33803.jpg

TESTOVALI SME S MARIANNE. AKO KOLAGÉN THE SOLUTION™ HODNOTÍ?

O krásu aj mladistvý vzhľad sa treba starať. Prečo? Pretože kvôli prirodzenému úbytku kolagénu naša pokožka stráca svoju pružnosť a pevnosť. Po 25. narodeninách sú vrásky a celulitída za rohom a čakajú na svoju príležitosť. Jednou z ciest, ako proces starnutia spomaliť, je pravidelné dopĺňanie kolagénu do pokožky. Riešenie ponúka The Solution™ od Oslo Skin Lab. A práve ten testovala beauty redaktorka z časopisu Marianne.

Ak si myslíte, že na niektoré opatrenia máte ešte čas vedzte, že množstvo kolagénu začína klesať už medzi 25. a 30. rokom, pričom ten nový sa vytvára výrazne pomalšie. To si uvedomuje aj beauty redaktorka z časopisu Marianne, a preto sa nórsky zázrak The Solution™ rozhodla vyskúšať.

O tom, že sa jedná o skutočne kvalitný produkt redaktorku presvedčili nielen skúsenosti množstva spokojných klientok, ale aj výsledky nezávislých klinických štúdií.

32300.jpg

Ako testovanie prebiehalo?

Počas dvoch mesiacov sa balíčky The Solution™ stali jedným z rituálov redaktorky: „Každý deň som si ho rozpustila v pohári so studenou vodou alebo pridala do smoothie.Má neutrálnu vôňu a chuť a úplne sa rozpustí. Mne osobne vyhovuje forma jednotlivo balených sáčkov.“ Konkrétne skúsenosti redaktorka zdieľa vo svojom článku v Marianne.

Ako The Solution™ obstál?

Výsledky redaktorku príjemne prekvapili: „Moja pleť vyzerá skutočne úžasne. Je jemnejšia na dotyk, rozžiarená a make-up nosím minimálne. Výsledky po nórskom kolagéne sú naozaj viditeľné. Takže odporúčam všetkými desiatimi!