RS1526_OsloSkinlab_0622_12892_W-Article_1140x600.jpg

Chcete zažiariť s The Glow?

The Glow, horúca novinka z produkcie Oslo Skin Lab, sa perfektne hodí aj do vašej každodennej rutiny vnútornej starostlivosti o pokožku.

Stačí použiť produkt, ktorý funguje vo vnútri tela, no prejaví sa na vašej pleti zvonku! The Glow sa perfektne hodí ku kolagénovému prášku The Solution, ktorý dokázateľne redukuje vrásky a zvyšuje elasticitu pleti, zatiaľ čo The Glow kapsule obsahujú kyselinu hyalurónovú, ktorá zlepšuje hydratáciu pokožky. Veď tá je predsa nesmierne dôležitá pre redukciu prvých známok starnutia, a navyše pleti dodá aj lesk a žiaru, ktoré má dokonalejšie už snáď len slnko!

Funguje 24/7

The Glow obsahuje vitamín C a kyselinu hyalurónovú (HA), ktorá:

  • Chráni pred suchosťou pokožkou
  • Zvyšuje hydratáciu pleti
  • Dodáva subjektívny pocit lesku a pružnosti
  • Redukuje príznaky starnutia vo forme vrások či jemných liniek

Starostlivosť o pokožku zvnútra ovplyvňuje vzhľad navonok, a to 24 hodín denne, 7 dní v týždni!

RS1531_OsloSkinlab_0622_13268_W-Article_1140x600.jpg

Ako funguje?

Kyselina hyalurónová je molekula produkovaná telom, ktorá má unikátnu vlastnosť zadržiavania vlhkosti pokožky. To pomáha zachovať objem a pružnosť jednotlivých vrstiev pleti, a navyše vďaka zvýšenej hydratácii dodáva jej povrchu aj prirodzený lesk. Čím sme starší a naše telo je vystavené rôznym vplyvom starnutia, akými sú slnečné žiarenie či podvýživa, tým viac v našej pokožke klesá množstvo HA, pričom sa výrazne redukuje aj veľkosť a distribúcia jej molekúl.

V porovnaní s 19-ročným človekom obsahuje pokožka 75-ročnej osoby približne len štvrtinu množstva HA.

Pravidelné užívanie The Glow vám môže pomôcť v boji proti dôsledkom prirodzeného znižovania hladiny kyseliny hyalurónovej (HA). Niekoľko štúdií dokázalo, že jej zvýšený príjem môže pomôcť zjemniť vrásky a linky tým, že podporí vlhkosť vašej pokožky, dodá jej viac pružnosti, jemnosti a v neposlednom rade aj lesku, a to na pokožke celého tela.

Prečo by ste mali The Glow zaradiť do svojej pleťovej rutiny?

  • Obnovuje hydratáciu a zároveň zabraňuje dehydratácii pokožky
  • Hydratovaná a vyhladená pleť poskytuje dokonalý základ pre trend „bez make-upu“.
  • Nemá žiadne známe vedľajšie účinky - je vhodný pre všetky typy pleti
  • Dokonale funguje v spojení s prípravkom The Solution. Spoločne dokážu na mnoho rokov zabezpečiť tie najlepšie podmienky pre dosiahnutie hladkého, rovnomerného a žiarivého povrchu pleti.

Štúdie, ktoré tieto tvrdenia potvrdzujú

Pozitívne účinky užívania kyseliny hyalurónovej boli zdokumentované v niekoľkých dvojito zaslepených, randomizovaných a placebom kontrolovaných štúdiách. Tieto postupy fungujú inak, než napríklad tradičné spotrebiteľské testy. Viac informácií o výsledkoch štúdií si môžete prečítať na odkazoch nižšie.

Štúdia 1:

Jej účastníci užívali 120 mg HA denne počas 12 týždňov. Výsledkom bolo vyhladenie vrások a zvýšenie subjektívneho vnímania lesku (žiary) a pružnosti pokožky. Účinok na vrásky sa meral pomocou mikroskopickej kamery (Oe 2017).

Štúdia 2:

Metaanalýza viacerých štúdií dokázala, že u účastníkov vo veku 35-60 rokov so suchou pokožkou, ktorí užívali 120 mg HA, sa zvýšila vlhkosť pokožky (meraná pomocou cutometra).