OSL_1649x1023_Bazaar_Awards.jpg

HARPER´S BAZAAR ANTI-AGING AWARDS 2019

Každý mesiac sa na trhu objavia nové kozmetické prípravky, ktoré sľubujú, že spomalia starnutie a omladia vašu pleť o pár rokov. Beauty redaktorky Harper´s Bazaar otestovali a predstavili tie, ktoré podľa ich skúseností fungujú najlepšie.

Je nám potešením, že jedným z nich je tiež kolagén The Solution™. Bol vybraný ako jeden zo štyroch anti-aging produktov v kategórii Doplnky stravy.

Nejde len o to, aby ste naraz vyzerali o desať rokov mladšie. Myslíme si, že starnutie je prirodzená vec a tváriť sa, že neexistuje, už nie je v móde.

Anti-aging kozmetika vám má len umožniť, aby ste sa v každom veku cítili krásna a mali sviežu a žiarivú zdravú pleť.

Beauty redaktorky dali hlavy dokopy a zvolili produkty, ktoré majú viditeľný účinok, majú príjemné zloženie a ľahko sa používajú.

oslcz_bazaar-opensticks2.jpg
Zdroj: Harper´s Bazaar

AND THE WINNER IS...

Tie najlepšie produkty zmierňujúce príznaky starnutia na jednom mieste! A o tom je Harper’s Bazaar Anti-Aging Beauty Awards 2019. Testované medzinárodnými redakciami Harper's Bazaaru. Tým, ktorí nečítali Harper´s Bazaar 10/2019 oznamujeme, že víťazom v kategórii doplnky stravy sa stal kolagén The Solution™ od Oslo Skin Lab.

Myslíme si, že starnutie je prirodzená vec a tváriť sa, že neexistuje, sa už nenosí. Anti-aging kozmetika vám má len umožniť, aby ste sa v každom veku cítili krásna a mali žiarivú a zdravú pleť.

The Solution™ je neochutený kolagénový prášok, ktorý vďaka svojmu zloženiu napomáha k zvýšeniu pružnosti pokožky, jej vyhladeniu a zjemneniu vrások. The Solution™ môžete zmiešať s akýmkoľvek jedlom alebo nápojom.

Víťaz Harper’s Bazaar Anti-Aging Beauty Awards 2019 v kategórii doplnky stravy.

 

Harpers_Bazaar_1920x1080.jpg