OSNO_mip_seng2.jpg

KOLAGÉN, KTORÝ SI VAŠA POKOŽKA ZAMILUJE

Existuje hneď niekoľko typov kolagénov. Nie všetky ale pôsobia ako „spomaľovač“ starnutia pokožky. Aký kolagén teda pokožka miluje?

Prípravok The Solution™ obsahuje kolagénový prášok Verisol®. Ide o takzvaný hydrolyzovaný kolagén – teda kolagén, ktorý je pomocou enzýmov rozdelený (hydrolyzovaný) na peptidy (krátke reťazce aminokyselín). A práve tie dokáže naša pokožka využiť.

Kolagénové peptidy: Pomocníci na krásu

Ak by mal kolagénový prášok inú (chemickú) podobu, pokožka by si s ním nedokázala poradiť. Nedokázala by ho využiť a telo by jeho prebytok vylúčilo. Kolagénový prášok Verisol® je tvorený presne takými peptidmi, ktoré pokožka dokáže maximálne využiť. A odborné štúdie potvrdzujú, že kolagénový prášok má na pokožku mimoriadne dobrý vplyv. Hĺbka vrások sa zmenšuje a pokožka je pevnejšia a odolnejšia.

Odborné štúdie ako dôkaz

Všetky zrealizované štúdie pracovali s dennou dávkou kolagénu Verisol® v množstve 2,5 gramu. A aj keď je na trhu viacero produktov, ktoré obsahujú kolagén, nie všetky ponúkajú také výsledky na kvalite, pružnosti a vzhľade pokožky ako prípravok The Solution™. Ako štúdie prebiehali si môžete prečítať tu.

Kolagén, ktorý používame, je kolagén typu I a je živočíšneho pôvodu – konkrétne pochádza z dobytka.