RS446_OSL_Cecilie-Nordstrom_0221_2187_W-Article_1140x600.jpg

Vždy verila, že sa má starať o pokožku zvnútra

Cecilie Nordstrom - žena, ktorá stojí za úspešným kolagénovým prípravkom The Solution „Je zrejmé, že na našu pokožku má veľký vplyv to, čo jeme. Aby bola vo forme, potrebujeme správnu výživu,“ hovorí.

Cecilie pracovala niekoľko rokov s doplnkami stravy a veľmi dobre vie, ako veľmi dokáže pravidelné užívanie minerálov a vitamínov ovplyvniť naše zdravie. Vždy snívala o tom, že nájde produkt, ktorý vydrží špeciálne na pleť. Keď potom spoločnosť uvažovala o kolagénových doplnkoch pre kĺby, objavila v Nemecku výrobcu kolagénu, ktorý vynašiel bioaktívny kolagénový hydrolyzát. Práve ten má pozitívny účinok na pokožku a stal sa hlavnou ingredienciou kolagénového doplnku The Solution.

Za všetkým je solídny výskum

„Verila som, že práve toto je produkt na starostlivosť o pokožku zvnútra, ktorý sme hľadali,“ hovorí Cecilie a dodáva: „Pretože pracujeme v oblasti zdravia, máme nastavené veľmi prísne kritériá na požadovanú kvalitu prípravku, ktorý tvorí základ produktu, ktorý ponúkame.

Jeho účinnosť dokladá niekoľko dvojito zaslepených, takzvane randomizovaných a placebom kontrolovaných klinických štúdií. V ich priebehu teda časť účastníkov dostáva skutočný produkt s účinnou látkou, druhá časť iba placebo.

Tieto štúdie preukázali, že užívanie kolagénových peptidov vedie k zlepšeniu pružnosti pokožky, k redukcii celulitídy a zmenšenie hĺbky vrások v priemere o 20,1%. Tieto štúdie, ktoré prebehli na Univerzite v Kieli, boli tiež publikované v lekárskej databáze PubMed. Všetky sú navyše recenzované, čo znamená, že dokumentácie z výskumu boli posúdené nezávislými vedcami, ktorí potvrdili ich správny priebeh aj výsledky.“

RS72_Solution_9853_W-Article_1140x600.jpg

Viditeľné výsledky preukázalo skenovanie pokožky

Dôkazom o účinnosti prípravku boli výsledky kožných skenov. Tie prebehli na Hudpleieklinikk v Oslu, ktorú sme požiadali o analýzu pokožky niekoľkých účastníčok výskumu. Dermatologička a zároveň majiteľka kliniky Anne Berit Eide s týmto testovaním súhlasila a poskytla nám pleťový skener. Ten preukázal, že stav pokožky sa u všetkých účastníčok po užívaní prípravku The Solution zlepšil.

Našou prvou účastníčkou bola Vanessa Rudjord. Po 8 týždňoch užívania kolagénu mala o 33% menej vrások. U ďalších dvoch zákazníčok, ktoré chceli produkt vyskúšať a tiež súhlasili so skenovaním pokožky, boli výsledky ešte lepšie.

„K veľmi solídnej vedeckej dokumentácii sme tak mohli pridať aj viditeľný efekt, ktorý je zjavný tiež na fotografiách pred a po,“ hovorí Cecilie.

Rozdiely v kolagéne

„Niekde som čítala, že ak uvaríte vodu, dosiahnete rovnaké výsledky. To je však nedorozumenie a nepotvrdia vám to ani žiadne vedecké štúdie. Prípravok The Solution tvorí kolagén rozložený na peptidy (zlúčeniny s krátkym reťazcom aminokyselín) a práve tie majú efekt na stav našej pokožky. Účinnosť kolagénových peptidov potvrdzujú aj klinické štúdie.“

RS269_Solution_10141_W-Article_1140x600.jpg

Cecilie zdôrazňuje, že The Solution nie je zázračný prípravok, ktorý má okamžité účinky. Nie je však pochýb, že jeho pravidelné užívanie má pozitívne účinky a zlepšuje hladkosť, hebkosť a pružnosť pokožky. Výsledky sa dostavujú postupne a u každého inak, podľa typu pleti. Zmeny nie sú viditeľné zo dňa na deň, je preto dobré vyfotiť sa na začiatku užívania, prípadne si nechať oskenovať pokožku kožným skenerom, ktorý je v meraní účinnejší. Dostávame neustále fotografie od spokojných užívateľov, ako veľmi sa ich pleť zlepšila po užívaní nášho prípravku.

Úspech v zahraničí

„Po uvedení The Solution na trh v roku 2017 išlo všetko hladko. Začali sme v Nórsku a vo Fínsku. Potom nasledovalo Švédsko, Dánsko, Česká republika, Holandsko, Slovensko, Poľsko a Taliansko. Vo všetkých týchto krajinách spolupracujeme s dermatologickými klinikami, na ktorých prebieha skenovanie pleti s veľmi dobrými výsledkami. V pláne je vstup na trhy v ďalších krajinách,“ hovorí Cecilie.

RS140_OSL_solution_flower_W-Article_1140x600.jpg