THE SOLUTION™ Beauty collagen

🎁VIANOČNÁ PONUKA! 🎁
Práve teraz môžete získať 60% ZĽAVU na prvé balenie The Solution™ a k tomu dostanete darček THE GLOW - kyselinu hyalurónovú s vitamínom C, ZADARMO 🎁

December je ideálnym mesiacom na začatie vašej novej rutiny s kolagénom, pretože:

 • Je dôležité myslieť na seba v rušnom období vianočného zhonu.
 • Zima je náročná na našu pleť, ktorá si zaslúži extra starostlivosť.
 • Je to obdobie dávania, a práve preto dostanete v decembri balenie The Glow™ kyselne hyaluronovej ako bonusový vianočný darček.

  Existuje (takmer) milión dôvodov, prečo sa stať členom Oslo Skin Lab a využiť našej vianočné ponuky práve teraz. Je tu december:
 • mesiac osláv.
  Určite chcete mať tú najkrajšiu pleť, keď budete skákať z jednej oslavy na druhú!
 • zima.
  Vaša pokožka potrebuje všetku pomoc, ktorú môže dostať, aby zostala v najlepšej kondícii v období chladného a suchého vnútorného vzduchu.
 • stres.
  To nie je stav, ktorý by vaša pleť zbožňovala, ale zamiluje si byť dobre vyživená zvnútra.
 • obdobie dávania.
  V tomto mesiaci pridáme k vašej zásielke vianočný darček, ktorý je určený len pre vás + získate 60% zľavu na váš prvý balíček kolagénu The Solution.

 

The Solution™ je neochutený kolagénový prášok, ktorý vďaka svojmu zloženiu pomáha zvýšiť pružnosť pokožky, vyhladí ju a zjemní vrásky. The Solution™ môžete zmiešať s akýmkoľvek jedlom alebo nápojom. Má zdokumentované výsledky: 

 ✔ Pružnosť a pevnosť pokožky
 ✔ Vrásky a jemné linky
 ✔ Celulitída

Čistý a bezpečný prípravok, ktorý obsahuje iba jednu ingrediencu - hydrolyzovaný kolagén typu I.

THE GLOW™ -Inside Out Beauty Booster
Každá kapsula The Glow Inside Out Beauty Booster obsahuje kyselinu hyalurónovú a vitamín C. Bolo dokázané, že pri každodennom užívaní môže kyselina hyalurónová zvýšiť vlhkosť vo vašej pokožke, a tým dosiahnuť žiarivejší, jemnejší a hladší povrch pleti.

 

OSL_Icons_FREE_SK.png

Pôvodná cena
Pôvodná cena

Výhody členstva

 • ZMENA K LEPŠIEMU

  Zaraďte užívanie kolagénu do svojej novej dennej rutiny a vaša pleť sa vám poďakuje
 • BUĎTE ČLENMI A UŠETRITE

  Ako člen ušetríte 30% a ako súčasť našej rastúcej komunity si užívate exkluzívne členské výhody
 • DOPRAVA ZDARMA 

  28 individuálnych dávok, ktoré vám budú doručené každé štyri týždne
 • VY ROZHODUJETE 

  Pozastavte alebo zrušte svoje členstvo kedykoľvek, bez akýchkoľvek obmedzení
Ako kolagén The Solution ™ funguje

The Solution™ je kolagénový prášok bez chuti a vône. Vďaka tomu ho môžete primiešať do akéhokoľvek jedla alebo nápoja. Vďaka pravidelnej každodennej konzumácii rastie pružnosť pokožky a koža celého tela je hladšia.

Klinický výskum s kolagénovými peptidmi obsiahnutými v The Solution™ preukázal jasné zlepšenie pri pravidelnom užívaní v období najmenej 8 týždňov.

The Solution™ sa veľmi rýchlo a prirodzene stane vaším denným rituálom. Je bez chuti a vône, takže ho môžete jednoducho pridať do akéhokoľvek jedla alebo nápoja, a to kedykoľvek v priebehu dňa.

Ak si ho budete pridávať do vody, vyčkajte niekoľko minút, kým sa prášok celkom rozpustí.

Každé vrecúško The Solution™ obsahuje 2,5 g čistého kolagénu, čo je optimálna denná dávka na dosiahnutie najlepších účinkov. Pri dlhodobom každodennom užívaní účinky The Solution™ pretrvajú a môžu sa dokonca zlepšovať.

 • Pevnejšia a pružnejšia pokožka
 • Menej viditeľné vrásky
 • Redukcia celulitídy
 • Výrazné zlepšenie textúry pokožky
 • Prevencia známok starnutia
Balenie a zloženie

Balenie obsahuje 28 vrecúšok 100 % čistého hydrolyzovaného kolagénu typu I, bez pridaných prímesí. Kolagén je živočíšneho pôvodu, jedná sa o bovinný kolagén, takže kolagén hovädzieho pôvodu. 

Odporúčaná denná dávka: 1 vrecúško zmiešané s jedlom alebo nápojom. Ak prášok miešate vo vode, nepotrebujete viac než 1 až 2 dcl. Zamiešajte a vyčkajte niekoľko minút, kým sa prášok celkom nerozpustí.

Jedna denná dávka (vrecúško) obsahuje 2,5 g hydrolyzovaného kolagénu Verisol®.

Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.

Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy a nemali by nahradzovať liečivá. Ak užívate lieky na predpis alebo ste tehotná, poraďte sa o užívaní tohto výživového doplnku s lekárom.

Štúdie a výsledky

Úspech prípravku The Solution™ nie je výsledkom marketingových kampaní, ale vedeckých štúdií a reálnych skúseností našich zákazníčok.

Pozitívne účinky látky Verisol®, ktorá je súčasťou The Solution™ od Oslo Skin Lab, dokazujú vedecké štúdie. Do jednej z nich sa zapojilo 114 ľudí, štúdia bola zároveň dvojito zaslepená. To znamená, že účastníci ani odborníci, ktorí boli do štúdie zapojení, nevedeli, ktorá z dvoch skupín dostáva účinnú látku a ktorá placebo.

Viac o vedeckých štúdiách nájdete tu.

Pozrite sa na odborné články, ktoré popisujú jednotlivé štúdie:

View the study on our collagen peptides’ effect on wrinkles by E. Proksch, M. Schunck, V. Zague, D. Segger, J. Degwert and S. Oesser in Skin Pharmacol Physiol (2014;27(3):113-9).

View the study on our collagen peptides’ effect on skin elasticity by E. Proksch, D. Segger, J. Degwert, M. Schunck, V. Zague and S. Oesser in Skin Pharmacol Physiol (2014;27(1):47-55).

View the study on our collagen peptides’ effect on cellulite by M. Schunck, V. Zague, S. Oesser and E. Proksch. J in Med Food2(015 18(12):1340-8).