OSL_Marketa_1140x600_0323 (1).jpg

PRÍBEH MARKETY

Ak chcete oddialiť starnutie a vznik vrások, riešením je pravidelné užívanie bioaktívneho hydrolyzovaného kolagénu. Naše klientky na vlastnej koži vyskúšali náš kolagén The Solution a stav ich pokožky ich po troch mesiacoch užívania veľmi milo prekvapil.

Pravidelné užívanie kolagénu The Solution

Jedným zo spôsobov, ako spomaliť proces starnutia pleti a udržať si pevnú, pružnú a mladistvo vyzerajúcu pokožku, je pravidelné užívanie kolagénu The Solution. Že vďaka tomuto bioaktívnemu hydrolyzovanému kolagénu dosiahnete oveľa lepšie výsledky ako v prípade bežných produktov v starostlivosti o pleť, dokazujú aj výsledky našich klientiek. 

PRED:

OSL_web_article_Marketa_Before_1140x600_0323.jpg

PO:

OSL_web_article_Marketa_After_1140x600_0323.jpg

Markéta (47) má zredukované vrásky aj jemnejšiu a hladšiu pleť


Účinky kolagénu The Solution od Osla Skin Lab na vlastnej koži vyskúšala aj Markéta N., ktorá na tento produkt prvýkrát narazila v internetovej reklame.
„Známky starnutia sú v mojom veku neúprosné. Rada podniknem to, čo mi môže trochu pomôcť prirodzenou cestou. Kolagén Oslo Skin Lab poznám z reklamy, ktorú som videla na internete. Najskôr som k nemu mala výhrady, či je produkt testovaný, akú má chuť alebo či nebude mať nejaké vedľajšie účinky. Na výsledky užívania kolagénu som sa samozrejme tešila,“ opisuje naša tretia testerka. Markéta každé popoludnie vmieša vrecko kolagénu do vody s citrónom. Ako sama podotýka, nie je pre ňu ťažké kolagén The Solution užívať, baví ju jeho rozpustnosť aj to, že je bez chuti a nemôže nič ovplyvniť. „Navyše sa mi páči jeho elegantné balenie. Asi po mesiaci jeho užívania som začala pozorovať, že sa mi pleť mení. Mám pocit, že štruktúra mojej pleti je oveľa jemnejšia a hladšia. Vrásky sa mi zjemnili o 12%. Výsledky sú mi pochopiteľne príjemné,“ hovorí Markéta N.