OSNO_Satu_genser_1920x960.jpg

Pre všetky typy pleti

Čas sa nám nevpisuje len do tváre, postupujúce roky sa prejavujú aj na ďalších častiach nášho tela. S vekom sa mení aj pokožka hrudníka, paží, ale predovšetkým stehien. A obvykle nie k lepšiemu. Veď ktorú ženu netrápi nevzhľadná celulitída? Aj s pomarančovou kožou však môžete bojovať. Efektívne a zvnútra!

Celulitída, známa tiež ako pomarančová koža, si nevyberá a trápi väčšinu žien. Štíhlych i plnoštíhlych. Prvé prejavy celulitídy sa na pokožke objavujú často už okolo 20. narodenín a šíria sa od stehien až ku kolenám. A vy? Potichu a rezignovane meníte vykrojené plavky za tie nohavičkové a sama seba sa pýtate, či sa dá s celulitídou bojovať.

Prečo máme celulitídu?

Už sme zmieňovali, že celulitída si nevyberá. A rozhodne neplatí, že sa týka len obéznych ľudí. Váha hrá, samozrejme, svoju úlohu, avšak vplyv má i genetika a čo je dôležité, náš životný štýl. Práve ten často rozhoduje o tom, v akom rozsahu a ako rýchlo sa celulitída objaví. Nie každý tiež vie, že vplyv na celulitídu má aj množstvo kolagénu v našom tele. Ak ho máme dostatok, je pokožka hladká a pevná. Aby nie: kolagén je hlavnou súčasťou spojivového tkaniva a hrá zásadnú úlohu v pevnosti a pružnosti pokožky.

Štúdie ukazujú pozitívny vplyv na stav celulitídy

Prípravok The Solution™ obsahuje kolagén, ktorého pozitívny vplyv na celulitídu, respektíve jej redukciu u ľudí s normálnou váhou i nadváhou potvrdzujú mnohé štúdie publikované v lekárskych časopisoch.

View the study on our collagen peptides’ effect on cellulite by M. Schunck, V. Zague, S. Oesser and E. Proksch. J in Med Food2(015 18(12):1340-8).  

Do tejto štúdie, ktorá prebiehala 6 mesiacov, sa zapojilo 105 zdravých žien vo veku 24 až 50 rokov, ktoré trápila celulitída stredného stupňa. Po 6 mesiacoch bol u žien zo skupiny, ktoré užívali kolagén Verisol®, stupeň celulitídy nižší a pokožka u nich bola – v porovnaní s kontrolnou skupinou – pevnejšia.

The Solution™ je kolagénový prášok, ktorý nemá chuť ani vôňu. Vďaka tomu ho môžete primiešať do akéhokoľvek jedla alebo nápoja. Vďaka pravidelnej každodennej konzumácii rastie pružnosť pokožky a koža celého tela je hladšia.