Melissa_Sondell_1_w-Article_1140x600.jpg

VÁŠ PRÍBEH – MELISSA, 39 ROKOV

"Vidím na svojej pleti veľký rozdiel ako z hľadiska pružnosti, tak aj z hľadiska hebkosti a lesku."

Melissa Sondell (39) je veľmi aktívna žena. Vo všedné dni pracuje na plný úväzok ako umelecká riaditeľka, ale taktiež prevádzkuje vlastnú firmu, kde pomáha rôznym spoločnostiam fotiť, natáčať a vytvárať obsah pre rôzne kanály. Okrem toho je matkou dvoch malých detí, má veľký dom, ktorý je v pravidelných intervaloch rôzne zdobený a renovovaný, a stále rastúci účet na Instagrame a Tiktoku s vtipnými klipmi, ktoré vo Švédsku videlo mnoho tisíc ľudí.

Melissa_Sondell_2_w-Article_1140x600.jpg

Vlani na jar som bola na krásnej ženskej akcii s množstvom pozitívnej ženskej energie a sily. V darčekovej taške bola mesačná zásoba kolagénového prášku The Solution. Už som o tom počula a hovorila som si, že by bolo zaujímavé to skúsiť. Vždy som mala veľmi jemné linky a vrásky okolo oboch očí a na čele, takže mi produkt pripadal ako dar z neba. Vzrušená a zvedavá, čo to môže urobiť s mojou pleťou, som začala s úplne novou rutinou, ktorá sa ukázala byť mojou najudržateľnejšou rutinou vôbec.

V minulosti som už skúšala brať ako vitamíny, tak aj doplnky stravy, ale nejako som to nikdy nedokázala vydržať a brať ich ďalej. Teraz beriem kolagén každý deň už takmer 10 mesiacov a vidím veľký rozdiel ako v pružnosti pokožky, tak aj v hebkosti a lesku.

Melissa_Sondell_Before_after (2).jpg

Myslím, že veľa ľudí chce zázračné výsledky hneď, a pokiaľ nevidíte výsledky od prvého dňa, tak to vzdáte a možno to prestanete brať. Vnímam to ale skôr ako dlhodobú investíciu a niečo, čo moja pleť potrebuje neustále.

Rovnako ako vidím, že je dôležité pleť čistiť, mazať sa, spať dostatok hodín v noci, jesť dobré jedlo a samozrejme cvičiť. Rýchle riešenie neexistuje, ale pokiaľ investujete do starostlivosti o seba dlhodobo, verím, že sa budete cítiť lepšie a budete mať krajšiu pleť.

Video o Melisse