33751.jpg

ÚČINKY THE SOLUTION™ SA DAJÚ ZMERAŤ, NO ODHALIA ICH AJ FOTOGRAFIE

Čo si myslí May-Britt Moradová? May-Britt Moradová pracuje na klinike Hudpleieklinikk, ktorá sídli v Osle a zameriava sa na starostlivosť o pleť. A práve rukami May-Britt prešla väčšina tých, ktorí 8 týždňov užívali The Solution™ v Nórsku.

Množstvo produktov tvrdí, že pozitívne pôsobia na vrásky a jemné linky na tvári. Nie všetky sa ale môžu oprieť o odborné štúdie, ktoré ich účinky potvrdzujú. Mnohé navyše stoja na subjektívnych pocitoch ľudí, ktorí produkt testovali. Netýka sa to The Solution™. Jeho pozitívne výsledky potvrdzujú aj mnohé nezávislé a objektívne merania pomocou prístrojov, ktoré napríklad dokážu zmerať hĺbku vrások.

Jedným z prvých ľudí, ktorí si takto nechali otestovať pleť, bola blogerka Vanessa Rudjordová. Po nej nasledovalo mnoho a mnoho ďalších. Merania potvrdili, že pravidelné užívanie The Solution™ má na ich pleť skutočne dokázateľný účinok. Nebol to len pocit, že výraz na tvári je „mäkší“, potvrdili to aj „tvrdé“ fakty.

Zmeny sú jasne viditeľné na fotografiách pred a po

„Keď sme videli výsledky po tak krátkom čase, boli sme na klinike nadšení,“ popisuje May-Britt a dodáva: „Ľudia, ktorí The Solution™ užívali, sa navyše líšili vekom i kvalitou pokožky. A zlepšenie dosiahla aj Katrine Sørlandová, ktorá vrásky takmer nemá, ale aj tak u nej došlo k ďalšiemu zlepšeniu pleti o 10 %.“ S úsmevom následne vysvetľuje častú, ale mylnú predstavu ľudí o úbytku vrások a ich meraniu. „Určite to nie je tak, že človek má 10 vrások, my ich spočítame a po užívaní prípravku spočítame len 6 z nich. Takto to nefunguje. Zmeny sa týkajú všetkých vrások – tie sú menej výrazné, menej hlboké a ďalšie nové vrásky vznikajú pomalšie,“ popisuje. May-Britt upozorňuje aj na to, že so zmenšením vrások je to rovnaké ako s rastom našich detí: „Pretože sa vídate v zrkadle každý deň, nevidíte rozdiel. Stačí sa ale mrknúť na pár týždňov starú fotku a tá zmena bude jasne viditeľná.“

Pokožka „mladšia“ o 5 rokov už za 8 týždňov

50-ročnú Annette Brenneovú sme vybrali v rámci kampane na Facebooku. Prostredníctvom nej sme hľadali niekoho, kto pôjde s kožou na trh, bude 2 mesiace pravidelne užívať The Solution™ a zároveň bude súhlasiť s pravidelným dokumentovaním zmien. Je ale nutné poznamenať, že prvé meranie nebolo pre Annette úplne pozitívne. TrueSkin® totiž jej pleti pripísal vek 52 rokov. Motivácia užívať kolagénový prášok každý deň tak bola ešte väčšia.

S rastúcim vekom kolagén ubúda rýchlejšie a rýchlejšie

50-ročná Annette je vo veku, kedy problémy so stratou kolagénu eskalujú. Ženy od 50. roku života strácajú kolagén dvakrát viac než ich 30-ročné kolegyne. „To znamená, že sa rýchlejšie objavujú nové a nové vrásky. A to nielen na tvári, ale aj na tele,“ popisuje May-Britt. Pokožka navyše stráca pružnosť, takže naraz začína „visieť“. Okolo úst, na brade, na krku. Zmeny na tvári aj na tele tak prebiehajú rýchlejšie než predtým. „Myslím si, že ešte dôležitejšie, ako zmenšenie už existujúcich vrások je fakt, že The Solution™ výrazne spomaľuje ďalšie starnutie pokožky – a nielen tej na tvári. Aj keď sme u nás merali len výsledky na tvári, jasne viditeľné boli aj zmeny na ďalších častiach tela. A to je skvelá správa,“ uzatvára Annette.