RS183_Silvany_Bricen_2058_W-Article_1140x600.jpg

Zdravá pleť žiari zvnútra

Silvany Bricen (47) je vnímaná ako jedna z najdôveryhodnejších beauty expertov v Nórsku. Jej blog The Beauty Edit sledujú tisíce ľudí. Minulý rok objavila kolagénový prášok The Solution

„Mojou filozofiou vždy bolo, že o pleť je potrebné sa starať hlavne zvnútra. Dostatočne spať, vyhýbať sa stresu, pravidelne cvičiť a zdravo jesť - to je recept pre zdravú a sviežu pleť,“ hovorí Silvany.

Autorka blogu The Beauty Edit má za sebou prácu modelky, moderátorky aj speváčky. Jej posledným zamestnaním je Beauty Editor pre nórske časopisy Stella alebo Custom. Prvé zo svojich dvoch detí mala v 44 rokoch a vyvážiť stres dostatkom spánku bolo zrazu veľmi ťažké.

„Cítila som, akoby zo mňa krásu niekto postupne vysával. Únava sa prejavila v linkách a vráskach, ktoré tam predtým neboli. Únava a stres ovplyvnili moju pokožku od hlavy až k päte.“

Silvany sa rozhodla na 4 mesiace otestovať známy kolagénový prášok od Oslo Skin Lab. Než s užívaním začala, nechala si urobiť sken pleti na nezávislej klinike.

silvany_drikker.jpg

„Kolagénový prášok je známym „pokrmom krásy“. Čítala som veľa článkov o jeho skvelých účinkoch a bola som zvedavá, aký efekt bude mať The Solution na moju pleť. Pred samotným skenovaním pokožky som bola aj celkom nervózna,“ rozpráva.

Čo je The Solution?

silvany_hender.jpg

The Solution je kolagénový doplnok vo forme prášku, ktorý je možné zmiešať s akýmkoľvek jedlom alebo pitím, pretože má neutrálnu vôňu a chuť, navyše neobsahuje žiadny tuk, cholesterol ani sacharidy. Prášok je dodávaný v praktickom balení.

Existuje niekoľko klinických štúdií o účinkoch kolagénu obsiahnutom v prípravku The Solution. Všetky tieto štúdie sú dvojito zaslepené, placebom kontrolované a zrecenzované pred publikáciami v lekárskej databáze.

Výsledky pravidelného užívania The Solution:

  • Redukcia hĺbky vrások, priemerne o 20% za 8 týždňov
  • Redukcia pomarančovej kože (celulitídy), priemerne o 11%
  • Zvýšenie elasticity pokožky - predchádzanie tvorbe nových vrások a liniek

Teraz nemôžem prestať!

Už po 3 týždňoch užívania kolagénového prášku The Solution cítila Silvany na svojej pokožke pozitívne zmeny. O trochu dlhšie trvalo, než fyzicky videla rozdiely, ktoré chcela.

 

RS280_Silvany_Bricen_2234_W-Article_1140x600.jpg

„Sken po 4 mesiacoch ukázal dobré výsledky a mne sa potvrdilo to, čo som si o The Solution myslela - pokožka je znateľne pevnejšia a výsledky preukázali, že sa jej povrch zlepšil,“ hovorí Silvany.

A to aj napriek tomu, že sa Silvany v noci stále dobre nevyspí a rada sa opaľuje. Okrem samotného starnutia je aj vystavovanie sa slnku tým, čo má na hladinu kolagénu v pokožke negatívny dopad.

„Každý by si mal nájsť svoju cestu a to, čomu naozaj verí. Ja viem, že tento kolagénový prášok mi pomáha starať sa o moju pokožku zvnútra, inak by som ani nepokračovala v jeho užívaní. Tento môj malý každodenný rituál, ktorým začínam svoj deň, sa stal súčasťou mojej starostlivosti o krásu,“ hovorí Silvany Bricen.