OSL_Article_3_1140x600_2.jpg

Máte toto leto veľa voľného času? Tu sú aktivity pre vnútorný pokoj

Leto vrcholí! To znamená dlhé slnečné večery, ktoré môžete stráviť oddychom v záhrade, na balkóne alebo na terase. Máte nejaký voľný čas navyše? To je skvelé! Pokiaľ nemáte problém s výberom toho, čo s týmto voľným časom... Pretože existuje asi 1000 pokušení a možností, ako vás zabaviť. Všetky tieto možnosti môžu spôsobiť, že sa vaša myseľ zblázni, zatiaľ jediné, čo chceme, je vnútorný pokoj.

Tento mesiac Saskia & Lisanne z Oslo Skin Lab Holandsko ponákajú svoje tipy ako príjemne stráviť voľný čas.  Držia sa jednej obľúbenej letnej aktivity a chceli by vás vyzvať, aby ste ju skúsili tiež.

V Oslo Skin Lab veríme, že „krása vychádza zvnútra“. Zabezpečujeme to zdravou stravou, pitím dostatočného množstva vody, každodenným používaním krémov s ochranným faktorom SPF a užívaním jedného vrecúška kolagénu SolutionTM denne.

„Zvnútra“ je pre nás zdrojom inšpirácie aj v iných oblastiach. Napríklad vždy hľadáme inšpiráciu, aby sme zažili viac vnútorného pokoja.

Tu je naša obľúbená činnosť na získanie vnútorného pokoja:

Jóga pri východe slnka jóga s Adriene
15-minútové cvičenie, ktoré vám pomôže začať ráno deň. Prebuďte svoje telo natiahnutím a posilnite ho rôznymi pózami. Toto cvičenie dodá vášmu telu energiu, aby ste zo dňa mohli vyťažiť maximum.

Nemáte radi ranné vstávanie? To vôbec nevadí!
Adrienne má na internete množstvo praktík. Od 10 minút do hodiny, od náročných po pomalé. Niečo pre všetkých. Preto jej praktiky tak zbožňujeme.

Ďalším spôsobom, ako sa inšpirovať na tému vnútorného pokoja, je čítanie knihy alebo počúvanie podcastu. V lete je to ešte lepšie, pretože to môžete robiť vonku a užívať si nádhernú prírodu.

Radi by sme vás vyzvali, aby ste si našli novú knihu a/alebo podcast na túto tému, prečítali/vypočuli si ju a podelili sa s nami o svoje tipy! Sme zvedaví, na čo prídete!
Dajte nám vedieť vaše tipy na Instagrame

A nezabudnite si užiť tieto krásne letné mesiace!