OSNO_mip_skjerf.jpg

PRIRODZENÁ KRÁSA

Ako stylistka stretávam krásne ženy všetkých vekových kategórií. A myslím si, že tie najkrajšie sú tie, ktoré so znakmi starnutia bojujú prirodzenými spôsobmi a s rešpektom k svojmu telu.

Starnutie je prirodzené

To, že sa človeku s vekom objavujú prvé vrásky, nie je nič neprirodzené. Neprirodzené sú skôr zásahy, ktoré predovšetkým ženy podstupujú. Injekcie, výplne... Starnutie našej pokožky je ale prirodzená súčasť života – a tak by sme k tomu mali pristupovať. Chcem pôsobiť sviežo, mladistvo, ale zároveň určite nie ako paródia samej seba. Nechcem skrývať svoju zrelosť a to, čo som prežila. Milujem, keď sa aj do nášho vzhľadu premieta osobnosť a naše skúsenosti.

Buďme dobrými vzormi

Každý deň vo svojej práci vidím výsledky „faceliftov“ a ďalších zákrokov. Len niekedy si poviem, že dotyčná je stále krásna. Samozrejme, existujú prípady, kedy podobný zákrok konkrétnemu jedincovi výrazne pomôže nielen po fyzickej stránke, ale aj po tej psychickej, no... Krása je podľa mňa kombinácia osobnosti a charizmy, nie dokonalostí. Verím, že v tomto som dobrým vzorom pre všetky mladšie ženy a dievčatá, s ktorými sa stretávam.

Doplnky stravy, ktoré fungujú

Spomaliť starnutie môžeme aj bez toho, aby sme museli ísť pod nôž (alebo pod injekčnú striekačku). Krása podľa mňa vychádza zvnútra. Preto nedám dopustiť na kvalitnú a zdravú stravu a na potravinové doplnky. Tie dodajú môjmu telu i pokožke látky, vďaka ktorým sa s rastúcim vekom vyrovnávam prirodzene. Práve prirodzenosť je podľa mňa najdôležitejšia. Vychutnávajte si život plnými dúškami, doprajte si pohár dobrého vína, kúsok dobrej čokolády, nastavte svoju tvár slniečku a nebojte sa toho, že všetko spomenuté niektorí označujú za cestu k vráskam. Veď im môžete rovnako prirodzene aj čeliť.

Hilde Ottem

O Hilde Ottem

Hilde je stylistka a pomáha ženám, aby samé seba videli v lepšom svetle, aby na seba pozerali inak, po novom, ale predovšetkým optimisticky. Ženám taktiež radí v oblasti životného štýlu a v starostlivosti o pleť. Prípravok The Solution™ obsahuje 100 % čistý kolagénový prášok Verisol®. Štúdie s ním zrealizované ukázali, že priaznivo pôsobí na zmenšenie hĺbky vrások a v boji s celulitídou.

Hilde Ottem pripravila aj niekoľko článkov:

Ako na to, aby Vaša pleť žiarila zdravím?

5 tipov na perfektnú starostlivosť o tvár

5 tipov na dokonalú starostlivosť o telo

The Solution™ je kolagénový prášok, ktorý má neutrálnu vôňu a chuť. Vďaka tomu ho môžete zmiešať s akýmkoľvek jedlom alebo nápojom. Vďaka pravidelnej každodennej konzumácii rastie pružnosť pokožky a koža celého tela je hladšia.