RS497_Katrine_DSC00008_W-Article_1140x600.jpg

KATRINE (42): HLADŠIA PLEŤ ZA MENEJ AKO DVA MESIACE!

„Nikdy som nedostala toľko komplimentov na svoju pleť ako teraz,“ hovorí s nadšením Katrine Kvalsund (42).

Po prečítaní článku o The Solution sa Katrine rozhodla náš kolagénový prášok vyskúšať. Sú to už viac ako tri roky, odkedy ho užíva, a hovorí, že už po necelých dvoch mesiacoch zaznamenala viditeľné zmeny. „Vrásky na čele, okolo úst a okolo očí sa výrazne zmenšili,“ popisuje Katrine.
„Kolagénový prášok vrelo odporúčam. Moja pleť je oveľa žiarivejšia a trúfam si povedať, že mám menej vrások ako pred tromi rokmi. Teraz už nemôžem kolagén The Solution nikdy prestať užívať,“ smeje sa.

RS498_Katrine_DSC09923_W-Article_1140x600.jpg

Katrine začína každé ráno pohárom vody, v ktorej si rozmieša kolagén The Solution od Oslo Skin Lab.

„Často som počula, že o pleť sa treba starať zvnútra, a teraz s týmto tvrdením úplne súhlasím. Skutočne som nikdy predtým nemala jemnejšiu pokožku,“ hovorí Katrine.

OsloSkinlab_0619_9708_1920x1080.jpg

Pôsobivé štúdie
Dermatologička Anne Berit Eide z kliniky starostlivosti o pleť v Osle hovorí, že na ňu urobili veľký dojem štúdie, ktoré dokumentujú účinok prípravku The Solution.

RS367_Anne-Berit_Eide_W-Article_1140x600.jpg

Eide sa zameriava najmä na dvojito zaslepené a placebom kontrolované štúdie. Počas nich ani tí, ktorí merajú výsledky, ani sami účastníci nevedia, kto dostal „skutočný“ prášok. Okrem toho sa výsledky merajú pomocou prístroja, ktorý dokáže určiť presnú hĺbku vrások.

„Výsledky sú, samozrejme, u každého individuálne. Počas ôsmich týždňov trvania štúdií sa však u účastníkov, ktorí užívali The Solution, znížila hĺbka vrások v priemere o 20 %,“ vysvetľuje Eide.

Katrine Kvalsund hovorí, že hoci ju starnutie pleti nijako zvlášť netrápi, chce predchádzať príznakom starnutia a vyzerať mlado čo najdlhšie, podobne ako mnoho žien v jej veku.

„Dostala som už veľa otázok o tom, či to naozaj funguje. Nemôžem hovoriť za ostatných, ale mne osobne kolagén The Solution veľmi pomohol! Teraz mám žiarivejšiu a pružnejšiu pleť a menej vrások. S výsledkom som veľmi spokojná,“ hovorí.