OSL_sona_pouder_1140x600_0922_SK.jpg

Rituály sta­rostlivosti sú tajomstvom prirodzenej krásy

Prirodzene krásna, vždy usmiata, a pozitívne naladená. Taká je modelka a televízna moderátorka Soňa Skoncová. Spýtali sme sa , aký je jej recept na spokojný úsmev, ktorý rozdávava všade okolo seba. „Spo­kojnosť a harmónia,“ znela jej odpoveď. „A tú dosiahne žena len vtedy, ak je šťastná vnútri aj navonok.“ Rovnica, ktorá ide ruka v ruke s krásou a so starostlivosťou o telo či pleť. Ak vnímame samy seba, to nás naviguje k tomu, aby sme vyzerali prirodzene, zdra­vo a krásne,“ vysvetľuje obľúbená moderátorka, ktorej materstvo dalo úplne iný pohľad na svet.

Bývalá miss, influencerka, úspešná modelka, ktorá dlhé roky pôsobila v za­hraničí, veľmi dobre vie, ako sa o seba starať.  Roky skúseností a najmä poznanie samej seba ju to naučili.  „Myslím na pravi­delnosť, čo znamená, že dodržiavam pitný režim. Každý deň sa prechádzam na čerstvom vzduchu, mám svoje obľúbené kozmetické prípravky, užívam kvalitné výživové doplnky a neza­búdam ani na psychohygienu – mojou najlepšou terapiou je smiech.“

OSL_package_1140x600_0922_SK.jpg

Soňa verí, že starostlivosť zvnútra skrášľuje zovňajšok a roky sa podľa toho riadi. Alfou a omegou sú pre ňu výživové doplnky, ktoré jej pleti dodajú všetko, čo potrebuje.
Držím sa zá­sady, že aj najmenšia činnosť je lepšia ako len zámer. Moja po­kožka si zaslúži starostlivý prístup. Aj preto používam kolagén Oslo Skin Lab – The Solution™, nemá totiž konkurenciu."

OSL_package_sticks_1140x600_0922_SK.jpgPružnejšia pokožka vďaka kolagénu

„Starostlivosť o pleť je mojou prioritou, pretože sa chcem cítiť vo svojej koži čo najpohodlnejšie. Už druhý rok denne užívam kolagénový prášok The Solution™ a stalo sa to súčasťou mo­jej rannej rutiny. Už po dvoch mesiacoch užívania som videla, že mi spevnela pleť, stala sa pružnejšou a vrásky boli menej viditeľné,“ nedá dopustiť na vrecúška The Solution™. Pri dlhodobom každoden­nom užívaní sa jeho účinky môžu dokonca zlepšovať, čoho sa drží aj samotná Soňa.

"A prečo ho odporúčam? Som presvedčená o tom, že rituály sta­rostlivosti sú tajomstvom prirodzenej krásy. A to v každom veku.“