RS363_Michelle_Ottendal_1012_W-Article_1140x600.jpg

The Solution™ dokáže spomaliť starnutie pleti. To potvrdzujú oslovení experti na problematiku pleti.

Nezávislé kozmetičky podporujú užívanie The Solution Beauty collagen. Viditeľný účinok tohto produktu na vrásky preukázalo ako komplexné skenovanie pleti v ich kozmetických salónoch, tak i klinické štúdie.

Niet pochýb o tom, že pleť je po užívaní kolagénového doplnku The Solution™ hebkejšia a hladšia. Na tom sa zhodujú oslovení experti na problematiku pleti, ktorí výsledky zisťovali skenovaním pokožky pred užívaním The Solution™ a po určitej dobe užívania tohto doplnku.

Viditeľné výsledky u všetkých testovaných

RS366_May-Britt_Morad_8969_W-Article_1140x600.jpg

Pleťová terapeutka May-Britt Morad z kliniky starostlivosti o pleť Oslo Hudpleieklinikk potvrdzuje, že skenovanie preukázalo dobré výsledky u všetkých testovaných.

Skenovali sme pleť osobám rôzneho veku s rôznou kvalitou pleti. Prvé skenovanie prebehlo pred užívaním The Solution™ a po ôsmich týždňoch sme pleť skenovali znovu. Hovorili sme si, či je reálne očakávať nejaké viditeľné výsledky už po tak krátkej dobe, ale keď aj jedna z testovaných, ktorá vrásky skoro ani nemá, dosiahla zlepšenie takmer 10 %, tak sme získali hmatateľný dôkaz. U niektorých testovaných žien v zrelom veku bola nameraná redukcia hĺbky vrások o 50 %. May-Britt Morad podotýka, že aj keď skenovanie pleti dokladá výrazné zlepšenie, nie je úplne jednoduché túto zmenu zaznamenať na vlastnej koži:

Nefunguje to tak, že by človek mal desať vrások a po nejakej dobe ich bude mať len šesť. Tých desať vrások sa ale oslabí a zabráni sa vzniku vrások nových. Je to ako vidieť rásť svoje deti - človek si nevšimne rozdielu, pokiaľ neuvidí zmenu za posledné mesiace na fotografiách.

Starostlivosť o pleť zvnútra je dôležitá

RS367_Anne-Berit_Eide_W-Article_1140x600.jpg

Podľa pleťovej terapeutky Anne Berit Eide, majiteľky kozmetickej kliniky Oslo Hudpleieklinikk, je pre starostlivosť o pleť a prevenciu starnutia pleti najdôležitejšie to, čo jeme a aké vitamíny a minerály pokožke dodávame. Namerané výsledky po ôsmich týždňoch užívania The Solution™ potvrdzuje, že starostlivosť o pleť neprebieha len na povrchu, ale musí prebiehať aj vo vnútri, zdôrazňuje Anne Berit Eide.

RS364_Michelle_Ottendal_1017_W-Article_1140x600.jpg

Dánska dermatologička Michelle Ottendal tento názor zdieľa. Predpokladala, že užívanie The Solution™ by na pleť mohlo mať pozitívny vplyv, tak ho vyskúšala priamo na sebe. Výsledky sa objavili rýchlejšie, než sama čakala a zmena bola naozaj veľká. Linky boli viditeľne redukované, najmä v oblasti očí a pleť vyzerala pevnejšie a plnšie. Než produkt vyskúšala, prečítala si informácie o jeho výskume a bola milo prekvapená, že štúdie boli dvojito zaslepené, randomizované a kontrolované placebom. Štúdie preukázali výrazne menšiu hĺbku vrások a väčšiu pružnosť pleti testovaných osôb. Nie je veľa kozmetických značiek na trhu, ktoré používajú túto formu testovania. Testovanie je v podstate rovnaké ako testovanie v medicíne. Táto skutočnosť, výsledky testovania a v neposlednej rade účinky, ktoré som si overila sama na sebe, zvyšujú moju dôveru ku kolagénu The Solution™.