OSL_Eva_1140x600_0323.jpg

PRÍBEH KLIENTKY EVY (58)

Na prahu tridsiatky stráca naša pokožka kvôli prirodzenému úbytku kolagénu svoju pružnosť, pevnosť a mladistvý vzhľad. Ak chcete oddialiť starnutie a vznik vrások, riešením je pravidelné užívanie bioaktívneho hydrolyzovaného kolagénu.

Ako obstál u našich klientiek?
Jedným zo spôsobov, ako spomaliť proces starnutia pleti a udržať si pevnú, pružnú a mladistvo vyzerajúcu pokožku, je pravidelné užívanie kolagénu The Solution. Že vďaka tomuto bioaktívnemu hydrolyzovanému kolagénu dosiahnete oveľa lepšie výsledky ako v prípade bežných produktov v starostlivosti o pleť, dokazujú aj výsledky našich klientiek.

Eva (58) podstúpila vo februári 2022 diagnostiku pleti prostredníctvom špeciálneho prístroja Canfield Visia. O tri mesiace neskôr, počas ktorých každý deň užívala kolagén, bola jej pleť opäť podrobená kontrolnému skanu.

Eva (58) si všimla účinky kolagénu po prvom mesiaci užívania
Eve B. povedala o kolagéne Oslo Skin Lab dcéra. Do jeho pravidelného používania sa pustila preto, aby zredukovala vrásky. „Kolagén si dávam ráno do jogurtu. Páči sa mi, že je bez chuti a nijako teda chuť jedla neruší,“ pochvaľuje si kolagén The Solution Eva, ktorá začala prvé zmeny na svojom tele pozorovať zhruba po jednom mesiaci užívania.

„Nepribudli mi žiadne nové vrásky. Výsledky merania pleti ukázali, že sa mi zjemnili vrásky o 35%, textúra pleti o 2% a True Age pleti ukázal, že mojej pleti je 51 rokov! Cítim sa teraz oveľa komfortnejšie a môžem povedať, že Oslo Skin Lab naozaj funguje,“ dodáva Eva B.

Produkty Oslo Skin Lab pomáhajú zlepšiť kvalitu vašej pleti a znížiť známky starnutia. Vždy platí pravidlo, že sa známkam starnutia lepšie predchádza, než sa potom opravujú. Na stav vašej pokožky neblaho pôsobia každodenné vplyvy – slnečné žiarenie, znečistené prostredie, váš životný štýl, vaše zdravie a prirodzené starnutie.