OSL_Silvia2_1140x600_0123_IT1.jpg

SILVIA V 63 ROKOCH ZISTILA, AKÝ SKVELÝ JE KOLAGÉN PRE PRUŽNOSŤ POKOŽKY!

Silvia sa v starostlivosti o pleť doslova vyžíva a venuje jej naozaj veľa času a pozornosti. Uvedomuje si, že má veľmi svetlú a jemnú pleť, preto je v posledných 10 rokoch na slnku veľmi opatrná. Vie, že nadmerné vystavovanie sa ultrafialovým lúčom zvyšuje tvorbu vrások.

Silvia vám teraz prezradí, ako vyzerá jej bežná starostlivosť o pleť, ktorá pozostáva z týchto jednoduchých krokov:
1) odličovanie
2) čistenie
3) tonizácia
4) hydratácia krémom s UV faktorom proti slnku
5) aplikácia séra a krému pod oči.
Raz týždenne používa jemný peeling a 1 až 2 razy týždenne hydratačnú masku.

„Všetky tieto kroky považujem za nevyhnutné, pretože sa vďaka nim cítim svieža, vyživená a voňavá. Moja pleť tak neostane nikdy vysušená, naopak, je vždy jemná," hovorí nám hrdo Silvia.
Človek vždy rieši skrášľovacie produkty, pričom často zabúdame na základnú zložku starostlivosti o našu pleť: výživu. Silvia dodržiava zdravé stravovanie vo forme klasickej stredomorskej stravy, ktorá zahŕňa veľa listovej zeleniny (ako kapusta, špenát, špargľa, brokolica...), ovocia, rýb a celozrnných výrobkov. Používa extra panenský olivový olej, ktorý v jej strave zohráva veľmi dôležitú úlohu, pretože je prospešný pre naše telo aj pokožku.

Silvia už dlhší čas označuje The Solution™ Beauty Collagen za svojho najlepšieho priateľa. Hoci bola zvyknutá užívať doplnky stravy, ako sú vitamíny, minerálne soli, horčík, omega 3, ktoré jej odporúčali dôveryhodní odborníci, napríklad jej výživový poradca, o blahodarnej sile kolagénu v spojení so starostlivosťou o pleť nikdy predtým nepočula.

„Vždy sa hovorilo o benefitoch kolagénových doplnkov v spojení s kĺbmi, ale nikdy nie s pokožkou! Po objavení Oslo Skin Lab a prečítaní rôznych vedeckých štúdií, ktoré sa zdali byť veľmi užitočné ako dôkaz účinkov tohto kvalitného produktu, som sa rozhodla vyskúšať The Solution™na vlastnej koži," hovorí Silvia.

„Kolagén v prášku užívam už 8 mesiacov a výsledky sú neuveriteľné!" hovorí Silvia nadšene. Najťažšie je počas prvých mesiacov zotrvať a pravidelne kolagén užívať aj keď ešte nie sú účinky také viditeľné, no Silvia odporúča nevzdávať sa a byť trpezlivá, pretože výsledky sa skôr či neskôr dostavia!

„Prvé 2 mesiace som nevidela veľa konkrétnych zmien, ale od tretieho mesiaca som začala cítiť, že pokožka na tvári je pevnejšia a hladšia. No bol to len pocit, pretože zachytiť výsledky na vlastnej koži je naozaj ťažké, keďže sa na seba pozeráme každý deň do zrkadla. Myslím, že prvá osoba, ktorá si zmenu všimla, bola moja drahá priateľka, s ktorou sa stretávam každé ráno pri venčení našich psíkov.
„Vyzeráš tak zrelaxovane a rozžiarene. Robíš niečo nové pre svoju pleť?" pýtala sa ma. No pre svoju pleť som nerobila nič iné okrem toho, že som už niekoľko mesiacov pravidelne užívala The Solution. Takže v tej chvíli mi došlo, že naozaj funguje! Takže s jeho užívaním už asi nikdy neprestanem!".

Po 8 mesiacoch si Silvia všimla najmä jeden pre ňu dôležitý účinok: „Som ohromená, ako mi jeho užívanie zmenilo vzhľad rúk! Lepšia elasticita ich pokožky je efekt, ktorý ma naozaj presvedčil o tom, že The Solution vo svojom živote jednoducho potrebujem. Kedysi som na pokožke rúk mala niečo ako strie a koža na nich bola ochabnutá. No na moje prekvapenie vidím práve tam to najlepšie zlepšenie. Fakt som to nečakala! Pokožka mojich rúk a vlastne celého tela je teraz pružnejšia, menej ochabnutá a pevnejšia. Naozaj sa z toho teším, pretože som tento problém vždy vnímala ako varovný signál starnutia, čo vo mne vyvolávalo pocit neistoty, a to hlavne počas leta, kedy ukazujeme z našej pokožky omnoho viac," pokračuje Silvia.

Silvia na záver dodáva, že už si bez The Solution svoj život nevie predstaviť. Je to totiž jej skvelý spojenec pre udržanie zdravej, sviežej a žiarivej pleti aj v jej veku! „Je úžasný, určite ho všetkým odporúčam!"