Katrine Kvalsund_glass_1920x1080.jpg

KATRINE (40): HLADŠIA PLEŤ ZA MENEJ NEŽ DVA MESIACE!

„Nikdy som nedostala toľko komplimentov na svoju pleť ako teraz,“ usmieva sa Katrine Kvalsundová, ktorá tento rok oslávila 40. narodeniny.

Katrine sa rozhodla vyskúšať kolagénový prášok The Solution™ po tom, ako si o ňom prečítala článok na blogu módnej editorky Vanessy Rudjordovej. Odvtedy ubehli dva roky, ale Katrine si prvé zmeny všimla už za necelé dva mesiace. „Viditeľne sa mi vtedy zmenšili vrásky na čele, okolo úst a okolo očí,“ hovorí.

Vrelo odporúčam

„Moja pleť je omnoho žiarivejšia a trúfam si povedať, že mám menej vrások než pred dvoma rokmi. Našla som riešenie, ktorého sa už nevzdám,“ pochvaľuje si Katrine účinky prípravku. Každé jej ráno začína pohárom vody zmiešanej s kolagénom Oslo Skin Lab. „Zastávam názor, že pokožka sa musí ošetrovať zvnútra. Nikdy som totiž nemala hladšiu pleť, ako mám dnes,“ dopĺňa.

Prípravok chváli aj svojim známym. „The Solution™ som odporučila niekoľkým kamarátkam a už na nich pozorujem zmeny. Možno je ľahšie vidieť zmeny na iných než na sebe?“ pýta sa Katrine rečnícky.

Môže pomôcť oddialiť proces starnutia

Na klinike Hudpleieklinikk v Osle pôsobí dermatologička Henriette Howardová, ktorá má v odbore dlhoročné skúsenosti. Jej zákazníci, ktorí The Solution™ vyskúšali, k nej prichádzajú s pozitívnymi ohlasmi.

OSL_hudpleier_1920x1080(1).jpg

„Keď sa objavia prvé znaky starnutia pokožky, znamená to, že sa produkcia kolagénu začína znižovať. Užívanie The Solution™ môže proces starnutia spomaliť. Pleť si udrží mladší vzhľad s menej viditeľnými vráskami a líniami,“ vysvetľuje odborníčka. Katrine Kvalsundová nie je nijako zvlášť znepokojená prirodzeným starnutím pleti, no aj napriek tomu chce zabrániť príznakom starnutia a vyzerať čo najdlhšie mlado – rovnako ako mnoho iných v jej veku. „Ľudia sa ma často pýtajú, či The Solution™ vôbec funguje. Nemôžem hovoriť za ostatných, ale mne to pomohlo veľmi! Pleť je žiarivejšia a pevnejšia a určite mám menej vrások. Som veľmi šťastná,“ usmieva sa Katrine.