Celebrate you (1140 × 600 px).png

Tri prejavy sebalásky, z ktorých budete mať radosť

Či už oslavujete sviatok svätého Valentína so svojimi partnermi alebo tzv. Galentine's Day, ktorý oslavuje ženské priateľstvo alebo žiadny z nich, urobte si tohtoročný február čas a oslávte SEBA. Všetci radi oslavujeme lásku k ostatným, ale je dôležité spomenúť si aj na lásku k sebe samým. Február býva jedným z najchladnejších mesiacov v roku a chladné večery ponúkajú ideálnu príležitosť na to, aby sme si dopriali trochu starostlivosti. Dnes chceme zdieľať niekoľko našich obľúbených spôsobov, ako si tento rok na Valentína dopriať sebalásku.

RS526_OSL_Jitka_Schneiderova_DSC00521_W-Article_1140x600.jpg

1. Rozmaznávajte sa.

Našim blízkym radi dávame pekné darčeky, prečo neurobiť to isté pre seba? Dopriať si beauty starostlivosť, zaobstarať si nový produkt starostlivosti o pleť, ktorý ste už dlho chceli skúsiť, kabelku, po ktorej už nejakú chvíľku pokukujete alebo víkendový mini pobyt v peknom miestnom hoteli.

2. Starajte sa o seba.

Urobte si čas na svoje obľúbené aktivity alebo cvičenia. Dokončite celú svoju rannú aj večernú rutinu v starostlivosti o pleť. Večer si uvarte dobré a zdravé jedlo a na to si pustite obľúbenú hudbu.

3. Obklopte sa ľuďmi, s ktorými ste šťastní (a lepší)!

Je to skoro ako fyzika - niektorí ľudia vo vás jednoducho prebúdzajú to najhoršie, zatiaľ čo s inými žiarite. Ak je to možné, minimalizujte čas s ľuďmi, s ktorými ste horšou verziou seba samých a svoju energiu zamerajte na tých, ktorí vidia všetky vaše úžasné vlastnosti a vďaka ktorým ste lepší.