Silke_portrett_1140x600.jpg

EŠTE LEPŠIE VÝSLEDKY. ROK PO TOM!

Je to už rok, čo odborníčka na kozmetiku Silke Grane (52) absolvovala sken pleti, ktorý ukázal zmenšenie hĺbky vrások o 51 %! Rozhodla sa, že ho podstúpi opäť. „Neverila som vlastným očiam, že došlo k ďalšiemu zlepšeniu,“ hovorí Silke prekvapene.

Keď som sa rozhodla absolvovať ďalší sken po roku užívania kolagénu, nemala som žiadne veľké očakávania. Obzvlášť po tom, čo prvé výsledky po ôsmich týždňoch užívania kolagénového prášku Oslo Skin Lab ukázali tak výrazné zníženie hĺbky vrások.

Silke_dateskjerm_1140x600.jpg

O čo by to mohlo byť lepšie?

Keď vezmem do úvahy môj vek, bola by som spokojná, keby výsledok skenu po roku odpovedal aspoň tomu, čo ukázal ten predchádzajúci. Hladina kolagénu sa po štyridsiatke rapídne znižuje, preto po narodeninách s prvou 4 na začiatku prichádza viac vrások (aj ich hĺbka) a pokožka sa stáva menej elastická a pevná.

„Výsledok bol ale neuveriteľný. Ukázal zlepšenie štruktúry mojej pleti, a to o ďalších 18 % od minulého skenu. Okrem toho ukázal zmenšenie pórov a zmenšenie hĺbky malých liniek okolo očí. Moja pleť je pevnejšia a vyzerá omnoho lepšie, než keď som takmer pred rokom a pol The Solution™ začala užívať,“ hovorí nadšene Silke.

Pre Silke ako kozmetickú odborníčku so silným vplyvom v tomto odbore je prirodzené mať peknú a dobre vyzerajúcu pleť. Toto dosahuje pravidelnou starostlivosťou a svojimi malými dennými rituálmi. Kolagénový prášok Oslo Skin Lab sa stal jej svätým grálom, no okrem toho, samozrejme, používa aj ďalšie produkty, ktoré sú prispôsobené jej pokožke. Je veľmi dôležité každý deň dôkladne vyčistiť pleť a taktiež nesmieme podceňovať účinok dobrého spánku. Taktiež nezabúdajte na pravidelné aplikovanie výživnej nočnej masky, po ktorej pleť na druhý deň vyzerá veľmi sviežo. „S mierou si užívam aj slnko, jem pestré a zdravé jedlo a snažím sa byť v celkovej rovnováhe.“

Silke_bord_1140x600.jpg

„Vyzerá to tak, že tieto moje malé rituály sú istý spôsob, ako môžem svoju pleť udržať peknú mnoho rokov. Už teraz sa teším, ako si budúci rok opäť „naskenujem“ pleť a dúfam, že výsledok bude pre moju päťdesiatku prekvapivý,“ smeje sa Silke.