OSL_DC2_W-article_1140x600_0422.jpg

Dominika Cibulková a jej pleť vo svetle reflektorov

Talentovaná tenistka, starostlivá mamička a zvodná žena v jednom. To je Dominika Cibulková, ktorá sa rozhodla prijať tanečnú výzvu v televíznej súťaži Let's Dance. A išlo jej to skvele! Týždeň čo týždeň sme so zatajeným dychom sledovali nielen jej tanečné kreácie, ale aj nádherné outfity a dychberúci make-up. Ako to, že jej pleť vyzerá tak skvele aj v žiari reflektorov?

Dominika, prečo si sa rozhodla prikývnuť na účasť v Let's Dance?

Vždy som milovala výzvy, takže keď ma oslovili s tým, či sa nechcem zúčastniť tejto televíznej šou, s nadšením som prikývla. Myslím si, že som dosť energický človek, veď som dlhé roky športovala, no tanec je úplne iný level. Pri tanci musím vykonávať pohyby tela, na ktoré som doteraz nebola zvyknutá, do toho si zapamätať kroky a myslieť na výraz tváre. Bola to riadna makačka! Ale veľmi sa z toho teším a som vďačná za túto príležitosť.

Pripravovala si sa na prenosy aj po vizuálnej stránke? Predsa len sa na teba v primetime pozeralo celé Slovensko.

Na make up a kostymérske práce som sa veľmi tešila. Mala svoj vlastný tím ľudí, ktorý každý týždeň spolu so mnou, mi vytváralo nový look a mňa to nesmierne bavilo, že sa takto môžeme odviazať. Andrej Kusalík a Eliška Matejková robili super robotu.
O svoju pleť sa totiž starám dlhodobo, a to nie len za pomoci kvalitnej kozmetiky. Už niekoľko mesiacov totiž užívam kolagén Oslo Skin Lab, ktorý mi po pár týždňoch viditeľne zredukoval hlboké vrásky. Taktiež som si všimla, že moja pleť lepšie reaguje na nanášanie make-upu kvôli týmto živým prenosom. Na mdlej a navyše po tancovaní spotenej pleti by pôsobil fľakato, nedržal by a okamžite by zliezol, no môj make-up vyzerá fakt dokonalo. Asi za to môžem vďačiť spomínanej kombinácii kvalitnej kozmetiky, kolagénu, genetiky a šikovných maskérok.

A čo hovoríš na kostýmy? Boli síce odvážne, no vyzerali na tebe nesmierne žensky a zvodne!

Veru, aj na môj vkus boli dosť odhaľujúce, no tieto typy šiat k spoločenským tancom jednoducho patria. Ale mne to nevadí, milujem svoje telo, veď zvládlo nejeden tenisový turnaj a priviedlo na svet lásku môjho života, takže mu budem do smrti vďačná za všetko, čo dokázalo. A okrem toho, pravidelné užívanie Oslo Skin Lab kolagénu mi pomohlo spevniť aj pokožku na stehnách, čím sa zredukovala moja celulitída, ktorou, priznajme si, trpí takmer každá žena, takže som mala o dôvod viac tešiť sa z tých krásnych kostýmov.

OSL_DC-collage_W-article_1140x600_0422.jpg

 

Ako momentálne vyzerá tvoja bežná denná rutina?

Môj svet sa momentálne točil okolo tanečnej súťaže, tak okrem času stráveného s mojím synom a manželom som bola viac-menej zamestnaná tréningami. Ale snažím sa teraz napríklad viac dbať na to, čo jem, aby som telu dodala dostatok energie. A, pravdaže, pijem veľa vody, hydratácia je  naozaj dôležitá! S tým mi pomáha aj môj ranný rituál, počas ktorého si v pohári vody rozpustím The Solution™ kolagén.
Ak by som však na to v zhone náhodou zabudla, tak je to v poriadku, pretože vždy mám pár vrecúšok hodených v kabelke, takže si ho môžem pripraviť kdekoľvek, pokojne aj v tanečnej sále.