ateljelena-osloskinlab-srgb-19.jpg

Linda Hallbjork, 46: Moja pokožka je jemnejšia

Po tridsiatke začína hladina kolagénu v tele postupne klesať a nie je ľahké nájsť vhodný produkt, ktorý by dodal pokožke potrebnú pružnosť.

„Moja pokožka teraz vyzerá veľmi dobre a je pekne rozjasnená,“ hovorí Linda, ktorá pravidelne užíva prípravok The Solution od Oslo Skin Lab.

Kolagén je proteín, ktorý udržuje pokožku hladkú a zachováva jej pružnosť.

„Začala som užívať kolagén The Solution, pretože verím, že dokáže spomaliť prejavy starnutia pleti a zlepšiť celkový stav pokožky celého tela.“

„The Solution je kolagénový prášok s neutrálnou vôňou a chuťou, a preto ho možno zmiešať s akýmkoľvek jedlom alebo nápojmi. Pomáha zlepšiť pružnosť pokožky, ktorá je potom hladšia. Redukuje vrásky i celulitídu. Rozdiel som zaznamenala už po pár mesiacoch. Moja pleť bola na dotyk omnoho hladšia,“ hovorí Linda.

ateljelena-osloskinlab-srgb-25.jpg

Liniek okolo očí je oveľa menej

The Solution tvorí 100% čistý hydrolyzovaný kolagén z prírodných zdrojov a jeho pozitívne účinky na pokožku potvrdilo niekoľko klinických štúdií.

Linda si nechala dvakrát oskenovať pokožku, aby mohla porovnať výsledky pred a po užívaní kolagénového prášku The Solution.

„Na druhom skene sú jasne vidieť rozdiely! Samozrejme budem pokračovať v kolagénu The Solution každý deň. Už teraz som veľmi zvedavá, ako bude moja pleť vyzerať na treťom skene,“ hovorí Linda.

Nie je to ale iba Linda, ktorá si všimla zmien. Niekoľko pozitívnych komentárov dostala aj od svojich známych. „Hovoria, že moja pleť je krajšia a žiarivejšia. Tiež som si všimla, že mi miznú linky okolo očí.“

RS431_ateljelena-37_W-Article_1140x600.jpg