OSL_Leena_3040_1222_W-Article_1140x600.jpg

SPOZNAJTE NAŠU ČLENKU LEENU

Vďaka vysokokvalitným produktom a pravidelným rutinám bola pleť bývalej letušky Leeny vždy vo výbornej kondícii aj napriek tomu, že bola roky vystavená suchému vzduchu v kabíne lietadla. Preto nemohla uveriť vlastným očiam, ako veľmi sa stav jej pleti zlepšil po tom, ako sa o ňu začala starať aj zvnútra.

Dnes je päťdesiatnička Leena vďačná najmä svojej mame, ktorá jej pred rokmi prízvukovala, aby sa vždy pred spaním odlíčila, investovala do výrobkov na starostlivosť o pleť a pravidelne navštevovala kozmetičku.

„Aj vďaka tomu zostala moja pleť po celé tie roky v takom dobrom stave,” hovorí Leena. 
„Pijem veľa vody, dbám na dostatok pohybu a snažím sa jesť zdravé a rozmanité jedlá (čo nejde vždy ako po masle). Pravidelne si pleť čistím, peelingujem a hydratujem nech sa deje, čo sa deje. Doplnky stravy pre pleť som však predtým veľmi nepoznala. Niekoľko mojich kamošiek vyskúšalo kolagénový prášok The Solution™ a naliehali na mňa, aby som ho vyskúšala tiež,” hovorí.

Zbytočný doplnok starostlivosti o pleť? Práve naopak, ten najdôležitejší!

Keď minulú jar Leena na dôrazné odporúčanie zaradila The Solution™ do svojej rutiny, naozaj nečakala veľa. Veď dodržiavala zdravý životný štýl, takže pleť mala aj tak krásnu! Bola veľmi skeptická, ale keďže je odjakživa zvedavá, rozhodla sa ho nakoniec vyskúšať. Po niekoľkých týždňoch si Leena všimla, že vrásky na čele má o niečo menej viditeľné. Nebola síce ešte úplne presvedčená o účinkoch, no minimálne ju to motivovalo dodržiavať túto svoju novú rutinu. S blížiacou sa jeseňou však začínalo byť jasné, že napriek letným horúčavám a slnku sa Leenina pleť cítila o poznanie lepšie.

„Cítim a vidím, že moja pleť je čoraz krajšia, hladšia a žiarivejšia, tak prečo by som mala The Solution™ prestať užívať?” konštatuje Leena, ktorá náš produkt používa už viac ako šesť mesiacov.

OSL_Leena_3051_1222_W-Article_1140x600.jpg

„Obdivujem bezstarostný a elegantný francúzsky štýl. Biely úsmev a žiara v kútiku oka nikdy nevyjdú z módy,” hovorí Leena. Výsledky si vyžadujú trochu času, trpezlivosti a pravidelnosti. 
Je jasné, že účinky kolagénu The Solution™ sa nedostavia zo dňa na deň. Podľa prieskumu medzi zákazníkmi, ktorý uskutočnila spoločnosť Oslo Skin Lab, boli tí zákazníci, ktorí výrobok používali štyri mesiace alebo dlhšie, v priemere spokojnejší s výsledkami ako zákazníci, ktorí ho používali menej ako štyri mesiace. Štúdie vykonané na hydrolyzovaných kolagénových peptidoch, jedinej zložke produktu The Solution™, tiež naznačujú, že na dosiahnutie výsledkov je potrebných užívať ich aspoň osem týždňov. O to viac sa však oplatí užívať The Solution™ dlhodobo, pretože účinky sa môžu časom naďalej zvyšovať, a to dokonca aj po roku.

„Výrobok by sa mal užívať dlhodobo a pravidelne, len vtedy dosiahnete najlepší účinok. Aj keď musím priznať, že ja osobne som už po niekoľkých týždňoch zaznamenala jemné zmeny na vráskach na čele. Momentálne sa moja pleť cíti a vyzerá lepšie a pružnejšie na kompletne celom tele,” hovorí Leena. 

Starostlivosť o pleť zvnútra je fakt jednoduchá

OSL_Leena_2977_1222_W-Article_1140x600.jpg

Okrem rozžiarenej pleti si Leena všimla aj ďalší benefit produktu, a to jeho jednoduché používanie. Je naozaj ľahké pripraviť si tento kolagén každý deň, a to aj vďaka pravidelnému doručeniu až domov a presne pripraveným dávkam.
 „Výrobok si môžete vziať kamkoľvek so sebou a jeho chuť je úplne neutrálna. Môžete si ho tak vychutnať s akýmkoľvek nápojom alebo jedlom.”
„Určite každému odporúčam, aby popri tradičnej lokálnej starostlivosti o pleť vyskúšal aj starostlivosť zvnútra. Stav pokožky sa zlepší a podporíte ju tak holisticky”, potvrdzuje Leena. 

Pre Leenu je krása synonymom sebadôvery a starostlivosti o seba. Verí, že životný balans je tak viditeľný aj navonok.