The Solution Anti Aging winner The Solution Beauty Collagen The Solution

The Solution™

Beauty collagen

The Solution™ je neochutený kolagénový prášok, ktorý vďaka svojmu zloženiu pomáha zvýšiť pružnosť pokožky, vyhladí ju a zjemní vrásky. The Solution™ môžete zmiešať s akýmkoľvek jedlom alebo nápojom.

Víťaz Harper’s Bazaar Anti-Aging Beauty Awards 2019 ČR a Cosmopolitan Beauty Awards 2021 ČR v kategórii výživové doplnky.

Original price
Original price
Ako kolagén The Solution ™ funguje

The Solution™ je kolagénový prášok bez chuti a vône. Vďaka tomu ho môžete primiešať do akéhokoľvek jedla alebo nápoja. Vďaka pravidelnej každodennej konzumácii rastie pružnosť pokožky a koža celého tela je hladšia.

Klinický výskum s kolagénovými peptidmi obsiahnutými v The Solution™ preukázal jasné zlepšenie pri pravidelnom užívaní v období najmenej 8 týždňov.

The Solution™ sa veľmi rýchlo a prirodzene stane vaším denným rituálom. Je bez chuti a vône, takže ho môžete jednoducho pridať do akéhokoľvek jedla alebo nápoja, a to kedykoľvek v priebehu dňa.

Ak si ho budete pridávať do vody, vyčkajte niekoľko minút, kým sa prášok celkom rozpustí.

Každé vrecúško The Solution™ obsahuje 2,5 g čistého kolagénu, čo je optimálna denná dávka na dosiahnutie najlepších účinkov. Pri dlhodobom každodennom užívaní účinky The Solution™ pretrvajú a môžu sa dokonca zlepšovať.

  • Pevnejšia a pružnejšia pokožka
  • Menej viditeľné vrásky
  • Redukcia celulitídy
  • Výrazné zlepšenie textúry pokožky
  • Prevencia známok starnutia

Balenie a zloženie

Balenie obsahuje 28 vrecúšok 100 % čistého hydrolyzovaného kolagénu typu I. Kolagén je živočíšneho pôvodu, jedná sa o bovinný kolagén, takže kolagén hovädzieho pôvodu. 

Odporúčaná denná dávka: 1 vrecúško zmiešané s jedlom alebo nápojom. Ak prášok miešate vo vode, nepotrebujete viac než 1 až 2 dcl. Zamiešajte a vyčkajte niekoľko minút, kým sa prášok celkom nerozpustí.

Jedna denná dávka (vrecúško) obsahuje 2,5 g hydrolyzovaného kolagénu Verisol®.

Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.

Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy a nemali by nahradzovať liečivá. Ak užívate lieky na predpis alebo ste tehotná, poraďte sa o užívaní tohto výživového doplnku s lekárom.

Vedecké štúdie

Úspech prípravku The Solution™ nie je výsledkom marketingových kampaní, ale vedeckých štúdií a reálnych skúseností našich zákazníčok.

Pozitívne účinky látky Verisol®, ktorá je súčasťou The Solution™ od Oslo Skin Lab, dokazujú vedecké štúdie. Do jednej z nich sa zapojilo 114 ľudí, štúdia bola zároveň dvojito zaslepená. To znamená, že účastníci ani odborníci, ktorí boli do štúdie zapojení, nevedeli, ktorá z dvoch skupín dostáva účinnú látku a ktorá placebo.

Viac o vedeckých štúdiách nájdete tu.

Pozrite sa na odborné články, ktoré popisujú jednotlivé štúdie: