32300.jpg

DOSTATOK VODY: STAČÍ TO NA KRÁSNU PLEŤ?

Vďaka pitiu veľkého množstva vody bude vaša pokožka vyzerať mladšie. Asi si teraz hovoríte: „Áno, to je pravda!“ Ale je to skutočne pravda? Áno aj nie.

Voda je životne dôležitá. Pre celé naše telo, pre všetky orgány a v neposlednom rade aj pre pokožku, ktorú môžeme označiť za vôbec najväčší orgán ľudského tela. Keď je unavená a suchá, býva to jasným znamením, že ste dehydrovaní. A na vysušenej pokožke sú vrásky i jemné línie výraznejšie. Voda z tela mizne každým nadýchnutím, potením, ale aj prehĺtaním, a preto je dôležité dopĺňať ju počas celého dňa.

Len voda vás vrások nezbaví

Dostatok vody je jedným z predpokladov jemnej a hydratovanej pokožky. Dá sa ale tým, že budeme piť len vodu (a budeme jej piť skutočne veľa) pokožka spevniť a zmenšiť vrásky? Určite nie. Jediným efektom vašej vyššej konzumácie vody bude častejšia návšteva toalety. Niektorí vedci dokonca tvrdia, že pitie len čistej vody nie je dobré. A my dodávame: Ak chcete mať menej vrások, pridávajte si pravidelne každý deň do pohára s vodou The Solution™. Obsahuje 100 % čistý kolagénový prášok a je bez vône a chuti.

Prečo kolagén?

Kolagén je prirodzenou súčasťou našej pokožky. Vďaka nemu je hladká a pružná. Od 30. roku života však dochádza k jeho ubúdaniu. Nový sa už navyše nevytvára v takom množstve ako predtým. Vznikajú tak prvé vrásky. A to aj napriek tomu, že denne vypijete niekoľko litrov vody. Voda je síce na udržanie sviežej pokožky dôležitá, no len samotná voda vás nespasí.