Romana Novakova.jpg

PRÍBEH ROMANY: KOLAGÉN MI POMOHOL CÍTIŤ SA SEBAVEDOMEJŠIE

V tomto článku Vám predstavíme Romanu a jej príbeh s kolagénom The Solution™. Má 46 rokov a kolagén od Oslo Skin Lab sa pre ňu stal nenahraditeľným produktom, na ktorý už nedá dopustiť.

Žiadne prázdne slová, len reálne výskumy

Na trhu existuje množstvo kolagénových produktov, ktoré sľubujú zázraky na počkanie. Náš prístup je však iný. Úspech kolagénu The Solution™ nespočíva v prázdnych marketingových kampaniach, ale v detailných vedeckých výskumoch a v reálnych skúsenostiach spokojných zákazníčok. 
Výskumom podložený vplyv nášho kolagénu na vrásky, elasticitu pokožky či celulitídu si môžete kedykoľvek dohľadať na našom webe alebo ešte lepšie, overiť na vlastnej koži. :)

Romanina túžba po žiarivej pleti sa stala skutočnosťou

Aj Romana sa o The Solution™ kolagéne dozvedela cez sociálne siete, no neskôr zistila, že ho používajú aj jej priateľky. A keďže najlepšie recenzie sú práve tie od reálnych ľudí, tak hneď vedela, že musí kolagén The Solution™ vyskúšať tiež. 
„Samozrejme, aj ja som chcela mať takú krásnu a rozžiarenú pleť ako ony. Odvtedy si tento kolagénový prášok zamiešam každé ráno do kávy. Je to také jednoduché! Stačí premiešať, vypiť a je to,” radí Romana.

Ani v Romaninom prípade na seba prvé výsledky nenechali dlho čakať a dnes si užíva benefity kolagénu od Oslo Skin Lab až tak, že už na neho nedá dopustiť za žiadnych okolností. 

„Najviac sa mi páči, že Oslo Skin Lab redukuje jemné vrásky. Moja pleť je vďaka nemu nielen žiarivejšia, ale aj hebkejšia na dotyk. Cítim sa tak vo svojej koži oveľa príjemnejšie a sebavedomejšie,” teší sa Romana.

Pravdaže, aj Romana sa po 3 mesiacoch užívania kolagénu The Solution podrobila skríningu pleti pomocou prístroja Visia. A dopadol na jednotku!
Teda konkrétne na 81%, keďže jej ľavé očné okolie dosiahlo zlepšenie z hodnoty 68 práve na 81. A čo sa týka jej True Skin Age zlepšenia, tak napriek jej veku 46 rokov má jej pokožka po trojmesačnom užívaní kolagénu vek len 42.

Pridajte sa k našim spokojným zákazníčkam a vyskúšajte vedcami overené benefity kolagénu The Solution.