RS549_OSL_Silke_OTO6072_W-Article_1140x600.jpg

Získajte tento rok z vašich beauty predsavzatí maximum

S príchodom nového roku sme všetci snívali o tom, že sa už dostaneme z pandémie a rok 2022 strávime aktívne tak, ako sme boli zvyknutí z doby predcovidovej. My sme si teda dali hneď niekoľko predsavzatí, ktoré nám pomôžu ku krajšiemu a zdravšiemu zovňajšku a nižšie vám ponúkame tri tipy, ako si osvojiť novú beauty rutinu a nezanevrieť na ňu.

RS551_OSL_Silke_OTO6149_W-Article_1140x600.jpg

Idete do toho snami?

  1. Pokiaľ si v januári dáte nespočetné množstvo predsavzatí, je dosť pravdepodobné, že vo februári už nebudete mať chuť dodržiavať ani jedno. Nie nadarmo sa tretí pondelok v januári hovorí Blue Monday. Údajne najdepresívnejší deň vroku odráža, koľko sme si toho na seba naložili. Nastavte si svoju beaty rutinu čo najjednoduchšie a hlavne sa o seba starajte s láskou.
  2. Vyberte si iba pár základných kvalitných produktov, na ktorých postavíte vašu beauty rutinu. Vďaka tomu neprepálite začiatok, postupne potom môžete pridávať ďalšie produkty starostlivosti o pleť. Uistite sa iba, či sa kombinácia vybraných výrobkov vzájomne nevyruší a účinok sa nezníži.
  3. Premýšľajte o kráse holisticky - podporiť ju môžete v kuchyni, vo fitku aj v kúpeľni. Zdravé stravovanie a cvičenie sú rovnako dôležité ako pleťové krémy a potravinové doplnky. A tiež dostatočne dlho spite!

Viete, že The Solution spĺňa všetky tri body efektívnej starostlivosti o váš zovňajšok? Je to jednoduchá a kvalitná beauty procedúra, ktorá pôsobí holisticky na celé vaše telo a zaberie vám iba minútu vášho času.

RS552_OSL_Silke_OTO6151_W-Article_1140x600.jpg

Pridajte balíček kolagénu do šálky kávy, čaju, alebo napríklad smoothie a vytvorte si nový beauty rituál. Získajte maximálny efekt s minimálnym úsilím, nech už je vaše predsavzatie akékoľvek. Kolagén pomáha predchádzať známkam starnutia a zmierniť jeho proces a dokonca znižuje prejavy celulitídy. Vyberte si The Solution a splňte si svoje novoročné predsavzatia s ľahkosťou.