Oslo-Skin-Lab_kolagen_Renate_main.jpg

RENATE GERSCHTANOWITZ HOLANDSKÁ AMBASÁDORKA OSLO SKIN LAB

Renate Gerschtanowitz sa stáva novou holandskou ambasádorkou značky Oslo Skin Lab. Renate pôsobí v Holandsku dlhé roky ako moderátorka, avšak v posledných rokoch sa zapája hlavne aj do projektov so sociálnym zameraním a tiež sa venuje vlastnému podnikaniu. Aj vďaka svojej prirodzenej kráse a mentalite sa Renate perfektne hodí k značke Oslo Skin Lab.

Kolagénový doplnok The Solution

Oslo Skin Lab je nórska značka, ktorá vyvíja kozmetické výrobky, ktoré sa starajú o pokožku zvnútra. Používajú sa na to iba zložky, u ktorých sa preukázalo, že majú pozitívny vplyv na pokožku. Prvým produktom, ktorý sa nedávno stal dostupným v Holandsku, je práve The Solution. The Solution je doplnok stravy, ktorý sa skladá zo 100% hydrolyzovaného kolagénu. Tento kolagén sa štiepi na peptidy, ktoré majú vedecky dokázaný priaznivý vplyv na vzhľad pokožky. Pri štrukturálnom príjme sa hĺbka vrások zmenšuje, zachováva sa pružnosť a zlepšuje sa textúra pokožky. Pomáha tiež znižovať výskyt celulitídy. Produkt neobsahuje žiadne ďalšie prísady, ako sú arómy a príchute, takže ho možno miešať so všetkým. Prášok pozostáva iba z účinného množstva kolagénu v dennej dávke, čo má pozitívny vplyv na pokožku.

Podrobne otestované

Ešte predtým ako sa Renate Gerschtanowitz rozhodla pre túto spoluprácu, sama produkt podrobne otestovala. Pred použitím a po piatich mesiacoch si nechala pokožku naskenovať na nezávislej kožnej klinike. Tieto skeny ukazujú, že jej hĺbka vrások sa za dané obdobie znížila až o 59%.

Oslo-Skin-Lab_kolagen_Renate_main-before-after.jpg

Renate a jej názor na The Solution

O svojich skúsenostiach s kolagénom The Solution od Oslo Skin Lab Renate hovorí nasledovne: „Nemyslím si, že starnutie je problém. Kiež by! Myslím si, že je dôležité sa snažiť vyzerať čo najlepšie, a to čo najprirodzenejším spôsobom. „To, čo vložíte do seba, dostanete späť“ a to sa pekne vzťahuje na tento kolagénový prášok, ktorý užívam posledných pár mesiacov. Neexistujú žiadne zázračné lieky, ale tento produkt na mňa skutočne urobil dojem. Malé vrásky sa vyhladili a moja tvár vyzerá „plnšie“. Je to, akoby sa zlepšil celý stav mojej pokožky, nielen moja tvár. S užívaním rôznych doplnkov stravy mám problém, ale pretože je tento kolagén skutočne bez chuti a bez zápachu, môžem si ho pridať kamkoľvek. Kolagén začala teraz používať aj moja mama a tá si tiež už všimla rozdiel na jej trochu staršej pokožke. Práca na mojej pokožke zvnútra je pre mňa niečím novým, každopádne kolagén The Solution je rozhodne produkt, u ktorého určite ostanem! “

Oslo Skin Lab o spolupráci

Cecilie Nordstrøm, marketingová riaditeľka Oslo Skin Lab; „Veľmi sa tešíme na túto spoluprácu a vidíme Renate ako ideálne zapadá k našej značke. Renate je prirodzene krásna, zvnútra i zvonku, s obidvoma nohami na zemi a má skvelú mentalitu, ktorá sa k nám dobre hodí. Ako značka sme čestní, zameraní na cieľ a máme radi prirodzený, ale efektívny prístup. “