Michaela Linkova (1).jpg

MICHAELA A JEJ PITNÝ REŽIM S KOLAGÉNOM

Súčasťou našich The Solution™ príbehov sa stala aj Michaela Linková, ktorá má 52 rokov, a aj vďaka pravidelnému primiešavaniu nášho kolagénu do pohára s čistou vodou, omladla jej pleť behom 3 mesiacov až o 7 rokov!

Vysypať, zamiešať a hotovo

My ľudia, už odjakživa pátrame po spôsoboch, ako svojej prirodzenej kráse dopomôcť rôznymi elixírmi. A ideálne čo najjednoduchším spôsobom. Jedným z nich je užívanie hydrolyzovaného kolagénu The Solution™, ktorý preukázateľne spevňuje pokožku, zjemňuje vrásky, zlepšuje textúru pokožky či dokonca redukuje celulitídu
No čo je na ňom najlepšie? Narozdiel od rôznych zdĺhavých a invazívnych metód vyživuje pleť priamo od základov, pričom už po 3 mesiacoch pocítite prvé zmeny k lepšiemu. Stačí si len každý deň vysypať práškový kolagén do vášho obľúbeného nápoja či jedla, zamiešať, prehltnúť a hotovo!

Prvé zmeny si všimla Michaelina dcéra

Michaela chcela kolagén od Oslo Skin Lab vyskúšať od chvíle, čo ho prvýkrát zaznamenala na internetovom profile Ivanky Gáboríkovej. Dnes ho užíva už viac ako tretí mesiac a nevie si ho vynachváliť. 
„Vôbec nebolo ťažké zvyknúť si na jeho pravidelné užívanie, práve naopak. Mám pocit, že konečne robím niečo pre seba,” hovorí nadšene Michaela.
Dokonca jej veľmi vyhovuje neutrálna chuť The Solution™ kolagénu, keďže si ho môže zaradiť nielen do vody, ale aj do svojej pravidelnej kávičkovej rutiny.

„Možno preto sa mi darí nezabúdať na jeho užívanie, lebo káva je niečo, čo si proste neodpustím. Vždy, keď chcem začať niečo nové, tak je dobré to pridať už k niečomu, čo robím pravidelne. Potom to už ide jednoduchšie,” radí Michaela.
Najviac ju potešil fakt, že prvé zmeny na pleti si všimla aj jej dcéra. 
„Povedala, že vidí, ako sa mi zjemnili vrásky okolo očí. Ja sama mám pocit, že najmä pokožka okolo brady je fakt pevnejšia. Starnutie pleti nezastavíme, ale môžeme jej nejako pomôcť. Nikdy nie je neskoro začať,” dodala.

Po 3 mesiacch užívania kolagénu The Solution™ aj Michaela podstúpila skríning pleti pomocou prístroja Visia.

A aké boli výsledky?

Meranie True Skin Age ukázalo, že aj keď má 52 rokov, jej pleť má len 45. Pri meraní vrások sa jej zlepšili hodnoty aj ľavého aj pravého očného okolia .

Úžasné výsledky, však?
Vyskúšajte tento kolagénový zázrak na pleť od Oslo Skin Lab aj vy :)