo pre Silke aj pravidelné užívanie prípravku. Pretože je to prášok bez chuti, je možné ho primiešať do takmer akéhokoľvek pokrmu. A Silke, ktorá miluje výdatné raňajky, ho tak do dennej rutiny zaradila vždy ráno. „Ideálne riešenie z hľadiska času a efektivity,“ usmieva sa a už plánuje, že si nechá pokožku vyšetriť aj tretíkrát a zistiť, či došlo k ďalším zmenám.

A všetkým, ktorí pochybujú odkazuje: „Vyskúšajte to. A ak máte možnosť podstúpiť skenovanie pleti pred a po, urobte to. Sami uvidíte, že vaša pokožka neklame!“