OSL_Ruzena_1140x600_0323 (1).jpg

SPOZNAJTE NAŠU ČLENKU RUŽENU

Starajte sa o svoju pokožku zvnútra. Každá denná dávka The Solution obsahuje 2,5 g bioaktívneho hydrolyzovaného kolagénu, špeciálne navrhnutého na zvýšenie elasticity a pevnosti pokožky.

Pravidelné užívanie kolagénu The Solution


Ako obstál u našich klientiek? Jedným zo spôsobov, ako spomaliť proces starnutia pleti a udržať si pevnú, pružnú a mladistvo vyzerajúcu pokožku, je pravidelné užívanie kolagénu The Solution. Že vďaka tomuto bioaktívnemu hydrolyzovanému kolagénu dosiahnete oveľa lepšie výsledky ako v prípade bežných produktov v starostlivosti o pleť, dokazujú aj výsledky našich klientiek.

Ružena (41) podstúpila vo februári 2022 diagnostiku pleti prostredníctvom špeciálneho prístroja Canfield Visia. O tri mesiace neskôr, počas ktorých každý deň užívala kolagén, bola jej pleť opäť podrobená kontrolnému skan.

PRED:

OSL_web_article_Ruzena_Before_1140x600_0323.jpg

PO:

OSL_web_article_Ruzena_After_1140x600_0323.jpg

Pri pohľade do zrkadla mám pocit, ako by sa vrátili späť v čase.

„Moja pleť je šťavnatejšia a živšia", chváli si Ružena (41). „Na svojej pleti som začala pozorovať výraznejšie vrásky a stratu pružnosti. Oslo Skin Lab na mňa vykukovalo na sociálnych sieťach, a nakoniec ma presvedčila Jitka Schneiderová. Moje vrásky ku mne patria a nechcela som sa zbaviť žiadne konkrétne, ale bola som zvedavá, či Oslo Skin Lab funguje! Mala som obavy, pretože účinky kolagénu nemožno nijako overiť vopred a veľa firiem sľubuje zázraky. Mala som ale pocit, že to, čo Oslo Skin Lab komunikuje, dáva zmysel,“ hovorí otvorene pani Růžena.

Ako ďalej opisuje, kolagén každé ráno rozpúšťa v čiernom čaji s medom a citrónom; sedí pri počítači, popíja a mládne. „Prvé wow prišlo asi po mesiaci. Moja pleť začala byť šťavnatejšia a živšia, ako by sa z nej zlúpla únava a šeď. Vidím iskru v tvári. Po ďalších dvoch mesiacoch sa mi začala zlepšovať celulitída. Za dobu užívania kolagénu sa mi zjemnili vrásky o 3%. Z výsledkov mám radosť, je to akoby som sa pri pohľade do zrkadla vrátila o kúsok v čase. Od Osla Skin Lab som chcela prirodzenú a milú zmenu k lepšiemu. A moje očakávania sa naplnili!” chváli si kolagén Oslo Skin Lab Ružena Č.