OSL_Article_1_1140x600_0622 (1).jpg

Objavte spôsoby, ako mať v lete krásnu a zdravú pleť

Slnko a teplé počasie so sebou prinášajú celý rad problémov v starostlivosti o pleť. V zime je tou správnou voľbou bohatý krém, no v lete potrebuje vaša pleť ľahší gél alebo sérum. Hoci by mal byť produkt s ochranným faktorom SPF vo vašej dennej rutine počas celého roka, avšak je jeho aplikácia nutnosťou, keď ste celý deň vonku na slnku. Aby sme vám pomohli sledovať stav vašej letnej pokožky, vytvorili sme zoznam s tipmi na prirodzenú krásu vašej letnej pokožky a vlasov. Podarilo sa vám skontrolovať všetky tipy naraz? Wau, žiariš! Ak nie, začnite hneď – stále sme v strede leta!

√ Venujte zvýšenú pozornosť lakťom, kolenám a pätám

Lakte, kolená a päty nemáte neustále na očiach a o to je ľahšie ich zanedbávať. S letným počasím prichádza aj letné oblečenie, ktoré ukazuje tieto časti tela viac, ako sme zvyknutí. Ak chcete venovať zvýšenú starostlivosť, ktorú tieto suché miesta zvyčajne potrebujú, dajte si píling do sprchy a vydrhnite si lakte, kolená a päty aspoň raz týždenne. Po vysušení naneste výživný krém na zvlhčenie pokožky.

√ Samoopaľovací prípravok pre slnkom pobozkaný lesk

Opekať sa na slnku je tak staromódne. Použite samoopaľovací prípravok, aby ste toto leto vyzerali ako bohyňa pobozkaná slnkom – mnohé možnosti v dnešnej dobe zahŕňajú zvlhčujúce a zdravé zložky pokožky, čo vám umožní preskočiť spálenie a ísť rovno za perfektnou farbou a pridať niekoľko ďalších výhod.

√ Ochranný faktor SPF od hlavy po päty

Naneste dostatočné množstvo ochranného faktoru a aplikujte ho po kúpeli. Nezabudnite si namazať ruky, nohy, uši a pery. Tieto kroky by ste mali zopakovať každé dve hodiny (odporúčame nastaviť si pripomienku na telefóne, aby ste na to nezabudli!).

√ Ovocie pre vašu letnú pleť

Paradajka, vodný melón a uhorka sú okrem pitia vody dobrým spôsobom, ako zostať hydratovaný. Akoby ste „jedli vlhkosť“, čo je dobré na udržanie vašej pokožky hydratovanej zvnútra. Skvelou možnosťou je aj kokosová voda. Pre ešte lepší účinok primiešajte The Solution do vašej kokosovej vody! Naše kolagénové peptidy zabraňujú suchým vráskam po celom tele a znižujú viditeľnosť celulitídy.

S týmito radami zostane vaša pleť v špičkovej kondícii aj na dovolenke!