Jitka_Schneiderova_2_web-article_1022_CZ.jpg

KOLAGÉN JE MOJA PREVENCIA PROTI STARNUTIU PLETI, HOVORÍ AMBASADORKA JITKA SCHNEIDEROVÁ

Česká ambasádorka, filmová a divadelná herečka Jitka Schneiderová užíva kolagén už tri roky. Ako sama podotýka, za svoj vzhľad vďačí nielen génom. O kráse zmýšľa ako o balíčku, o ktorý sa treba starať. A to práve aj pravidelným pitím kolagénu.

Na kolagén nedá dopustiť a dopraje si ho každý deň.
Jitka Schneiderová používa náš kolagén The Solution™ už tri roky.
Ako sa k nemu konkrétne dostala?

„Videla som reklamu na Instagrame a hovorila som si, že si kolagén kúpim a vyskúšam, čo robí. Takže som si ho na tri až štyri mesiace kúpila a bola som skutočne nadšená. Pretože moja pokožka za tri mesiace určite začala byť jemnejšia, pružnejšia, pevnejšia a vyživenejšia, a to po celom tele. Je škoda, že som to nevedela už skôr, zaobstarala by som si ho už niekedy okolo tridsiatky,“ popisuje svoje začiatky s kolagénom obľúbená herečka.

RS527_OSL_Jitka_Schneiderova_DSC00640_W-Article_1140x600.jpg

Keď počas prvého testovania kolagénu The Solution™ zdieľala svoju radosť na Instagrame, v Oslo Skin Lab sme si ju všimli, oslovili ju a ponúkli jej spoluprácu. Jitka Schneiderová sa tak stala našou českou ambasádorkou, ktorá ostatným ženám ukazuje výsledky pravidelného užívania kolagénu na vlastnej koži.

RS530_OSL_Jitka_Schneiderova_DSC00921_W-Article_1140x600.jpg

Jitka Schneiderová hovorí, že výsledky pravidelného pitia kolagénu je dobré sledovať na celom tele. „Najskôr som si totiž všimla, že moje ruky sú oveľa jemnejšie, že získali takú zamatovú hebkosť. Pretože som nesledovala každú svoju vrásku, ale sústredila som sa a vnímala som to vlastne naozaj najskôr na celom tele. Používam na tvár kvalitné séra a krémy, ale na telo často zabúdam, takže som si to všimla najskôr práve na tele,“ podotýka ambasádorka.

Upozorňuje tiež, že na vráskach nie je nič zlé. Prijať svoje vrásky a to, že starneme, by pre ženu malo byť prirodzené a strašne dôležité. „Keď som sa ale dozvedela, že ľudské telo stráca každý rok 1-2 % kolagénu, tak moja voľba bola jasná. Rozhodla som sa užívať kolagén, pretože má prirodzené účinky a je prírodný. Toto je moja prevencia proti starnutiu pleti,“ radí ostatným ženám Jitka Schneiderová.

rs533_osl_jitka_schneiderova_dsc01160_w-article_1140x600.jpg

Táto krásna herečka, ktorá dokazuje, že vek je iba číslo, má s naším kolagénom Oslo Skin Lab dlhoročné skúsenosti. Chváli si, že ide o čistý kolagén bez akýchkoľvek prísad a dochucovadiel, ktorý má neutrálnu chuť.

„Denná dávka kolagénu je 2,5 gramu kolagénnych peptidov. A to je všetko, čo v sáčku nájdete. Nie sú tam žiadne ďalšie prísady, žiadne dochucovadlá, no a vďaka tomu si ho môžete nasypať do kávy, do polievky, do omáčok. Kam chcete. Jo, a milé dámy, má iba 10 kalórií,“ hovorí skúsene Jitka Schneiderová, ktorá ostatným ženám ako skutočný benefit odporúča zvýhodnené členstvo Oslo Skin Lab.

V rámci členstva vám dáme 30-percentnú zľavu na všetky naše produkty Oslo Skin Lab. Odmenou vám bude nielen krásna pleť, ale aj doprava zadarmo.
„Krabička kolagénu vám príde každý mesiac domov a viac sa nestaráte. Je to jednoduché a praktické, a to ma na tom baví. A navyše členstvo vám zaručuje 30% zľavu na všetky objednávky. To je dobré, nie?” dodáva hviezdna herečka a naša ambasádorka Jitka Schneiderová.