Oslo-Skin-Lab-kolagen_Dutch-beauty-Award.jpg

The Solution Beauty Collagen získal Dutch Beauty Award

The Solution Beauty collagen získal prvú cenu v kategórii Cosmeceuticals v Dutch Beauty Award 2021. Holandské ceny boli udelené prostrednictvom slávnostného livestreamu.

Víťazom v kategórii Cosmeceuticals sa stal kolagén The Solution Beauty collagen od Oslo Skin Lab. Kolagénový prášok The Solution má neutrálnu chuť a vôňu, takže ho môžete zmiešať s akýmkoľvek jedlom alebo nápojom a ľahko ho zaradíte do svojho denného režimu. Prvé výsledky sa môžu objaviť už mesiac po začatí užívania prípravku, pričom pokožka sa zdá byť hladšia, pevnejšia a pružnejšia.

Oslo-Skin-Lab-kolagen_Dutch-beauty-Award_1.jpeg

Cosmeceuticals

Cosmeceuticals označuje kategóriu kozmetických prípravkov, ktoré majú vedecky dokázaný účinok. Sme veľmi poctení týmto ocenením, pretože je potvrdením toho, čo ukazujú tisíce spokojných zákazníkov a vedecké výskumy: The Solution funguje. Pri trvalom používaní sa hĺbka vrások znižuje a celá pleť sa stáva pevnejšia, hladšia a pružnejšia. Celulitída je tiež menej viditeľná.

Predchádzajúce ocenenie

Oslo Skin Lab získalo na iných trhoch ocenenia v súťažiach Danish Beauty Awards, Costume Awards, Harper's Bazaar Anti-Aging Awards a Scandinavian Global Make-up Awards.