Oslo-Skin-Lab-heidi_lindblad-redukcia-vrasok.jpg

PO ROKU SA VRÁSKY HEIDI ZREDUKOVALI O ĎALŠÍCH 25 %!

Heidi Lindblad (49) zmenila životný štýl a výrazne schudla. Avšak strata hmotnosti jej zvýraznila vrásky na tvári. Preto sa rozhodla, že vyskúša kolagénový prášok od Oslo Skin Lab.

Pred štyrmi rokmi zmenila Heidi Lindblad životný štýl a výrazne schudla. Strata hmotnosti sa jej však prejavila na tvári a zvýraznila tak vrásky. „Pleť už nebola tak napnutá a vrásky boli výrazne viditeľnejšie,“ popisuje Heidi. Keď počula o kolagénu The Solution, prebudilo to v nej zvedavosť a prihlásila sa v roku 2019 do programu testovania doplnku.

Oslo-Skin-Lab-heidi-Lindblad-redukcia-vrasok-skenovanie-pokozky-Visia.jpg

Čo preukázalo skenovanie pleti

„Ako prvé som zaregistrovala zlepšenie pleti. Bola pevnejšia a mäkkšia,“ vysvetľuje. Heidi si všimla zmien na tvári docela rychle, no aj tak bola veľmi prekvapená zo samotného výsledku skenovania pleti na klinike Hudpleieklinikk v Osle.

„Nechala som si oskenovať pleť pred užívaním kolagénu The Solution, v marci 2019. Za osem týždňov bola hĺbka vrások zredukovaná o 14 %. Na ďalšom skenovaní som bola v októbri 2020 a to už bola redukcia vrások o 25 %! Všimla som si, že aj kvalita a pevnosť pleti boli o niekoľko percent lepšie. Síce mám teraz trochu výraznejšiu pigmentáciu, ale to je dané tým, že pracujem veľa vo vonkajšom prostredí,“ popisuje Heidi.

Oslo-Skin-Lab-heidi-Lindblad-redukcia-vrasok-skenovanie-pokozky-Visia-vysledky.jpg

Dostavili sa nečakané účinky

Heidi vysvetľuje, že s kolagénovým práškom od Oslo Skin Lab začala, pretože to bolo pre ňu prirodzené, bezpečné a nevyžadovalo to žiadny zákrok. „Cieľom nebolo vyzerať o dvadsať rokov mladšie, ale uchovať si trošku iskry a spomaliť tvorbu vrások.“ Neskôr Heidi vnímala ďalšie pozitívne účinky kolagénu The Solution, ktorý si každé ráno primiešala do pohára s vodou. „Pokožka celého tela je zjavne pružnejšia. Výrazne som znížila množstvo krému na tvár a na telo a keď si dám sprchu a následne sa zabudnem nakrémovať, tak sa nič nedeje. Pokožka ostáva hebká a jemná na dotyk.“ Keď rozprávala kamarátkam o svojich skúsenostiach s kolagénom The Solution, hneď ich aj niekoľko z nich začalo používať. „Doporučujem to všetkým, ktorí sa chcú o pleť starať prirodzene a bezpečne,“ dodáva Heidi.

Doporučenie od experta

Emilie Ekstrand prevádzkuje vlastnú kliniku starostlivosti o pleť a má niekoľko klientiek, ktoré užívajú kolagén The Solution.

Oslo-Skin-Lab-kolagen-The-Solution-emilie-ekstrand-beauty-clinic-Oslo.jpg

„Keď sa na pleti objavia prvé známky starnutia, je to dané postupným ubývaním množstva kolagénu v pokožke. Keď telu kolagén dodáme, môžeme tento proces oddialiť,“ vysvetľuje. Doporučuje The Solution ako súčasť rutiny starostlivosti o pleť všetkým, ktorí chcú preventívne bojovať so známkami starnutia alebo redukovať jemné linky a vrásky. „U klientiek, ktoré užívajú kolagén The Solution, pozorujeme výborné výsledky – redukujú sa jemné linky a vrásky. Účinok je vždy individuálny a tiež veľmi záleží na východiskovom stave pleti.“ dodáva Emilie.