RS446_OSL_Cecilie-Nordstrom_0221_2187_W-Article_1140x600.jpg

VITAJTE V ROKU 2023

Verím, že štart nového roka je významná udalosť. Aj keď reálne sa len preklopí jeden deň do druhého, isté kúzlo to má. Prichádza obdobie, v ktorom môžete začať odznova, nechať minulosť za sebou a sústrediť sa na príležitosti, ktoré sú pred vami a čakajú len na to, aby ste ich využili. Preto srdečne vítam rok 2023 a sľubujem, že sa chopím všetkých príležitostí, ktoré tento rok prinesie!

  1. Prelom roka často znamená, že si nájdeme trošku času na zamyslenie sa nad tým rokom predošlým. Väčšina z nás pravdepodobne zažila v uplynulých 12 mesiacoch nejaké vzostupy a pády, ale ja sa vždy snažím vnímať výzvy ako niečo, z čoho sa môžeme poučiť, či už v profesionálnej, alebo v osobnej rovine (ja viem, ľahšie sa to povie, ako urobí). Myslím si však, že najdôležitejšie je nájsť si čas na to, aby ste sa naozaj zamysleli nad všetkými dobrými vecami a príležitosťami, úspechmi alebo situáciami, ktoré vám dodali energiu a priniesli šťastie. Aj takto môžu tieto skvelé chvíle trvať o niečo dlhšie.

Aké úspechy priniesol rok 2022 značke Oslo Skin Lab?

V tomto roku sa toho udialo naozaj veľa!
V prvom rade sme spustili Oslo Skin Lab v dvoch nových krajinách. Vo februári sme otvorili pobočku v Taliansku a na samom konci roka aj vo Francúzsku. Je skvelé vidieť, že aj ľudia v týchto krajinách začínajú rozumieť trendu starostlivosti o pleť zvnútra.

V súvislosti s naším uvedením na trh v USA sme podpísali aj zmluvu s prvou globálnou ambasádorkou Anine Bing! Na spoluprácu s Anine sme nesmierne hrdí, pretože si myslíme, že reprezentuje presne to, čo Oslo Skin Lab predstavuje - je elegantná, inovatívna a samozrejme vyzerá úžasne! Navyše, za svoju žiarivú pleť vďačí práve Oslo Skin Lab. V skutočnosti nás prvýkrát kontaktovala s nasledujúcim e-mailom ešte v roku 2021:

"Len som vám chcela napísať, že už takmer 3 mesiace testujem Oslo Skin Lab a MILUJEM ho. WOW, moja pleť vyzerá úžasne a to balenie NEMÁ CHYBU. Je to 100 % najlepší kolagénový prášok, aký som kedy vyskúšala. Super jednoduchý na použitie vďaka jednotlivým baleniam a nemá žiadnu chuť, čo je perfektné, keďže si ho každé ráno pridávam do kávy. Dostávam NAOZAJ veľa komplimentov na moju pleť a myslím si, že Oslo Skin Lab má na tom určite svoju zásluhu. "

A toto sú momenty, na ktoré budeme spomínať ešte dlhé roky!

V rámci BEAUTY kategórie sme boli nominovaní na celkovo päť ocenení a v dvoch z nich sme sa umiestnili na najvyššom stupni;

  • Vogue Beauty Awards, Poľsko 2022 - nominácia v kategórii Trendy v kráse - doplnky výživy
  • Magasinet LIV "Pro Age" Favourites, Dánsko 2022 - víťaz v kategórii kolagénových doplnkov
  • Harper's BAZAAR Beauty awards, Česká republika 2022 - nominácia v kategórii Najlepší výživový doplnok roka
    Costume Beauty Favourites, Nórsko 2022 - nominácia v kategórii "Vnútorná krása"
  • Costume Beauty Favorites, Dánsko 2022 - Víťaz v kategórii "Vnútorná krása"

Uvedenie nových produktov

Rodina Oslo Skin Lab produktov sa rozrástla o dvoch nových členov! Túto jeseň sme uviedli na trh produkty The Glow™ a The Beauty Pearls™. Prvý z nich je doplnok stravy, ktorý obsahuje kyselinu hyalurónovú a vitamín C. Tie pomáhajú dodať pleti vlhkosť, a tým aj poriadnu žiaru. Ten druhý obsahuje množstvo kvalitných vitamínov a minerálov, ktoré pleti dodávajú kvalitnú výživu doplnenú o výťažok zo zelených kávových zŕn, ktorý taktiež pomáha znižovať suchosť pleti. Tak ako vždy, účinok oboch produktov je podložený solídnymi štúdiami, rovnako ako tomu bolo pri kolagéne The Solution™.

Oslo Skin Lab oslávilo 5 rokov

Päťročný míľnik sme okrem iného oslávili aj spustením exkluzívnej lotérie pre všetkých našich členov. Šťastní výhercovia získali darčekové karty do exkluzívnych internetových obchodov a teraz v decembri sme dokonca vyžrebovali výhercu hlavnej ceny, ktorou je zájazd pre dve osoby do výnimočného hotela vo fantastickom Lofotene na ďalekom severe Nórska. Víťazom prajeme veľa šťastia – skvelý štart do roku 2023!

Na záver vám ďakujeme za to, že ste členmi Oslo Skin Lab. Dúfame, že s nami zostanete aj v roku 2023. Máme v pláne rozbehnúť mnoho zaujímavých aktivít, ktoré snáď čoskoro spustíme. Nebojte, budete o nich vedieť ako prví!

S pozdravom

Vaša Cecilie

RS460_OSL_Love_from_OSL.png