RS48_Saatu_17-934_W-Article_1140x600.jpg

Zákaznícky prieskum ukazuje veľkú spokojnosť

Kolagén je proteín, ktorý sa hojne nachádza v našom tele a je veľmi dôležitý pre stavbu pokožky. Boli publikované rôzne štúdie, ktoré preukázali, že užívanie bioaktívnych kolagénnych peptidov obsiahnutých v The Solution má pozitívny vplyv na redukciu vrások i celulitídy. Ako ale rozpoznať tieto účinky bez prístroja, ktorý by ich zmeral?

V októbri 2020 vykonalo Oslo Skin Lab zákaznícky prieskum vo Fínsku. Účastníci boli rozdelení do troch skupín zákazníkov a to podľa toho, ako dlho už The Solution užívali:

  • skupina užívala 4-6 mesiacov
  • skupina užívala 2-4 mesiace
  • skupina užívala menej ako 2 mesiace

Prieskum ukázal, že zákazníkov vedú k užívaniu The Solution rôzne dôvody. Niektorí chcú vďaka nemu spomaliť známky starnutia, iní zmenšiť hĺbku vrások a liniek, ktoré už majú. Niekto sa chce zbaviť celulitídy, ďalší zase túžia po žiarivejšej pleti.

Výsledky prieskumu ďalej zreteľne ukazujú na súvislosť medzi časom, očakávaním a výsledkami. Skupina opýtaných, ktorá užívala The Solution 4-6 mesiacov, bola o 84% spokojnejšia než tá, ktorá ho užívala menej ako 4 mesiace.

To naznačuje, že hoci sa hĺbka vrások zníži v priemere o 20% už po 8 týždňoch užívania, môže byť náročné tieto rozdiely vidieť. Veľmi dôležitá je preto trpezlivosť. A my sme radi, že naši zákazníci sú nielen trpezliví, ale tiež spokojní.

RS391_OSL-16_solution_1220_W-Article_1140x600.jpg

Výpovede zákazníkov:

„Samotné užívanie The Solution je veľmi jednoduché, čo je dobre, pretože sa musí brať pravidelne. Chvíľu trvá, než sa ukážu výsledky, takže to chce motiváciu i trpezlivosť. Ide však o relatívne jednoduchý i lacný spôsob, ako investovať do svojej pokožky. Človek môže mať samozrejme nejaké vrásky, to je v poriadku. Cítim ale, že sa moja pleť celkovo zlepšila.“ Riik, 43

„Najskôr som bola trochu skeptická, napriek tomu som sa to nakoniec rozhodla tiež skúsiť. Po prvom mesiaci som nevidela žiadny rozdiel, potom už ale boli zmeny naozaj viditeľné. Moja pokožka bola pružnejšia, malé vrásky na tvári mi prakticky zmizli a pleť bola žiarivejšia. A všimla si to aj moja rodina a priatelia.“ Marjo, 42

„Rozhodla som sa užívať kolagén, aby som spomalila starnutie pleti. Rozdielov som si všimla po pár mesiacoch užívania, moja pleť začala byť pružnejšia. Postupne sa začali zmenšovať aj malé linky okolo očí.“ Riia, 27

Zákaznícky prieskum ukazuje vysokú spokojnosť

Trpezlivosť prináša výsledky. Zákaznícky prieskum z októbra 2020 ukazuje jasnú súvislosť medzi časom, očakávaním a výsledkami.